eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 194195196197198 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 04:19
vaLLA kzıılıcıklı bağırıp durdu maçda ona soylenecek laf yok ama yeni beste konusunda bende üzülüyorum... dün hala ayderle eses gol gol gol çekmeye çalışıldı... senelerdir soylenen kupaları mah alacak diye biten tezahuratı artık iç gudukler bile kullanmıyo... bence kapalıda sağdayız diye tezahurat üretmeye çalışmaktansa eses için vakit harcamak lazım yoksa yalı ya çarşı ya traş diyen bi tek siz kalırsınız turkiyede ve sonucta yine kendiniz çalar kendiniz oynarsınızzz
Yukarı
oxax Liste gör
Yazar

Emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 01:00
Kızılcıklı tribünü yer konusunda neden bu kadar ısrarcı anlamış değilim... Tamam kapalının akustiği daha iyi fakat takıma açık tribünde destek vermek neden bu kadar zor... Destek vermekse amaç her yerde verilir, kulüp kapalı biletlerini satacaksa bırakın satsın... Kızılcıklı açık tribüne gelince imajımı zedelenecek veya nedir bu olayı bu kadar büyüten? Açılıştaki protestoya gelince nediye Kızılcıklı tribününe bukadar yükleniyorsunuz ki? Bu forumda kararlaştırılıp protestoya gelmeyenler, bizi migrosun önünde yalnız bırakanlar yine sizler değilmiydiniz? Protestonun babası orada olacaktı ama kimse yoktu...
Açılış birkez daha gösterdiki biz taraftar olarak takıma destek vermeyi bilmiyoruz, yıllardır klişe olmuş 3-5 besteden başka birşey bilmiyoruz... Artık insanlar sıkıldı aynı şeyleri söylemekten, tribünler ise hala gayet ısrarcı aynı besteleri söylemek ve söyletmek konusunda...
Lafım tüm Eskişehirspor tribünlerine; Kızılcıklı, Ayder, Nefer, Altes: Kurulduğunuzdan ve o tribünlerde boy gösterdiğinizden beri herşeyi ile biz yaptık diye bileceğiniz kaç besteniz var? Eğer yoksa orda olmanızında bir anlamı yok... Beste yapamayan bir tribüne saygı gösterilmesini de beklemeyin, çünkü yaptığınız desteği o tribüne gelen herkez yapabilir ama beste yapmak bir ayrıcalıktır ve tribünü diğer tribünlerden ayıran en önemli ölçüttür... Artık taklit eden değil taklit edilen olalım...
Yeni sezonda inşallah herşey takım açısından iyi olur ve tribünler gerçekten efsane geri döndü dedirtebilir, tek temennim bu...
Kızılcıklı grubunu açıktan izlemek büyük bir zevk ama eğer yönetimle anlaşılamaz ise onları açıkta aramızda görmekten keyif duyarım... Kapalıda kalırsanız karşılıklı, Açığa gelirseniz omuz omuza bağıracağız ikiside Eses için, ikiside tam destek için...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:58
Alıntı yapılan otomatikkapi

Yasinim Nebi başkan Bjkli değildi-değildir garanti ederim Wink

bir ara formu baya bi meşgul etmişti .neyse lafımı geri aldım.arada nebiyi de kaynattık..aslında konu nebi,kanatlı,cem falan filan değil.gültekin güvensoy gibi,yönetimde tescilli yada tescilsiz bir çok fb li bjkli ve gsli mevcut.dahası doğru düzgün eskişehirsporlu olmayan,dahası futbolla bile işi olmayan yöneticiler mevcut.
gültekin güvensoy taraftarın ortak olarak yönetimde istemediği bir isim.bu konuda tek bir ses olup tepki veremiyoruz.veremeyizde.biri hakım,biri b.kum dediği sürece..yani konu şudur ki,olay kızılcıklıdan ibaret değil,işin içinde tüm guruplar var.hatta tüm taraftarlar..
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:47
Yasinim Nebi başkan Bjkli değildi-değildir garanti ederim Wink
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:45
Sevgili Yasin Konak(eskan), helal olsun, helal olsun.Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:32

konu dönüp dolaşıp ynı yere gelio derdimizi anlatamıyorus. dediğin gibi msn e döndü cvp vermek istemiorm fakat tek isteğim yasin abinin yazdığını oku. hoş fikrinin değişceğini hiç sanmıyorum. iyi geceler

NEFER !
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:27
Ersin konusunda görüşlerine katılıyorum.

