eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 180181182183184 190>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 12:31
Bu arada eski güreş sampiyonu Mahmut Demir'e de teşekkür etmek gerekir. Eskişehir'le ve Eskişehirspor'la hiçbir bağı yokken sırf Halil Ünal ile olan arkadaşlığı ile 1 adet loca satın alıyor.
Umarım Eskişehirli ve Eskişehir'den ekmek yiyen işadamları ve sanayicilere örnek olur. O locaları bitiremezsek çok yazık.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 11:55
tek grup ve dogru duzgun isim olmadıkca hıcbır grup 1000 kişiyi gecmez..
sadece eses
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 11:47
Alıntı yapılan esyıldız

Eskişehirspor taraftarı dayatmayı kabul etmez. Çok basit şeyi zorlaştırıyoruz. Kombine satışı tüm yerler için açık tutulur. İsteyen maraton üstten, coşkulu bir şekilde maç izlemek istiyorum diyenler maraton alttan, param yok diyen kale arkasından, para var huzur var diyen locadan alır. Kendi topuğumuza sıkıyoruz bu konuda üstümüze yok. Dayatmadan nefret ederim ben de böyle olursa kombine almıyorum.

Bence de isteyen istediği yerden kombine alabilmeli.Bu bakış açısı ile pazarlama yapılamaz,yapilirsada pozitif katkısı olmaz diye dusunuyorum.
__oldcity__
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 00:53
Stad dolma olayı bir takim yanliş politikalardan dolayı zormuş gibi görünsede olaya birde şu yönden bakalım. Biz inönü stadında 32 bin kişilik stadın yarısını yani 16 binini(20 bin bence) net doldurduk ki o merdiven boşluklarındaki tepelerdeki insanlarla arac bilet bulamayan insanları toplasak 25 bini geçiyorduk. Bu sayı Eskişehirden 400 km uzaklıktaki bir şehir.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2016 saat 00:02
Nefer nefer deyip duruyorsunuz, bu sezon 1000 kişilik yeri 1-2 mac hariç dolduramadınız be
Yukarı
esyıldız Liste gör
Yazar

caner
Yer: eskişehir
  Alıntı esyıldız Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 23:07
Eskişehirspor taraftarı dayatmayı kabul etmez. Çok basit şeyi zorlaştırıyoruz. Kombine satışı tüm yerler için açık tutulur. İsteyen maraton üstten, coşkulu bir şekilde maç izlemek istiyorum diyenler maraton alttan, param yok diyen kale arkasından, para var huzur var diyen locadan alır. Kendi topuğumuza sıkıyoruz bu konuda üstümüze yok. Dayatmadan nefret ederim ben de böyle olursa kombine almıyorum.
büyük düşün büyük işler başar
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 15:53
Alıntı yapılan okankaramese

Buradan Bas Bas Bağırıyorum Maraton'da Grup Olmaaaaz; ....

Bu Diklenmelerden Dolayı da Bütçe Olarak VİP'i Zorluyorum O Konuda da Başarılı Olacağımı Düşünmüyorum En İyisi Tek Tek Bilet Alıp Maça Gitmek ....

Abi siz yaşınız itibarı ile bizden çok maç görmüşsünüzdür. Bizden çok tribün görmüşsünüzdür. Ancak ben sizin görüşlerinize katılmıyorum.

En güzel tribün Maratonda yapılır, bunun en güzel örneğini 2008 yılında inönü stadında gösterdik. Gerçekten tribün yapan takımların bir çoğunda da bu böyledir. Tribün gruplarının kale arkasına yönlenmesinin tek sebebi endüstriyel futbolun sonucu bilet fiyatlarının çok yüksek olmasıdır.

Hodri Meydan yıllarca maratondaydı..çarşı keza öle...fenerde yeni stadı açılırken onun kavgasını yaptı azizle..

Kızılcıklı tribününde çok küfür yedik, yediğimiz köfteye bile küfür ederlerdi.

Bu insanlardan tribünü temizleyen NEFER oldu. Biz tribünlerin daha temiz olması için onlara destek olmalıyız. NEFER tribününün ailemizin tribünü olduğuna inanıyorum. Ben maçlara ailemle gelip o tribünden maç izleyecem ve hiç bir çekincemde yok!
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 14:57
Alıntı yapılan kekillist

salı veya çarşamba çıkacak demişlerdi. yok mu bi bilgisi olan ne zaman çıkacak. neden çıkmıyo?
yanında cd verilecek ondan bekleniyor önümüzdeki hafta ici çıkar
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 14:14
Acele etmeye gerek yok. Eğer cezalarda indirim olmazsa gideceğimiz ilk maç Kasım ayında.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2016 saat 10:21
salı veya çarşamba çıkacak demişlerdi. yok mu bi bilgisi olan ne zaman çıkacak. neden çıkmıyo?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 180181182183184 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,593 saniyede hazırlanmıştır