eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Performansları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 13:53
konuyu ilk görünce grupları değerlendirme anlamında zannettim ama farklıymış
bencede gereksiz olmuş herkesin yoğunluğu maddi durumu bir değil
onun yerine stadyumu değerlendirelim burda
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 09:44
İçerde Samsun maçı hariç hepsi, deplasman sadece Altay deplasmanına gittim.
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 09:38
Alıntı yapılan Sato26

Bence bu konu gereksiz açılmış..
Burada ben bunu yaptım yok buraya gittim demek çok anlamsız..Kime neyi ispat edeceğiz ki!
Ben ve benim gibi gurbette olan birçok kişi gibi size iç saha olan bize hep deplasman.Bizler her maça geldik deplasmanlara da gittik.Bu zaten böyle olmalı.Ayrıca maçların dışında kalan Eses için düzenlenen geceler ,tekne turları vs. hepsine katıldık.Ömrümüz ve durumumuz vefa ettiğince de bunu yapacağız.
Bu konu yerine bu sene taraftar olarak tribünlerde ve deplasman maçlarında neler yapmalıyız ve hangi stadta nelere dikkat etmeliyiz vs. bunları konuşacağımız konu başlığı olsaydı daha faydalı olacağını düşünüyorum.

eft son derece doğru mesale kale arkası yaplırsa kızılcıklıdan başlayıp ayderden devam eden ve kale arkasanın açıkla birleştiği yere kadar gruplar birleşse çok süper mükemmel olur
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 09:24
içerdeki bütün maçlara gittim

deplasman olarak Altay - Samsun

ve Playofflar

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 09:13
Bence bu konu gereksiz açılmış..
Burada ben bunu yaptım yok buraya gittim demek çok anlamsız..Kime neyi ispat edeceğiz ki!
Ben ve benim gibi gurbette olan birçok kişi gibi size iç saha olan bize hep deplasman.Bizler her maça geldik deplasmanlara da gittik.Bu zaten böyle olmalı.Ayrıca maçların dışında kalan Eses için düzenlenen geceler ,tekne turları vs. hepsine katıldık.Ömrümüz ve durumumuz vefa ettiğince de bunu yapacağız.
Bu konu yerine bu sene taraftar olarak tribünlerde ve deplasman maçlarında neler yapmalıyız ve hangi stadta nelere dikkat etmeliyiz vs. bunları konuşacağımız konu başlığı olsaydı daha faydalı olacağını düşünüyorum.
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
anti_bizans_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı anti_bizans_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 09:10
içerdeki bütün maçlara gittim.
deplasman: altay maçı (nevşehir) - antalya - istanbulspor - boluspor - altay - kocaeli - karşıyaka - bolu maçı (play of)
ALsada Bu Sevda Canımızı Hayatın Anlamı Sİyah Kırmızı...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 08:03
Gurbetteki bizlere her hafta deplasman Eskişehir 500 km
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 23:32
eskişehirdeki bütün maçlar deplesman kocaeli ve playoftaki diyarbakır bolu maçlarna gittim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
MeHmEteses Liste gör
Yazar

mehmet donat
Yer: Turkey
  Alıntı MeHmEteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 22:53
buradaki bütün maçlar samsun ,altay,kocaeli deplasmanı vede play oflara gittim görev tamam takım süper ligteBig%20smile
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 22:44
burdaki bütün maçlara gittim bide inönüye gittim
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır