eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Basketbol Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 32>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nusret Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Nusret Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2012 saat 14:39
Bandırma Kırmızı'nın devredileceğinden emin misiniz ? Banvit o takımın ekmeğini baya yiyecek gibi duruyordu ilerde , kolay kolay gözden çıkaracaklarını sanmıyorum. Bilginizin kaynağını paylaşabilir misiniz ?

Düzenleme : Kaynağınızı paylaşmışsınız , görmemişim pardon.
乇ϟ~乇ϟ
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2012 saat 14:30
inşallah artık bizimde bir basketbol takımımız olacak gibi
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2012 saat 14:16
Alıntı yapılan dentist

vestel manisa antrenörü hakan yavuzdan alınan duyumlara göre başkan halil ünal bandırma kırmızı takımı ile anlaşmış ve seneye teknik kadro aynen korunarak isim değişikliği ile eskişehirspor bünyesine katılacaktır.Burada bir sürpriz isim var yine bu duyumlar gerçekse seneye takımın menajerliğinede ünlü isim doğan hakyemez getirilecek ve zirveyi beko basketbol ligine çıkma adayı bir takım oluşturulacak
ağzın bal yesin Smile
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2012 saat 13:51
vestel manisa antrenörü hakan yavuzdan alınan duyumlara göre başkan halil ünal bandırma kırmızı takımı ile anlaşmış ve seneye teknik kadro aynen korunarak isim değişikliği ile eskişehirspor bünyesine katılacaktır.Burada bir sürpriz isim var yine bu duyumlar gerçekse seneye takımın menajerliğinede ünlü isim doğan hakyemez getirilecek ve zirveyi beko basketbol ligine çıkma adayı bir takım oluşturulacak
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2012 saat 13:04
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan dentist

Bu arada klüp eskişehirspor üzerinden kurulmayabilir.Zaten klüp mevcut ismini değiştirmeden klüp merkezini şehrimize taşıması ihtimali daha yüksek gibi görünüyor

Hocam peki baş harfini falan versen ... LOL

furkancığım artık ismini yazmamızda sıkıntı yok sanırım yüzde 90 95 oranında şu anda 3.ligde oynayan söğütsen seramik basketbol takımı(2.lige çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor)seneye merkezini eskişehire taşımak istiyor.Bunda en büyük etken de taraftar olarak gösteriliyor.
şimdi gelelim asıl müjdeye seneye basketbol 2.liginde bir değil iki takımımız birlikte olabilir ve bu ikinci takım da eskişehirsporumuz olabilir ;) ayrıntılar cuma namazından sonra :)
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2012 saat 01:25
Eskişehir'imin bir basketbol takımı olmasını çok isterim. Futboldan başka ne basket, ne voleybol, ne hentbol takımımız var. Bir zamanlar hentbol takımımız vardı yanılmıyorsam Eti hentbol idi galiba, bir oyuncumuz vardı erkek hentbol milli takımımızda da oynuyordu adı Secahattin idi, ben kendisini çok beğenirdim, çok iyi bir hentbol oyuncusuydu. İnşallah önce basketbol sonra gerisi gelir inşallah.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2012 saat 00:52
Alıntı yapılan şimşek65

eskişehirspor fc dir,yani futbol kulübü.eskişehirspor basketbole yatırım yapma lüksü olmayan tüm gücünü futbolda birleştirerek futbolda başarılı olmak zorundadır.kısacası benim görüşüm basketbole verecek tek kuruşumuz yoktur.basketbol takımının desteklenmesi,taraftar toplaması falanda pek mümkün değildir.basketbol liginde ilgi türkiyede neyse eskişehirdede odur.final niteliği taşıyan bir maç olursa belki 100 maçın birinde salon dolar,gerisindede oyuncu yakınları ve arkadaşlarından oluşan bir grup izler.

kaldıki bu salaş yönetim taraftarı oyalamak için yeni bir bahane bulmuş olur.bütçeleri yüz trilyonlara dayanmış istanbul takımlarının bile basket takımı yokken eskişehirsporun basketbole ayıracak kuruşu yoktur.bakın fener ülkere,beşiktaş milangaza g.saray bilmem kime adlarını satarak basketbol yükünden kurtulmuşken eskişehirsporun basketbol yükünün altına girmesi düşünülemez.

ha tabiki eskişehirin bir basketbol takımı olmalı ama bu eskişehirsporun işi değildir.bu şehirde bu işi üniversiteler yapmalıdır.anadolu üniversitesi sahip olduğu tesislerle avrupada köln spor akademisiyle birlikte en iyilerden biridir.üstelik bu tesislerin ne şehre ne ülke sporuna ne hizmet ettiği  belli değildir.bu ülkenin en büyük genç ve sporcu potansiyeline sahip üniversitesi para harcamamak için 3.lige yükselen futbol takımını lige çıkarmaz bu ülkenin en zengin üniversitesi elindeki tesislerin değerini bilemez elindeki parayı değerlendiremediği için elindeki paranın yarısınıda hükümete kaptırır.bu basketbol,voleybol gibi sporlarla bu üniversitelerimiz ilgilenmelidir.hem bu maddi güce,hem müthiş bir oyuncu potansiyeline hem bu eğitimi verecek akademik kadroya ve hemde hem şehrin hemde üniversite gençliğinin oluşturacağı müthiş bir seyirci potansiyeline sahiptirler.

onun için ben eskişehirsporun bu işlere bulaşmasına,bulaştırılmasına kesinlikle karşıyım.maceraya hiç gerek yok.edirnenin olini,bandırmanın banvitine karşı oynamak için eskişehirsporun gücünün bölünmesine tümüyle karşıyım.trabzonsporki bütçesi bizden kat kat fazla ve basket takımı kurup ligde oynuyorda kimin ne haberi var?

sporun kralı FUTBOL,futbolun kralıda ESES olmalı bizim amacımız bu olmalıdır.

Hocam görüşlerinize saygı duyuyorum , herkesin kişisel fikridir .

Ancak sizinde söylediğiniz gibi o zaman kulübün ismi neden EskişehirSpor Kulübü ???

O zaman Eskişehir Futbol Kulübü olsun . Wink

Eğer bir basketbol takımı olursa salonun boş kalacağını da tahmin etmiyorum .

Ayrıca gücünün bölünmesine karşıyım demişsiniz de zaten  şuanda bu yönetimle gücünün ne kadarını futbola ayırabiliryor ki ??? Dead Wink

Gelen milyon eurolar , karşılığında alınan bonservissiz oyuncular ???
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2012 saat 00:41
eskişehirspor fc dir,yani futbol kulübü.eskişehirspor basketbole yatırım yapma lüksü olmayan tüm gücünü futbolda birleştirerek futbolda başarılı olmak zorundadır.kısacası benim görüşüm basketbole verecek tek kuruşumuz yoktur.basketbol takımının desteklenmesi,taraftar toplaması falanda pek mümkün değildir.basketbol liginde ilgi türkiyede neyse eskişehirdede odur.final niteliği taşıyan bir maç olursa belki 100 maçın birinde salon dolar,gerisindede oyuncu yakınları ve arkadaşlarından oluşan bir grup izler.

kaldıki bu salaş yönetim taraftarı oyalamak için yeni bir bahane bulmuş olur.bütçeleri yüz trilyonlara dayanmış istanbul takımlarının bile basket takımı yokken eskişehirsporun basketbole ayıracak kuruşu yoktur.bakın fener ülkere,beşiktaş milangaza g.saray bilmem kime adlarını satarak basketbol yükünden kurtulmuşken eskişehirsporun basketbol yükünün altına girmesi düşünülemez.

ha tabiki eskişehirin bir basketbol takımı olmalı ama bu eskişehirsporun işi değildir.bu şehirde bu işi üniversiteler yapmalıdır.anadolu üniversitesi sahip olduğu tesislerle avrupada köln spor akademisiyle birlikte en iyilerden biridir.üstelik bu tesislerin ne şehre ne ülke sporuna ne hizmet ettiği  belli değildir.bu ülkenin en büyük genç ve sporcu potansiyeline sahip üniversitesi para harcamamak için 3.lige yükselen futbol takımını lige çıkarmaz bu ülkenin en zengin üniversitesi elindeki tesislerin değerini bilemez elindeki parayı değerlendiremediği için elindeki paranın yarısınıda hükümete kaptırır.bu basketbol,voleybol gibi sporlarla bu üniversitelerimiz ilgilenmelidir.hem bu maddi güce,hem müthiş bir oyuncu potansiyeline hem bu eğitimi verecek akademik kadroya ve hemde hem şehrin hemde üniversite gençliğinin oluşturacağı müthiş bir seyirci potansiyeline sahiptirler.

onun için ben eskişehirsporun bu işlere bulaşmasına,bulaştırılmasına kesinlikle karşıyım.maceraya hiç gerek yok.edirnenin olini,bandırmanın banvitine karşı oynamak için eskişehirsporun gücünün bölünmesine tümüyle karşıyım.trabzonsporki bütçesi bizden kat kat fazla ve basket takımı kurup ligde oynuyorda kimin ne haberi var?

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2012 saat 00:40

Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2012 saat 23:00
Erkin Abi basketbol kültürü yok demişsin , haklı olduğun yerler var ama  taraftar profili olarak salonu inletiriz. Ayrıca o atmosferin de ayrı bir güzelliği var yahu . Wink

Artık eurochallenge , eurocup gibi turnuvaların prestijinin artması da basketbolu cazip hale getiriyor .

Kişisel fikrim inşallah bir basketbol takımımız olur . Nasıl spor kulübüyüz anlam vermek hüç . Dead
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır