eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 190191192193194 221>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:42
ha bu arada fenevbahçenin içinde bulunduğu duruma verilebilecek tek tepki var;
http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
mertbey Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Eskişehir
  Alıntı mertbey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:39
abi hakan beye arkadan sor sormuşlar "hakan bey maç kaç kaç bitti?" diye :D
HALİL ÜNAL İSTİFA!
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:00

Anadolu'da bir söz vardır "düşene vurulmaz". Ama bunlara vurmak sevapların en büyüğü. Vurun vurabildiğiniz kadar. Çünkü fazlasıyla hakediyorlar.

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:44
fenerin gidişi gidiş değil bu arada..gerçekten dünden beri gülüyorum..yakın zamanda kendi bünyelerinde gerek idari yönetime gerek teknik heyete karşı aklı başında muhalif bi grup oluşturmazlarsa dahada rezil olucaklar..ha haketmiyolar mı? sonuna kadar hakediyolar umarım beter olurlar..
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:57

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgulaması yapılan Hakan Bingül'ün ifadesinde, “10 yıldır Fenerbahçe maçlarını anons ediyorum. Dün de maçtaki bütün anonsları ben yaptım. Dördüncü hakemin yanından maçı izliyordum. 90+2’de arkamdaki tribünden birisi ‘Bursa maçı 2-2 diye bağırdı’ Ne oldu? diye sordum. ‘Beşiktaş gol attı maç 2-2’ dedi. Ben de maçın heyecanıyla anons ettim. Kötü bir niyetim yoktu" şeklinde ifade verdiği öğrenildi. İşlemleri tamamlanan Hakan Bingül, “ Halkın huzurunu bozmak" suçlamasıyla Kadıköy Adliyesi’ne sevk edildi.

Adamı polisler yakalamış .Zavallı fener nasılda sevindiler öyle :)
DSİ Es Es
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:27
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
biribenidurdursun_26 Liste gör
Yazar

erhan
Yer: eskişehir
  Alıntı biribenidurdursun_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 10:44
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/14745181.asp?gid=373  Fener tekerürrden ibaret sene 1970-71 mallık aynı :))
Büyük Şehirlere Aşk Küçük Gelir =Seni Ne Kadar Sevsek Azdır ES ES'im...
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 10:29
Bir topluluk kendi kendini bu kadar rezil edermi ? uzun süredir bu kadar gülmemiştim :))
son dakika aralarında paslaşmalar zamana oynuyorlar,trabzonlu baskı yapmasa Volkan zamana oynayacak ...Timsah yürüyüşü yapan fbliler,futbolcularını omuzlara almışlar ,
Ama kendileri yaptılar bunu.Ezikbahçe yönetimi açıklama yapmadı ama acaba izdiham yada istenmeyen bazı durumları engellemek için bilerekmi yaptılar bu anonsu, rakip ve kendi futbolcuları içeri girsin diye zaman kazanmak için ?
En güzeli ligin bu sonucundan sonra MHK,TFF cidden iyi niyetli , söylentiler , kalecilere karşı söylenenler doğru görünmüyor.

BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 10:26
''Sakın tek bir anons daha yapayım deme niye biliyor musun ? Çünkü inanırım...'' LOL
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:56
Alıntı yapılan köfteci

ULUDAĞ GAZOZUNDAN ÇIKAN ŞİFREYİ YAZ BOŞLUK BIRAK AZİZE YAZ 1907 YE GÖNDER,3DAKİKA ŞAMPIYONLUK SEVİNCİ YAŞA::::))))))............
Panama’dan 4 uçak değiştirip Fener maçına gelip, sabah yine 4 uçak değiştirip Panama’ya dönecek olan Acun Ilıcalı, 3 dakika şampiyonluk kutladı.LOL
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 190191192193194 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,920 saniyede hazırlanmıştır