eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 107>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 14:52
Alıntı yapılan motta

taraftar nerde ?

Taraftarı da koysunlar
Efsane kadro yok ?
E onu da koysunlar.
Stadın fotoğrafları yok ?
E onu da koysunlar.
Eskişehir manzarası yok ?
Onu da koysunlar.
...
...
...
...
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 14:44
Alıntı yapılan aciktribun

N'diaye'yi görebilen var mı?

İlk fotoğraf soldan birinci
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 14:35
Bencede güzel olmuş ,zaten bu otobüs anca bu kadar güzel olabilir , ben otobüsün tipini hiç beğenmiyorum
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
karakteregitimi Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı karakteregitimi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 14:04
Taraftarda olsa güzel olurdu..Yine de güzel tasarım..
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 13:54
taraftar nerde ?
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 13:52
N'diaye'yi görebilen var mı?
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 13:40
Otobüs muhteşem olmuş, çok havalı ve tam bir meydan okuma içeriyor. düşünen ve emeği geçenlere şahsım adına teşekkürler.
ES-ES
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 13:09
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
EBT Liste gör
Yazar

Erhan Pehlivan
Yer: Kapalı Tribün
  Alıntı EBT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2012 saat 16:38
Herkese güzel pazarlar diliyoruz .

Bizim takım otobüsünün giydirilmesi konusunda bir düşüncemiz var .

Bütün taraftarlarımızdan ; Eskişehirspor'umuza veya bizlerle bütünleşmiş futbolcularımıza sözler yazarak bunu tasarım haline dönüştürüp otobüsümüzün giydirilmesinde kullanılabilir diye düşünüyoruz . Ve bizden tasarım bekliyorlar bunun için yardım ederseniz seviniriz .

Örnek : Mazin yeter Eses'im
        Hastasıyız Dede
gibi sözlerinizi bekliyoruz . Teşekkür ederiz herkese şimdiden :)

Birde buna adminler ayrı bir konu olarak açarlarsa seviniriz .
Yaşasın Büyük Eskişehirspor // Yaşasın Büyük Eskişehirspor Taraftarı // YÖNETİM İSTİFA !!!
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2012 saat 13:00
Alıntı yapılan hayrettin26

Alıntı yapılan Panzerfaust26

Alıntı yapılan hayrettin26

Alıntı yapılan Panzerfaust26

Yakında Eskişehir'de şehir turu için kiralar bu otobüsü başgan. Sonuçta döner sermaye mantığıyla nereden gelirse gelsin para paradır.

H.Ü Turizm. Eskişehir'in tüm güzelliklerini ultra lüks araçlarımızla görmeye ne dersiniz?

Bir Dünya Markası

herşeye saçma sapan yorumlar iğrenç bune ya

Hayrettin Bey siz beğeneceksiniz diye yorum yapmıyorum. Modlar tarafından ceza almayacağımı bir bilsem çok güzel bir atasözü var ama artık başka zamana.

Daha otobüsün dış görünüşünü bile sorun yapan bir yönetim için ne desem azdır. Şu otobüs konusunda tasarımları dahi dikkate almıyorlarsa ben de yönetimi ciddiye almıyorum. Saçma yorumlar da bu yüzden değil mi ?

ben sana çok güzel bir atasözü söyleyeyim o zaman kişi kendisi neyse karşısındakinide öyle görürmüş bir kişiye hırsız demek bu kadar kolaymı modlar zaten bunlara dikkat etmeli illa küfür olacak değil.Bana göre yaptığın  hakaret  zaten

Hırsız mı demişim?Ben orada kulüp için yapılanları yazdım. Merak etmeyin ben foruma ara verip yazmadığım halde forumda çoğu kişi o kelimenin binlerce kez ağırını kullandı. Kulübün çıkarlarını düşünmeyen, finansal anlamda gizli saklı oyunlara bürünen bir yönetim için hırsız denmesini diğer insanlara bırakalım. Bu arada döner sermaye derken ne demek istediğimi çok iyi anladınız.

Kişi neyse karşısındakini de mi öyle görürmüş? Çoğu haftasonu Kocaeli'den yol parası verip, bilet parası verip maça girmekle, orjinal lisans ürünler almakla sizin kastettiğiniz gibi oluyorum? Ne diyim keşke yönetim de benim gibi olsa...

O otobüs taraftardan gelen tasarımla kaplanmalıydı. Otobüs diyip geçmek yapılacak en kolay iş. Ama tasarımı dikkate almaları gerekirdi. Bu taraftar, kulüp için her şeyini vermeye hazırsa kulüpte söz hakkı olmalı her konuda.

Böyük başganlar, paragöz futbolcular gelir geçer. Ama taraftar,tek gerçek odur. Otobüsün kaplanmasında dahi taraftarı dikkate almıyorlarsa asıl saygısızlık budur.

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır