eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 41>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 14:10
Yönetmeliklere göre üye başvurusunda bulunan kişiye 1 ay içerisinde cevap verilmesi gerekmektedir...Bizler tüzük değişikliği olmadan eski tüzüğe göre başvurumuzu yapmış üye adayları idik yani Özgür TULUN'un açıkladığı 75 kişilik bir liste vardı...Bizi üyeliğe kabul etmediler...Fakat bizim başvurumuz eski tüzüğe göre olduğu için bizi almalarında hiç bir sakınca yoktu...Oysa 1 ay içerisinde üyeliğe kabul edilmediğimiz yazı gelmez ise üyeliğimiz otomatikman kabul edilmiş olması gerekiyordu...Fakat ne hikmetse ve Halil ÜNAL'a olan muhalefetimiz vesilesi ile bir türlü kabul edilmedik...Belki yeni yönetim bunu göz önüne alarak tüzük değişikliği olmayan kongreye göre bizi üyeliğe alabilirler mi..?

2013 senesi üye kontenjanı olan % 10'luk kabul edilen üyeler 1 yılı doldurmadan oy kullamazlardı...Fakat ne hikmetse onlar da kullanmışlar... Hep korkumuz usulsüz üye yapılması idi...Halil ÜNAL'ın normal şartlarda kazanamayacağını,fakat bu tür yöntemlerle kazanacağı endişesini yaşadık durduk...Çok şükür kortuğumuz başımıza gelmedi...Umarım bundan sonra tüzük değişikliği kogresi olur ve bir defaya mahsus üyelikler açılır ve belirlenen bir tarihe kadar üye olmak isteyenler yapılır...Sonra tekrardan % 10 barajına göre devam eder....
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 13:59
Halil Ünal gitti belkide bir daha aday olmayacak ama onun zihniyetindekiler hala genel kurulda olacak . Bence bu en önemli sorunumuz . Üyelikler açılmalı ve klübün gerçek sahibi taraftar klübe üye olmalı . Ayrıca Erkan abinin belirttiği şaibeli üyelere de gereği yapılmalı yeni yönetim tarafından . Klübün içindeki bizanslılar menfaatçiler temizlenmeli .
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 13:35
üyelik konusunda bir bilgi vereyim.hani şaibeli 67 üye(2012 kontenjanı)dışında HÜ giderayak (2013 kontenjanı) nı da doldurmuş alel acele 80 kişyi daha üye yaparak pılını pırtını toplayıp gitmiştir.yani;
bir Genel Kurul kararı olması gerekmektedir. Tüzük değişikliği yapılmadan şu durumda hiç kimsenin üye yapılması mümkün değildir.o üyelerden bazılarını çok iyi tanıyorsunuz.kimin ne olduğunu görürsünüz.tabii ki yeni Yönetim görecek ve gereğini yapacaktır.
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 12:52
Üyelik konusunda dersimizi aldığımızı düşünüyorum. Mesut Hoşcan üyelikleri açtığı zaman imanı olan bütün taraftarlarımızın üye olması lazım...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 03:06
üye olmak isteyenleri kabul ederek klübe ilk icraatlar başlasın
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 02:14
bende kulube üye olmak istiyorum bu yönetim inş üyeliklerle ilgili sorunu halledecek..
Anadolu Yıldızı
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2013 saat 02:11
bende istiyorum kulube üye olmak
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2013 saat 22:47
Alıntı yapılan kyperan26

Alıntı yapılan kyperan26

Formu doldurup tesislere gittim bugün, ne yazıkki kapıdaki güvenlik tarafından içeri alınmadım. güvenlik görevlisinin adının '' Sibel '' olduğunu söylediği kulüp görevlisi bayanla ( söylediğine göre sekretermiş ) telefonda konuştum ve üyelik formlarının pazartesi günü alınacağını söyledi, ısrarla bugün teslim etsen bile oy kullanamazsın, pazartesi günü gel sen dedi durdu.. ben kendisine ısrarla bugün teslim etmek istediğimi söylediğimde, beklememi söyledi ve bana formu güvenlik görevlisine bırakmamı, eğer herhangibir yetkili gelirse formu ona ileteceklerini söyledi. Ben kendisinden formu teslim ettiğime dair kulübün kaşesinin olduğu bir belge istediğimde '' biz formu teslim almadık ki, eğer bir yetkili gelirse ona teslim  ederiz ve ancak o sana bunu istediğini verir '' açıklamasını yaptı.
    Bu arada güvenlik görevlisine de telefonun hoparlörünün açık olduğundan habersiz bir şekilde '' başka gelen olursa yetkili kimse yok de, ısrar ederlerse sen al ve yöneticilere teslim edeceğini söyle '' şeklinde konuştu.
    Formu güvenliğe teslim ettim ama bende biliyorum ki, o form orada kaybolup gidecek.
    Açıkcası gelişimden ve yenilikten korkan ve taraftarı karşısında bu kadar aciz duruma düşen bu yönetime acıyorum resmen. Formu almamak için binbir bahane uydurdular...
Bu yazıyı 3 Haziran 2010'da yazmıştım. Yani tüzük değişmeden önce acaba o tarihler de tüzük değişmeden önce başvuru yapıpta kabul edilen var mı?
İnşallah Mesut başkan benim durumumda olupta , tüzük değişmeden başvuru yapan ve hala bir sonuç alamayan tüm taraftarları ve kulube uye olmak isteyen taraftarları unutmaz...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 18:32
Alıntı yapılan kocakurt

Başkan için rüzgar artık  ters esmeye başladı.Umarım " Bana yar olmayanı bende kimseye yar etmem ". gibi bir fikre kapılmaz.     Düşüncesi dahi kötü.

Haklısın gideceksem götürüm diyecekdir ve  cok büyük götürecekdir icimden bir ses öyle diyor
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Yer: eskişehir
  Alıntı esesli kurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 13:34
Paniklemişlerdir,her şey beklenir bunlardan.
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır