eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 186187188189190 217>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AsosyaL Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert VARİŞ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı AsosyaL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 15:49
ben de aLdım bugün, numaram 0559
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 14:04
Bu konuda muhtemelen bir yanlışlık yada düşündüğünüzden daha büyük bir oyun var...

Kombine kartları Ankara'da basılıp yönetime teslim ediliyor ve onlarda aktif a.ş. ye veriyor,alınan kartın kapılara tanımı ise yönetim kontrolünde yapılıyor..

Dolayısıyla ya mükerrer bir baskı oldu yada organize bir çalışma var..Umarım bu bir yanlışlık olsun...
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 13:42
Alıntı yapılan akf

Aynı numaradan iki tane kombine satılmasının tek anlamı vardır. (şayet doğru ise)
o zaman aktif aş nin işi çok iyi o yüzden bırakmıyor galiba yazık.
bişiyler yapmamız lazım.
dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 13:32
0220 benım numaram
hayırlı olsun

koltuguma oturursanız en yakın guvenlık elemanına sıkayet ederımBig%20smile
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 13:09

244-244 nolu kartların aynı olması  aktif a.ş. ye olan güvenımı sarstı derhal  düzeltilmesi gerekir. Eger bu sekılde her karttab bir tane gecen senede ve bu senede basıldıysa , esesin kombine gelirlerine %50  el koymaktır bu. Birde bedava biletler girince işin içine  20000 kişi olan sağda ancak 5000 kişi ücretli izliyor demek bu. Neden belimizi dogrultamadıgımızı anladınızmı arkadaşlar.

Yukarı
kingmurti Liste gör
Yazar

murat
Yer: eskişehir
  Alıntı kingmurti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 12:10
bence, p.tesi günü patlama olucak kombinede:D neden die sorucak olursanız her össye girmiş öğrenci ğazarı beklio kazandığını görünce koşa koşa gidip kombinesini alıcaktır, takımına desteğini olucaktır. şahsen ben öle yapıcam;;))
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 11:48
Alıntı yapılan bursAnkaraESES

Lütfen iyi araştırma yapıp ondan sonra buraya yazalım.Biletix kombine satışı yapar.Buyrun link.  http://www.biletix.com/category.htm?p=sport   Wink

Biletix in kombine yetkilendirmesi vardır.Bu durum klübün biletix ile anlaşma yaparken belirlenen bir olaydır.

Şimdiye kadar Biletix'ten hiç kombine almadığım için benim gözümden kaçmış.
Tarafımca yapılan yanlış bilgilendirme için özür dilerim.
KKŞ
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Ankara
  Alıntı atropin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 11:32
0685 numaralı açık kombinesini de ben aldım.
İnşallah mükerreri ya da tıpkı basımı yoktur.
ankaraESES / Hakan
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 10:34
Alıntı yapılan kadirgulen

Ya Aktif AŞ. bu işi beceremiyor.Ya da söylemek istemediğim başka dümenler dönüyor.Kimsenin günahını almak istemem.Ama geçen sezon ilk maçı ömrüm boyunca unutmayacam.Hacettepe maçında elimde ki biletle 2.5 saat giremedim.Geçersiz okuyup durdu.Tam bir rezillikti.Yani her ne kadar mualifleri olsa da ben biletix diyorum.Neden anlaşılmıyor anlamış değilim.

Kombine biletleri kulüpler kendisi satarlar, Biletix'in böyle bir yetkilendirmesi yoktur.

Lütfen iyi araştırma yapıp ondan sonra buraya yazalım.Biletix kombine satışı yapar.Buyrun link.  http://www.biletix.com/category.htm?p=sport   Wink

Biletix in kombine yetkilendirmesi vardır.Bu durum klübün biletix ile anlaşma yaparken belirlenen bir olaydır.

BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2009 saat 10:16

Ya Aktif AŞ. bu işi beceremiyor.Ya da söylemek istemediğim başka dümenler dönüyor.Kimsenin günahını almak istemem.Ama geçen sezon ilk maçı ömrüm boyunca unutmayacam.Hacettepe maçında elimde ki biletle 2.5 saat giremedim.Geçersiz okuyup durdu.Tam bir rezillikti.Yani her ne kadar mualifleri olsa da ben biletix diyorum.Neden anlaşılmıyor anlamış değilim.

Kombine biletleri kulüpler kendisi satarlar, Biletix'in böyle bir yetkilendirmesi yoktur.
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 186187188189190 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır