eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konyaspor Turkcell Süper Lig'te

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 39>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Online Durum: Offline
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 19:17

Süper lige Karşıyaka yakışırdı, olmadı Altay olabilirdi ama hiç düşünmediğim istemediğim konya geldi

fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 18:00
Tebrikler Konyaspor...Süper Lige hoşgeldin...Başarılar...
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 17:46
Konyaspor'u bir türlü sevemedim. Lige en ufak renk katmadılar süper ligte yer aldıkları süre içerisinde. Şehrin futbola ilgisi çok düşük, tribün kültürleri ve futbol kültürleri çok sınırlı. Yine orta sıra mücadelesi verirler. Altay çıksa daha iyi olurdu. En azından uzun süredir süper ligte değiller ve futbol kültürü olan köklü bir kulüp...
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 15:44
bu aralar bir truva filmi alıp seyredesim geldi bu haberden sonra, Konya tekrar hoşgeldin.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 12:51
ben dün olimpiyatta konya altay maçını canlı seyrettim.konya seyircisi sanki normal bir lig maçına gelmiş gibiydi altay taraftarı takımını daha çok ateşleyici şekilde idi.ama geriye yaslanmaları pahalıya patladı. taraftarlar takımları finali kaybedince hiç bir agresif tavır içinde olmadılar.konya golden sonra biraz tribünleri haraketlendi.altay tribünleri daha organizeydi. çıkanı tebrik etmek lazım.
ŞİMŞEK
Yukarı
mlhkrcy Liste gör
Yazar

melih karaçay
Yer: Eskişehir
  Alıntı mlhkrcy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 11:49
Alıntı yapılan Karahan26

Tebrikler Konya.Süper lige tekrar hoş geldin.Desenize bir konya deplasmanında daha o iğrenç marşlarını dinleyecez.Haydi konya golleri sırala Dead İnşallah bu sefer ses kolonlarını bize çevirmezler.

Evet o kadar iğrenç ve itici bir marş ki konya denince hemen aklıma geliyor. Onca yol git o sıcakta , otobüsün havalandırması çalışmasın , fahiş fiyata maç biletini al bir de üzerine bize çevrilmiş kolonlardan o marşı dinle. Haydi eller havaya konya sporla başladı bu dava , haydi konya golleri sırala ardı ardına ağlara , biz sana aşığız her zaman yanındayız...
KARACAY 26
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 11:48
adanayı cok isterdim ancak adana olmayacaksa izmir takımı istemiyordum çünki zaten izmirden buca cıktı  ne diyelim basarılar konya
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 11:46
Bu sene de bize 30 TL bilet,kendilerine 1 TL yaparlarsa hedefimiz 8.000 bilet olur haberleri ola...LOL 
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
messs Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı messs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 11:25
Ya bu Konyayı nedense hic bir zaman sevemedim.. Ne diyelim başarılar..
Allah bir EsEs iki ...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 10:56
Konya harici 3 takımıda isterdim. Ama Konyayı istemiyordum doğrusu...Adana lige renk katabilirdi. İzmir takımı Buca geldikten sonra Altay yada Ksk iyi olabilirdi. Neyse hayırlısı olsun. Hoşgeldin Konya.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır