eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 196197198199200 217>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Online Durum: Offline
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 14:15
Alıntı yapılan oFa-eSeS

arkadaşlar birşey sormak istiyorum .. benim yaşım 13 yani bi gelir kaynağım yok dolayısı ile :D
bayram param olur bir tek o da 300 TL civarında olur  sizce açık mı alayım yoksa babama yalvar yakar üstüne kattırıp kapalı mı aldırayım ? başkan açığı kapatır mı ?  .. işte şimdi böyle bi sorun var geçen sene benle babamda açıktaydık , açıkta taraftar diye birşey yok ben bağırmak , takımımıza destek vermek istiyorum ama şimdi açık kapanırsa taraftar açığa geçecek sanırım .. ne yapayım yani ? :D  sorum bu ! :D

açık kombinesiyle kızılcıklı-nefer tribününe gidebilirsin.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 14:15
Alıntı yapılan oFa-eSeS

arkadaşlar birşey sormak istiyorum .. benim yaşım 13 yani bi gelir kaynağım yok dolayısı ile :D
bayram param olur bir tek o da 300 TL civarında olur  sizce açık mı alayım yoksa babama yalvar yakar üstüne kattırıp kapalı mı aldırayım ? başkan açığı kapatır mı ?  .. işte şimdi böyle bi sorun var geçen sene benle babamda açıktaydık , açıkta taraftar diye birşey yok ben bağırmak , takımımıza destek vermek istiyorum ama şimdi açık kapanırsa taraftar açığa geçecek sanırım .. ne yapayım yani ? :D  sorum bu ! :D

sevgili kardesim acık kombinesiyle her sene kapalıda kızılcıklı nefer  tribunune  girebilirsin dolayısıyle acık kombinesi sana yeter Wink
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı oFa-eSeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 14:12
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:17
Alıntı yapılan enES26

Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan mutu_eses

aktif aş. de kalmamışmı ki satıyosun
Arkadaşım kendi keyfim değil mi 10 tane aldım kimisini arkadaşlarıma uygun fiyata vereceğim kimisini forumdaki arkadaşlara normalden daha uygun fiyata satacağım. Ama sen istersen Aktif den al keyfin bilir.

bu işte bir gariplik var ama anlamadım..

kombinenin normalden daha düşük fiyata satman için yine normalden daha uygun fiyata alman gerekir.. yada yine ücretsiz kombine dağıtanlar varda biz mi bilmiyoruz... ?????????

Eskişehir de yaşıyorsan faturamı gösterebilirim. Herşeyin altında bir şey arıyorsunuz. Es-Es imi seviyorum ve destek için kombine alıyorum. Forumda almak isteyip kararsız kalanlara da teşvik de bulunuyorum. Ama iyi niyet suistimal edildiği için satmaktan vazgeçtim. Zaten satacağım da 2 adetti. Şu anda da yola çıkıyorum bir şey soran olursa akşama cevap veririm.
Belki Bir Gün!
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 13:09
Alıntı yapılan enES26

Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan mutu_eses

Arkadaşım kendi keyfim değil mi 10 tane aldım kimisini arkadaşlarıma uygun fiyata vereceğim kimisini forumdaki arkadaşlara normalden daha uygun fiyata satacağım. Ama sen istersen Aktif den al keyfin bilir.

kombinenin normalden daha düşük fiyata satman için yine normalden daha uygun fiyata alman gerekir.. yada yine ücretsiz kombine dağıtanlar varda biz mi bilmiyoruz... ?????????
yok abi arkadaş bizleri düşündüğü için ucuz verecekmiş.ne ücretsiz dağıtanlarıClap
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 12:59
Kuralar çekildi, fikstür de belli oldu. Daha ne bekliyoruz. Kombinelere hücum.
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 12:53

Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 12:33
Alıntı yapılan mutu_eses

Belki Bir Gün!
Yukarı
mutu_eses Liste gör
Yazar

mutlu
Yer: merkez
  Alıntı mutu_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 12:29
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 12:21
Alıntı yapılan mutu_eses

Alıntı yapılan StS

Açık Tribün Biletleri: 2867 Sts Forum Üyesi birine (Uygun Fiyata) 2868 Sts Forum Üyesi Birine (Uygun Fiyata)

satıyormusun ???

Satıyorum ilgilenen arkadaşlarla özel mesajdan görüşebiliriz.
Belki Bir Gün!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 196197198199200 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,938 saniyede hazırlanmıştır