Koyun lafının muhatabı ben değilim, şu an Kızılcıklı da olanlar, ben Kızılcıklı ya girerken durum çok farklıydı. Tribünün başında Mustafa Abi vardı diyorum. O günle bugünü kıyaslıyorsan bu benim bugünkü durumumu bilmeyip anlamamamdan değil, senin o zamanki durumu bilmemenden kaynaklanıyor.

Ben taraftarlık görevimi artık açık tribünde yerine getiriyorum artık. Kombinemi alıyorum gücüm yettiği zaman, senede 10-11 deplasmana gidiyorum yine imkanlarım ölçüsünde.

Olur da yerinizden ayrılırsanız gider başka bir beton yığınına hayat, ruh verirsiniz? Olmaz mı? Yine de umarım yerinizde kalırsınız; yerinizde kaldığınız zaman da Sayın Güvensoy a tepki koymayacağınıza adım gibi eminim (Yerinizde kalmanızın ana şartı G.G ye tam destek vermeniz olacak kuvvetle muhtemel). İşte asıl sert eleştiriler o zaman yapılacak bu forumda, bugün ortaya sürülen gibi bir bahane olmayacak çünkü ortada.

İyice msn e çevirdik burayı da. İyi geceler Barış.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:24

şurdaki mesajları okudumda gerçekten birçoğu taraftar olarak bizlere yakışmıyor beyler.çok ağır ithamlar,aşağılamalar,hakaretler içeriyor.

bir eskişehirsporlunun,yine bir eskişehirsporluya söylememesi gereken şeyleri klavye başında ne de kolay yazıyorsunuz.bu kadar kolay olmamalı.çok iyi niyetli ve eskişehirsporu can-ı gönülden destekleyen,onunla sevinip onunla üzülen kardeşlerimizi nede kolay karalıyorsunuz.bu kadar kolay olmamalı.
20 tane kombineden bahsediyorsunuz da sayı olarak adedi bile belli "20" adet nerede bunun 480 tanesi?

burada hedef kim?
ersin mi?
o 20 kişi mi?
tüm kızılcıklımı?
yada tüm eskişehirspor taraftarımı?

ersin sizlere eskişehirsporluluğunu kanıtlamak zorunda değil.
o benim kardeşimdir.eğer iyi bir eskişehirsporluysa;
benim kardeşim olduğu içindir.
benide kardeşimide bu forumda üye olan yada eskişehirsporu aktif olarak takip eden yüzlerce kişi çok iyi bilir.
evimin fotoğraflarını "ES-ES içerikli fotoğraflar" konu başlığında birçoğunuz görmüşsünüzdür..
değil mahallede eskişehirde "tek" tir o ev..
biz eskişehirsporluluğu iliklerimize kadar yaşayan insanlarız.
lütfen eleştirilerinizi "en azından"bunlarıda göze alarak yapın.
çünkü karşınızdaki insanlar öyle böyle değil,bir araya geldiğinizde sizleri utandıracak kadar eskişehirsporludur.

bu mesele sadece kızılıcıklının bilmem kimin meselesi değildir.20 kombine devede kulaktır.
yeri geldiğinde alteside neferide ayderide bu tip şeylerden yararlanmış,nemalanmış,faydalanmıştır..

gültekin güvensoy'a gelince.
"o" yönetimde yanlız değil.
daha ne fenerliler,ne beşiktaşlılar ne galatasaraylılar var.
basın sözcümüz vardı cem abacı sarı kırmızı pankart asmıştı.galatasaraylı olduğunu "hoşgeldin can bebek" pankartı ile tescil ettirmişti.
kantlıların sülalecek galatasaraylı olduğunu eskişehirde bilemeyen yok.firuzan kanatlıda tescillidir.gs kongre üyesi ve aynı zamanda eskişehirdeki derneğin başkanıdır.
nebi hatipoğlununda beşiktaşlı olduğunu bilmeyen yoktur.
yani daha neler var neler bu örnekler sürer gider.
buradaki en büyük problem tribünlerin tek ses olamamasıdır.
tek ses olamamasının nedenide çıkar ilişkileridir.
biri rıdvan çakırgözü istifaya çağırır diğeri bağrına basar
biri ılgazı arkasına alır diğeri ona çomak sokar.
biri nebiyi arkasına alır,biri bu duruma isyan eder.
ortak nokta menfaattir.
birinin işi olurken diğerinin işi olmaz.
birinin deplasman otobüsü hazırken diğerinin bulunduğu tribün bile garanti değildir.

yani kısacası.al birini vur ötekine..

guruplar eleştirilebilir.
kişiler eleştirlebilir.
ancak hedef iyi seçilmelidir.
kime ne damgası vurduğunuza dikkat ediniz.
çünkü;
karşınızdaki insan "en az"
ama "en az sizin kadar"
eskişehirsporludur..
lütfen birbirimizi incitmemeye özen gösterelim..

Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:13
%95 in 595 ide foruma girmiyo yani ? hem madem sen %5deysen sana koyun diyene neden cvp yazmadın ? ayrıca sadece ersin abiyi uzaktan gördüm dediğimi mi okudun ?? :) bunuda komiklik olsun die söylüosun sanırım. ben o cümlenin üstüne demiştim ki ersin abi gördüğüm kadarıyla temiz kalpli yani RANT sağlamak isteyen bir insan deil (bazıları demişti ya para alıolar fln die) ondan yazdım. sen yine anlamadın anlamış oldun ama sanırım. tribünün TADI KAÇTI demişsin de ben tribüne TADI İÇİN DEİL  ESESİMİ DESTEKLEMEYE gidiyorum. mustafa abiye gelince keşke o olsa başımızda ama dediğim gibi önemli olan TAKIMINI DESTEKLEMEK başarılarda katkın olması. ben oraya zevk almaktan önce TARAFTARLIK görevimi yapmaya gidiyorum. bundan önceki mesajına cevap vermedim çünkü bende kalabalık yapmak istemedim forumda ;) ama çok istioosan veriim. tabi ki önmli olan içindeki insanların ruhudur ama senin için pek anlamı olmasada "KAPALI SAĞ"ın bizim için çok anlamı olduğuna inanan arkadaşlarım ve ben yerimizden ayrılmak istemiyoruz.. çünkü orası KIZILCIKLI olmadan sadece bir beton yığını.
NEFER !
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 00:01
Arada yazdıkların da üstüne yorum yapabileceğim bir şey yoktu ( Mesela Ersin i uzaktan görmüşsün sadece, ne diyebilirim onun üstüne :) ) o yüzden forumda kalabalık etmesin diyerek hepsini almadım.

Dankek reklamını da biraz tansiyon düşsün diye yazdığmı belirtmiştim.

Ben de %95 lik kısımdanım. Ben Kızılcıklı ya girerken Mustafa Abi vardı sette, sonra o bıraktı, tribünün tadı kaçtı. Yerine gelenler ne aynı duruşu yansıttılar, ne aynı saygınlığı kazandılar.

Forumun %95 i Kızılcıklı ya giriyor demedim dikkatli okursan, hayatlarının bir döneminde girmişlerdir, orada gırtlak patlatmışlardır dedim. Bu kez cümle cümle karşılık verdim sanırım :)

Sen de benim bir önceki mesajımda ilk kısımla ilgili yazdıklarım hakkında kendi fikirlerini paylaş bizimle?
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 194195196197198 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır