eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 134>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 04:54
Alıntı yapılan esclr

Alıntı yapılan tridimit26

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Beleş kombine...Vay be LOL

Yahu madem bedava kombine dağıtılacak,bence o zaman rant biter.Alan herkes tanıdığı birine el altından satar.Böylece 1 sezonun bilet rantını tek celsede kaldırmış olur.Yönetim 280 liralık kombineyi bedavaya verecek kadar akılsız mı ?
Sana hayranım.Kendi doğrularını yakalyınca olgunluğa erişeceksin yaşın 19 olsa da...
Bu konu ile alakanı yöetimden birine çooook yakın olmana bağlıyorum...
Yazmış olmak için yazma mümkünse gittttt...Konuyu şişirme ....

şişiir

Müthiş yorumlarına cevap vermemeye gayret ediyorum da,fazla oluyorsun.Konuyu sizin kadar kimse şişiremez,120 sayfa olmuş daha fazla da şişemez.Yanlışım varsa yetkililer ilgilenir.

Yönetimden birine yakınmışım en çok da buna güldüm.İmzama dikkatli bakın,orada NEFER yazıyor.Yani bazılarına göre "istenmeyen evlat".Neden mi ?

Her yanlışa baş kaldırdığı için.
Forum sayfalarında şov yapmak yerine işini dışarda hallettiği için.
Bütün gruplara bilet,otobüs veriliyorken onlar kendi paralarıyla otobüs kaldırdığı için.

Allaha bin şükür her yıl kombinemi alacak gücüm oldu.Bu yıl da olacak.Tanımadığınız kişi ve oluşum hakkında konuşurken seçtiğimiz kelimelere,kuracağımız cümlelere dikkat edelim.

Şu anda Yönetimde tanıdığım hiç kimse yok.Aksini iddaa etme derdindeyseniz buyrun açıklayın.Bende bileyim yakın olduğum kişiyi Big%20smile Bunca adam konuya ters yaklaşırken benim yorumlarımın cımbızla tutularak hareket edilmesi daha güzel.Tanımadığın kişiyi tanıyormuş gibi yapmana gerek yok.Adım,sanım,neyim,kimim hepsi belli.

Konunun 2 haftalık ömrü kaldı,bu zaman kadar gelen süreçte istediğin kadar giydirebilirsin.Olgunlaşmaktan bahsediyor birileri; 29 yaşında olduğunu iddaa edip kendinen 10 yaş küçük biriyle münakaşa ederken...

Bu arada yeni üye olup bütün mesajları burada olanları tebrik ediyorum.Çok akıllıca LOL

İma yapmışsın ama ben kullanacağım kelimelere dikkat ediyorum,size de tavsiye ederim.Tribünde "Bedava Bilet"in olmaması en çok Nefer tribününe fayda sağlayacaktır.Neden ? Derseniz bu yıl hep birlikte göreceğiz.
Nefer
Yukarı
fatihturan Liste gör
Deneyimli Yazar

fthtrn@gmail.com
Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 03:30
Zamanında bu forumda bile beleş kombinesini satmak için ilan verenler olmuştu, şaşırmayalım bence kombinelerin dağıtımına başlandığına ,Confused

Beleş olduğunu nerden biliyorsun diyene şöyle söyleyeyim; sezon başlamadan 200 TL' lik kombineyi 100' e satıyordu haspam.Angry

Kaynak: Y. Kalabak Köyü (Türkmen Dağı)/ EskişehirLOL
000001
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 03:05
Alıntı yapılan ReprimonD

Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

Bende Almıyorum Ahmet Aras. Bedava Kombineler Milletin Eline Geçmişte Satılmaya Bile Başlamış Maçlar Başlayıncada Bedelsiz Bilet Çıkıcak Adım Gibi Eminim
kombinelerin cıktıgı nerde yazıyo?daha basımdan bıle cıkmadı dıye bılıyorum
Uğur Kombineler Çıktı Ama Satışa Sunulmadı Daha Sen Beni Tanırsın Bende Seni Yalan Söylücek Değilim
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 02:46
Alıntı yapılan tridimit26

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Yahu madem bedava kombine dağıtılacak,bence o zaman rant biter.Alan herkes tanıdığı birine el altından satar.Böylece 1 sezonun bilet rantını tek celsede kaldırmış olur.Yönetim 280 liralık kombineyi bedavaya verecek kadar akılsız mı ?
Sana hayranım.Kendi doğrularını yakalyınca olgunluğa erişeceksin yaşın 19 olsa da...

şişiir
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 02:39
1-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI zemini açık trıbunun alt sıralarında mac ızlenebılmesı ıcın gereken mesafeye ındırılene kadar;
2-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI üstü eskişehirspor taraftarına layık ve akustık dusunerek kapatılana kadar;
3-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI kale arkaları yapımına baslanana kadar;
4-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI giriş,cıkısları,tuvaletleriive trıbunlerın temızlıgı bız taraftarın bır gelır kapısı degıl;bu klubun sahıbı oldugumuzu ve en ıyılerıne layık oldugumuzu anladıgınız zamana kadar;
5-ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ gelir düzeyine göre uçuk kacık kombıne bılet fıyatları ve bilet fıyatlarından vazgecene kadar

Konu Baya Dagılmış Sevgili Adminlerden Susma Hakımı Bırakarak Birkeriligine Cigneyelim Konu Dagılmasın.
Serkan Kardeşimiz İyi Niyetle Birşeyler Yapma Mücadelesi Vermiş Eskişehirspor İcin Ama Bakıyorumki Esesliginden Şüpe Edilmiş Dahada İlerletirlerse Konunun İcergine Gireriz?

Yönetimden Artık ben hic bir şey beklemiyorum Nasıl Olsa Hic Birşey Yapmayacaklar.

Murat diriyede Özel Msj Göndermiştim 1 hafta önce tşk msjı Şahsen kendisine hayranım.

Susma hakı diyorum cünkü sivrilmek artık istemiyorum ya uzaklaştırılıyoruz yada uyarı alıyoruz.

Şahsım adına yada beni direk gösterme adına giren kim olursa olsun onlarada hodri meydan MERDİVENLERE CIKARKEN YIKILMASIN ?
Konu bence cok güzel ve yerindeydi yanlız yapılacakda hic birşey yok insanlarımız yanlış anlama yada ısrarla konun yanlış oldugunu dile getirmeye calıştılar herkese kolay gelsin ne diyem.

Yeni Dernek acılak Eninde sonunda İnşallah Hayırlı olur Acılacak Dernegin Tüzügü cok önemli iyi düşünülüp made made sıralanır Eskişehirspor Taraftarları İcinde Hayırlı Olur iyi olan herşenin yanında yer alırım destekde vermeiz gereken birşey cümlemize hayırlı olsun.

Şahsım adına birkere kombine almıyorum dedim ve sözümdede durarak almıyorum başkası beni ilgilendirmiyor alan alır almayan almaz OLAYLAR ORTADA  Yönetimden bir acıklama bekledik oda gelmedi bir müttet uzak durmaktır. Her macada gelmeyecegim 1982 yılından bu yana elimden geldigi kadar icerde dışarda her maca gitmeye özen göstermiştim yazılan yazılar gercekden beni ürküttü Demeki biz esesli degilmişis 27 yılımızı bir cırpıda attılar ne diyelim
Herkese hayırlı akşamlar
esesyucel.....
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 02:33
Alıntı yapılan huntürk

Alıntı yapılan Volkan

Arkadaş ben müşteri miyim ? Hayır.. Bi karşılık bekleyerek sevmiyorum bu takımı .. Varsın 2 saat tuvaletimi yapmıyı vereyim.. Varsın üzerim ıslansın sırılsıklam olayım.. Ama buraya gelen Yanlı Basın,Rakip taraftar desin ki " Adamlara stad yakışmıyor ama genede nasıl bağlılar takımlarına".. BİTTİİ..

Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan ayyıldız

Zaten kombine almayacak adamların çoğu gelip burada açık kapanmazsa almayacağım yazıyor ya lafım onlara..
Durumun o kadar iyiyse bi tanede bana alsana söz bida yazmam o gelsin bu gelsin diye ..

yorum yok !!

Onun sonundaki gülücük ne anlama geliyor oturunda bi düşünün ..
Soyadı güzel Abim..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 02:17
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 23:51
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan wolfalone3839404142

salladım gitti..
hemde bol keseden

herkes diyor beles bilet beles kombine kaynak sorana cevap yok kimseden ilginç...

Beleş bilet beleş kombine hep vardı Emrah Hakan abi bol keseden sallamaz vardır bir bildiği.

Sen nasıl bir kaynak istiyorsun onu anlamadım ama parayla satılamaz denen biletlerin resimleri yayınlandı bu forumda Tribün liderleri artık almıyacağız diye açıklama yaptı vardı ki artık almıcaz dediler ama liderlerle alakası olmayan bazı kişiler hala bu rantın peşinde olabilir o çapulculardan beklenmiyecek bir davranış değil
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 23:50
 Yönetimden varsa abin amcan dayın  kombine istediğin kadar gelsin. Hakan bey doğru söylüyor eskiden beleş bilet vardı şimdi kombine millet vipte yerini yaptı bile .
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2010 saat 23:21

Alıntı yapılan emrahhh

salladım gitti..
hemde bol keseden

herkes diyor beles bilet beles kombine kaynak sorana cevap yok kimseden ilginç...

emrah beni tanımanı isterdim yazmadan önce.. 33 senedir bu yoldayım..yani sen doğmadan 13 sene.. iyi geceler dostum sende benim gibi iyi niyetlisin ama ...
ben sadece pazartesi günü olan bedava kombinelerin dağıtılmaması mücadelesi veriyorum tek başıma .. bende o d... var..
yürekliler yada bedava kombine alamayanlar yazıyor.. ama bedava kombinecilerden ses yok..
oysa böyle birşey olmamış olsaydı şimdi 250 sayfalık hakan çitilin anası avradı sülalesi hatta doğmamış bebeğine küfür ediliyordu burada..
o yüzden git yat bende yatacagım fazla birşey karıştırmadan.. ama pazartesi gidip faturalı kombinemi alacagım..
sana cevap vermeyeyim dedim ama anlamadın.. iyi geceler.
Hakan Abi benim komşum ve sevdiğim bir insandır.Tabiki Hakan Abiyi tanımayan atıp tuttuğunu düşünmüş olabilir ama vardır bir bildiği.Ayrıca Hakan Abinin dediği gibi Bedava kombine alan NAMERTlerde liste yapsada görsek değil mi?
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır