eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Srebrenica Katliamının 13. Yıldönümü

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:36

Arkadaşım bunlar benim nacizena görüşlerim. Ama dünyada yaşanan hiçbir savaşta vallahi benim parmağım yok Big%20smile

Ayrıca ben kendimi bişey göstermiyorum. Benim mesleğim işçilik. Ama işçi demek illa solcu olacak diye bir kaide yok. Ayrıyetten anlamam zaten sağdan soldan. Senin gibilerde Hepimiz Ermeniyiz diye yürüyenlerden heralde.  
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
escem26 Liste gör
Yazar

Cem
Yer: esk
  Alıntı escem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:23
Bir yandan işçi deyip kendini emekçi özgürlükçü gösterip hem de bunları azabiliyosun demek...dünya senin gibiler yüzünden yaşanmaz bir yer...savaş,nefret ve acı dolu...
En Büyük Sevdamsın...
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 13:18
Alıntı yapılan larss0n26

Alıntı yapılan Sephodyrm

Alıntı yapılan işçi

Şu yugoslav ırkı kadar şerefsiz bir ırk varmı ki.. Hırvat ve Sırplardan nefret ediyorum. Her ne kadar hırvat futbolcuda alsak görüşüm değişmeyecek..

yugoslav ırkı diye bir ırk yok... yugoslavya kozmopolit birülke idi sadece.Sen Yugoslavyalıları ırk olarak görüyorsan bunların içinde bosnalılarda vardır.Sırpıda karadağlısıda.Ayrıca bir ülkenin yaptığını bir ırka maledemezsiniz.İyi Sırp yok mu sizce hiç?Bu ırkçılığın daniskası olur...
bencede bu şerefsiz sözleri ile sanki biz de ırkçılık yapmış gibi oluyoruz

Sevmiyorum kardeşim, sırpları hırvatları yunanlıları israillileri ermenileri sevmiyorum. Sevmek zorunda da değilim. Eğer bu ırkçılıksa ırkçıyım.
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 22:54
Avrupa nın göbeğinde 20.yüzyılda sırf müslüman oldukları için katledildiler.Ve bütün dünya iş işten geçene dek izledi.Mekanınız cennet olsun.Sırplarla mahşerde hesaplaşacağız inşallah.
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 21:23
Alıntı yapılan Sephodyrm

Alıntı yapılan işçi

Şu yugoslav ırkı kadar şerefsiz bir ırk varmı ki.. Hırvat ve Sırplardan nefret ediyorum. Her ne kadar hırvat futbolcuda alsak görüşüm değişmeyecek..

yugoslav ırkı diye bir ırk yok... yugoslavya kozmopolit birülke idi sadece.Sen Yugoslavyalıları ırk olarak görüyorsan bunların içinde bosnalılarda vardır.Sırpıda karadağlısıda.Ayrıca bir ülkenin yaptığını bir ırka maledemezsiniz.İyi Sırp yok mu sizce hiç?Bu ırkçılığın daniskası olur...
bencede bu şerefsiz sözleri ile sanki biz de ırkçılık yapmış gibi oluyoruz
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 21:17
Alıntı yapılan işçi

BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 20:57
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 21:04
Alıntı yapılan semihk

kana susamış sırpların yaptığı ve yaklaşık 300 bin kişinin ölümüne sebep olan bu katliam dünya tarihine kara bir leke olarak geçmiş,
Türkiye'ye isnatsız yakıştırmalarla ermeni soykırımı dayatması yapan devletler bu katliamdan sonra cılız çıkan seslerden başka bir tepki vermemişlerdir.

Çünkü hepsi ŞEREFSİZ.Angry
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Yer: Turkey
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 17:51
kana susamış sırpların yaptığı ve yaklaşık 300 bin kişinin ölümüne sebep olan bu katliam dünya tarihine kara bir leke olarak geçmiş,
Türkiye'ye isnatsız yakıştırmalarla ermeni soykırımı dayatması yapan devletler bu katliamdan sonra cılız çıkan seslerden başka bir tepki vermemişlerdir.

Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
küçükDOĞAN Liste gör
Deneyimli Yazar

TAMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı küçükDOĞAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2008 saat 15:08
ingilizlerin ve rusların osmanlıyı yıkmak için protestan olan sırplar rumlar yunanlılar ve ermenileri beveynlerininde katkılarıyla küçük yaştan beri türk ve müslüman düşmanlığı ile büyütülüyor hayatın her alanında bunu görmekteyiz maalesef balkanlarda kıbrıs ta kafkasya da olanlar herşeyi açıklamaya yetiyor.
NAM-I DEĞER ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır