eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni valimiz görevine başladı..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 05:33
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan 26_26_26

Yeni Valimize yeni görevinde başarılar diliyorum.
Yalnız fanatikçe tam bir EsEs sevdalısı olan eski Vali babamızla karıştırmamakta yarar var...
O doğuştan EsEs liydi çünkü.

eskişehirspor dergisinin valiye ayırdıgı kısmı okumanı tavsiye ederim abicim...
Kötü birşeymi yazıyor da tafsiye ediyorsun...
Zaten aboneyim Smile
Siz ne yönden yazdınız anlayamadım,yoksa benmi ters birşey yazdım.Gereksiz alıntılara yanıt yazmam aslında ama ne dediğinizide anlayamadım!Ben sadece eski vali ile kıyas yapılmaması hakkında fikrimi yazmıştım.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 05:32
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan 26_26_26

Yalnız fanatikçe tam bir EsEs sevdalısı olan eski Vali babamızla karıştırmamakta yarar var...

Derginin tamamını, özellikle de Valimizin yazısını bir solukta okudum. Çok hoşuma gitti, Eskişehir halkı ve Eskişehirspor'a gönül vermiş insanları oldukça onure edici yazıydı.
Yeni valimize gelince, yeni görevinde başarılar ve birlikte geçireceğimiz mutlu seneler diliyorum.
Anladığım kadarıyla Sayın Vali, göreve başlamadan önce Eskişehir'i çok iyi araştırıp analiz etmiş olacak ki bizlere Eskişehirspor'la göreve başlayarak mesajını veriyor. Umarım sadece mesaj değildir.
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 04:29
Alıntı yapılan 26_26_26

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 03:05
Sporu seven birisi olması iyi olmuş. Daha önceden Mardinspor'a da çok büyük katkıları olmuş. Umarım Vali baba gibi yeni valimizin de katkıları olumlu olur.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
DoguES Liste gör
Yazar

Eren
Yer: MUŞ
  Alıntı DoguES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 02:57
Vali babamızdan sonra yabancı geliyor.
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 02:50
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 01:32
hayırlı olsun, yeni görevinize hoş geldiniz sn valim...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
hmurat_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: ankara
  Alıntı hmurat_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2009 saat 00:44
güzel sevdim bu valiyi Smile
ne kavgamız bitti, ne de sevdamız!
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 23:36
                                                                              Vali Kılıçlar işe Es-Es'ten başladı

Vali Mehmet Kılıçlar görevine Eskişehirspor tesislerinin yapımına kaynak aktarılması ile başladı. Kılıçlar, Eskişehirspor Vali Hanifi Demirkol Tesisleri’nde antrenman sahaları ve çevre düzenlemesinde kullanılması için Süper Toto tarafından gönderilen 200 bin TL’lik ödenek ile ilgili konuyu görüşülmek üzere İl Genel Meclisi Başkanlığı’na gönderdi. Konu meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edilerek komisyona gönderildi.
Vali Mehmet Kılıçlar, Eskişehirspor Vali Hanifi Demirkol Tesisleri’nde antrenman sahaları ve çevre düzenlemelerinin yapılması ile ilgili Spor Toto tarafından gönderilen 200 bin TL’lik ödenek konusunu görüşülmek üzere İl Genel Meclisi Başkanlığına gönderdi. Kılıçlar’ın gönderdiği yazıyı okuyan İl Genel Meclisi Başkan Vekili Harun Çetintürk, “Sayın valimiz görevine başladı. Vali beyin ilk işinin Eskişehirspor olması hepimiz için sevindirici oldu” dedi. Meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edilen madde görüşülmek üzere komisyona havale edildi. Spor Toto tarafından ayrılan ödeneğin 200 bin TL’lik ilk bölümü ile ihaleye çıkılarak, 1 milyon TL’lik proje hayata geçebilecek.

Kaynak  Sakarya
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 15:32
İnşaallah yeni valimizde giden vali babamız gibi es es e destek çıkan bi vali olur.Bu konuda heralde bi açıklama yapar yakında.Belkide Ankaragücü maçında protokoldeki yerini alır..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır