eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 56>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 19:40
bursasporu tebrik ediyorum ama kıskanıyorum buna da engel olamıyorum acaba biz olsak şampiyon kaç kişi porsuğa atlardı diyorum...
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
bigstorm26 Liste gör
Yazar

Emre SIRASÖĞÜT
  Alıntı bigstorm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 19:33
Bursaspor'u tebrik ediyorum, kısıtlı bütceyle de olsa şampiyon oldular. Bu başarının en büyük pay bence Ertuğrul Sağlam'dır. Zoru başardılar, şampiyonluk halkasını kırdılar. Darısı Es-Es'imin başına...
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 19:12

Bursaspor bugün tabuların yıkılmasına sebep olup, çoğu kişinin ihtimal vermediği bir başarıyı güzel futbollarıyla takım olarak inançlarıyla başardılar.Bize düşen tebrik etmekti ve ağırlıklı olarak ta bunu yaptık.Ama bursanın şampiyon olması bizim EFSANE'liğimizi büyüklüğümüzü tartışılacak bir duruma sokmaz.ESKİŞEHİRSPOR'un büyüklüğü sıfatlarda değil yüreklerdedir..Efsaneliği ise kendisi tarafından değil Türk halkı tarafından Anadolu insanı tarafından benimsenmiştir..Yeni yeni tribün gören ufaklıkların sözleriyle değil,Anadolunun herhangi bir yerinde amcaların ,dedelerin 60 ların 70 lerin ESES kadrosunu hala ezberlerinde yaşatmalarıyla değerlendirilir..Şimdi bizden önce 10 tane farklı anadolu takımı şampiyonda olsa ,oldukları zaman muhakkak bi yerde ESKİŞEHİRSPOR geçecektir.

İşte bu yüzden de bugün bursa şampiyon olmuşsa da , ilelebet Anadoludan çıkacak şampiyonluğun  en büyük adayı HeR ZaMaN Eskişehirspor'dur...

Tebrikler Bursaspor ve ESKİŞEHİRRR SEN ÇOK YAŞAAAA.....
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 18:47
Alıntı yapılan lord of eses

yazık cok yazık forumlarda sitelerde trabzonu kutluyoruz ''BAZILARI GİBİ RUHSUZ OYNAYIP MAÇI SATMADIKLARI İÇİN'' diyen bir camianın şampiyonluguna sevinenlere

Bunu söyleyen küçük beyinlilerdir. Bu sene biz Fenerbahçeyide Galatasarayıda yenmedik mi, biz onları yenmeseydik Bursa şampiyon olabilirmiydi, can ciğer dostları Ankaragücü ne yapmış bi onlara baksınlar...
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 18:34
Bursaspor'u sonuna kadar tebrik ediyorum. Bu şampiyonluğu sonuna kadar hak ettiler. Darısı bizim başımıza.

http://www.youtube.com/watch?v=2igee3ar_MA
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 18:07
Alıntı yapılan eskioğuzeses

Adminler,neden bu konudaki önemli mesajlarım silinmiştir.Silinme olayını yada mesajlarıma ne olduğunu açıklamanızı  yoksa üyeliğimi silmenizi istiyorum....
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:58
Şampiyon Bursasporu tebrik ederim.

Değişik duygular içindeyim.5. şampiyon olan takımın Es-Es  olmasını çok istiyordum.Son haftalarda Bursanın takılması en azından bir şanş olacaktı bu durum için olayın başka durumu ise biz olmayacaksak bu ençok Bursaya yakışırdı.

Devre arası Ntvde Antalya kampında hocalarla beraber bir program yapıldı.Ertuğrul hocaya bu youla durumu soruldu.Hoca dediki şu saatden sonra zaten youlayla işimiz olmaz.Ama sezon başında çok istedim.Ne yazıkki ne Es-Es in ödediği bonservis ne de youlaya ödenen ücret bizim telaffuz ediceğimizin bile çok üstündeydi.İnanılmaz maddi sıkıntılarla şampiyon oldular.Ve çoğu maçıda üstün oynadılar

Ben Bursayı kıskanmıyorum gıpta ediyorum.Ve inşallah çok daha fazlasını ve daha iyilerini bizlerde göreceğiz.
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:57
illaki tebrikler ama yine de insan ister istemez
ibrahim toraman ve onur recep kıvrak katkılarıyla bursaspor şampiyon demeden geçemiyor..şahsım adına konuşuyorum.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:57
Yanlış olan her şeyimizi, gerçekten başarı istiyorsak düzeltmek zorundayız. Aynanın karşısına geçip kendimize bakmalıyız. Geçmişte elde edilen saygınlığı korumalıyız. Bize birçok camianın duyduğu ilgi ve sempatiyi korumamız gerekli. Fener'in seveni var mı yok, onların gününe düşmemeliyiz. Biz şampiyon olsaydık; Bursa taraftarı benzer haliyeti ruhiyeyi taşıyacaktı. Bu doğal...

Ama biz ES ESLİYİZ ve ne cefaların ardından bugün şampiyon olmak için neler yapmalıyızı konuşuyorsak, bu başarıdır. Sadece bir olalım, rantçıları aramızdan defedelim, omuz omuza gelelim. Gerçekten BÜYÜK ESKİŞEHİR TARAFTARI'nın ne olduğunu Türkiye'ye gösterelim.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:56
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Site yöneticilerine teşekkürler,Eskişehirsporlu duruşunuda anasayfada göstermiş olduk..

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır