eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdülaziz Solmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 29>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 20:33

Hayırlı olsun.

Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 20:00
performansını çok merak ettiğim bir oyuncu..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
Erkandes Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkandes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 19:54
Ya bu futbolcuyu samsun oynatamamış anlaşılan ..Burak Yılmaz da bizde saç baş yoldurdu..Trabzonda parladı..O kadarda önemli değil maliyetli bir futbolcu olmadığı için kendini ispatlayamazsa sallarlar gider olay bu kadar basit...
    ama gönlümüzden geçen burada kendini geliştirsin parlasın...ne futbolcular duyduk beğenilmeyip gönderieln ve yıldız futbolcu olan.....mesela İlhan Mansız ı biz beğenmemişiz zamanında büyüklerimiz anlatır.. almayınca samsunspora gitmiş ....vs.vs.vs
Türk milleti zekidir çalışkandır.M.K.ATATÜRK
Yukarı
maranda Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı maranda Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 11:53
o kadar da boş oyuncu değil, Samsuna da ankaragücünden gitti....
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 11:47
Bizde Burak Yılmaz gidince bi oh çekmiştik üstümüzden yük kalktı demiştik ama sonuc ortada..Belkide burda dikiş tutturur..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 11:35
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan maranda

başarılı olması en büyük dileğim, kaç numaralı formayı giyeceğini bilen var mı?

61 giyer bence.Smile

55 Giyecektim Bülent abi giyiyomuş. 7 numarada Volkan abide. 17 numaralı forma ile ter dökeceğim..
Abdülaziz Solmaz
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 11:21
hep hasret kaldığımız ana transferleri göremediğimiz için yapılan genç transferlere patlıyoruz, yönetim elini çabuk tutsa iyi olur; bizi hedefe taşıyacak oyuncuları bekliyoruz...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 10:46
Alpay abi ne kadar çok seviyorsun karamsarlığı. Bir sakin ol abi, ne bu panik, stres? Siz yaşça büyük olan abiler bunu yaparsa biz ne yapalım?
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 10:06
Alıntı yapılan alpayt1

bu futbolcu bende soru işaretiydi.Fakat okuduğum yorumlarda bunu dahada netleştirdim.Yani bu oyuncuyu kim izledi naıl bir rapor tutuldu anlamadım.Adam bizim en kötü oyuncumuzdan daha kötü.Samsunspor kurtulduğu için dua ediyor.Heeyy teknik heyet ve yönetim naptınız?

ilk 11 e alınmadı aziz, kadro derinliği düşünüldü, 22 yaşında at gibi koşan tekniği olamayan bir adam aldık. çalışırsa uğraşırsa birşey olur yoksa olmaz. 24 kişilik kadroda onun gibi oyuncularda olmalı. hepsi süper kalite olsa o takımda zaten hır çıkar.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 10:00
bu futbolcu bende soru işaretiydi.Fakat okuduğum yorumlarda bunu dahada netleştirdim.Yani bu oyuncuyu kim izledi naıl bir rapor tutuldu anlamadım.Adam bizim en kötü oyuncumuzdan daha kötü.Samsunspor kurtulduğu için dua ediyor.Heeyy teknik heyet ve yönetim naptınız?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır