eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Milli Bayrak'lar

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:38
Sırp,Kıbrıs rum kesimi,Ermenistan,İsrail ,Abd,bayraklarını şahsen ben hayatta elime alıp sallamam.Bir arkadaşın dediği gibi bu ülkelerin vatandaşı olupta süperligde,Eskişehirsporda oynayabileceklerinide düşünürsek çok tuhaf gibi geliyor.Ama Bosna,Hırvat,Brezilya,Gine bayrakları olabilirde.Fakat fakat dünyanın en güzel ve asil bayrağı olan Ay-Yıldızlı bayrağımın yerini hiç bir bayrağın tutacağını asla sanmıyorum inanmıyorum.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:13
bide dev sopalı bayraklar düşünüyoruz hermaç 90 dakika sallanmak üzere.çeşitli şekillerde dev bayraklarda düşünülüyo umarım dediğim gibi yetişir gaziantep maçına...
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 23:11
karikatür işini biz düşünüyoruz açık tribünde sahanın tam ortasına denk gelen alandaki arkadaşlarla.youla ve andersonu ediie murphy ve will smith nin rol aldığı bad boys filmindeki karakterlerden esinlenerek yapmayı tasarlayıyoruz,ivesa yı serdarı sezgini poljakı falan hepsini düşünüyoruz umarım gaziantep maçına yetiştirebilirz 
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 21:58
Tesislerdeki meşale şovda böyle birşey yapılmıştı esmesutes nickli abimizin katkısıyla...Ülke bayrakları üzerinde bizim için kazan yazıyordu...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 21:53
bence her futbolcunun adının yazdığı sopalı pankartlar daha manalı olur
hatta karikatürize edilebilse mükemmel olur
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
dewareliefde Liste gör
Yazar

uygar
Yer: EStanbul
  Alıntı dewareliefde Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 21:11
Alıntı yapılan eses şahin

Olur ya yarın,birgün Ermenistandan,Kıbrıs Rum kesiminden bir topcu aldık.Biz bu bayrakları Atatürk stadına asmaya hazırmıyız?Binlerce Müslüman kadının ırzına geçen Sırplardan bir topcu alsak onun bayrağınıda asmaya hazırmıyız?Belki medeni bir düşünce ama benim kaygılarım var. Confused

Cok guzel bir dusunce tebrik ederim...
Sampiyon olmasanda, olacagiz HEP arkanda.
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 21:01
Daha kendi EsEs ve Türk bayrağımız yok tribünlerde.Diğer ülkelerin bayraklarını asarsak kendimize ayıp etmiş oluruz. Düşüncen güzel ama ben kendi fikrimi söyledim.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 20:57
Olur ya yarın,birgün Ermenistandan,Kıbrıs Rum kesiminden bir topcu aldık.Biz bu bayrakları Atatürk stadına asmaya hazırmıyız?Binlerce Müslüman kadının ırzına geçen Sırplardan bir topcu alsak onun bayrağınıda asmaya hazırmıyız?Belki medeni bir düşünce ama benim kaygılarım var. Confused
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 20:14

şekildeki gibi sopalı pankartlarla olabilir
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ara/2008 saat 20:01
Konuyu genel bölüme açsaydınız daha iyi olurdu.Bence de çok güzel olur bayrak işi.Üzerinde durulması gerek.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,410 saniyede hazırlanmıştır