eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hakan Çinemre

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 24>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2016 saat 00:48
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Ortaya koyduğu performansın ötesinde çok samimi çok bizden biri gibi geliyor bana Hakan. Örneğin bu akşam penaltı atilirken bakamamasi, gol olunca yasadigi sevinçleri falan, iyi ki gelmişsin Hakan, biliyorum zor ama inşallah bu takimda kalıcı olursun. .

Süper Lig de insallah bir sene daha kiralariz kendisini. Gönlünce olsun, iyi niyetli biri, kariyerinde en yüksek makamlara gelsin
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2016 saat 00:30
Ortaya koyduğu performansın ötesinde çok samimi çok bizden biri gibi geliyor bana Hakan. Örneğin bu akşam penaltı atilirken bakamamasi, gol olunca yasadigi sevinçleri falan, iyi ki gelmişsin Hakan, biliyorum zor ama inşallah bu takimda kalıcı olursun. .
Yukarı
ATG-ESES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ATG-ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 18:03
Sene başında çok uğraştık gelsin diye. Değdi gibi görünüyor. Olmasa defans dağılacakmış.
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 17:52
Yanlız o sadığı bize vermez malatya adam kale gibi
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
STK Liste gör
Yazar

Barlas
Yer: Eskisehir
  Alıntı STK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2016 saat 17:17
Bu adamın değerini bilmek lazım tek başına stoper oynuyor resmen. Malatyalı Sadığı alsak Hakan ın yanına evimizde gol yemeyiz heralde
Ya arkan zengin olacak
Ya erkan zengin
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2016 saat 21:18
Şuan defansta kötünün en iyisi, tek başına defansı topluyor
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2016 saat 21:36
Demirspor maçında gol yemediysek bence bu defansın süper olmasından ziyade rakip forvetin aşırı beceriksiz olmasıdır. Çinemre'ye gelince; diğer maçlara göre daha istekliydi sadece. Bizim taraftar bir maçta adamı göklere çıkardı. Ama Hakan hava toplarında iyi değil, topu oyuna sokmada başarılı olduğu söylenemez, ikili mücadelelerde çok da güven vermiyor. Bir çok stoperde olan uzaktan sert şut çekme gibi özelliği falan da yok. İşin aslı şu ana kadar pek de ondan beklenen performansı gösteremedi. Bizim taraftarın standardı epey düşmüş, tek maçta vasatın üstünde performans gösterdi diye başkana transfer çağrısı yapmaya başladık. İlerde hayal kırıklığı yaşamamak için biraz daha ağırdan almak lazım bence.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2016 saat 20:39
'Eskişehirsporlu futbolcular Bruno Mezenga ve Hakan Çinemre, sezon sonunda şampiyonluğa ulamak istediklerini söyledi.

10.11.2016 Perşembe 14:00

Güncellenme: 10.11.2016 14:02

AA

Kırmızı-siyahlı futbolcular Mezenga ve Hakan, kulübün internet sitesine açıklamalarda bulundu. Mezenga, önlerinde çok kritik maçlar olduğunu anımsatarak, fikstüre konsantre olduklarını kaydetti.

Takımın iyi performans göstermesinin kendisini de olumlu etkilediğini belirten Mezenga, "Sezona iyi başlamıştım, 3 tane gol bulmuştum. Bu önemliydi ama takımın performansı daha önemli. Takımımızın performansından memnunum. Attığım goller takımımız için. Takımımız ne kadar iyiyse ben de o kadar iyiyim dedi." ifadelerini kullandı.

Kırmızı-siyahlı takımın savunma oyuncusu Hakan Çinemre de Eskişehirspor'un şampiyonluk hedefinde şaşma olmadığını bildirdi.

Eskişehirspor'a daha çok katkı vermek istediğini anlatan Çinemre, "Yanımda kim oynarsa oynasın, biz hataları kapatmaya çalışıyoruz. Amacımız, hataları minimuma indirmek. Her şey Eskişehirspor için. Şampiyonluk yolunda herkes takıma katkı vermek için oynuyor." değerlendirmesini yaptı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2016 saat 14:27
Mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum yürekten oynuyor.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2016 saat 13:12
tpo uyuna sokmakta hala cok cok eksik dan dun. an aşşa 2 pozisyon hatası var net gol pozisyonuydu adana kalitsizdi

bu hataları malatyaya yaparsa malatyanın zencileri çoşar demedi demeyin. adamlar zaten yam yam aç kalmış gibi gibi koşuyorlar
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır