eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 170171172173174 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 13:44
Alıntı yapılan Daimi Özdemir

EVET arkadaşlar ilk yarı ihşallah antep macıyla önümüzdeki hafta acılıyor tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum kızılcıklı ve neferli kardeşlerimi bomba gibi bekliyorum DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFERSmile
İşallah ESES'imiz için hayırlı olur.Gözlerim açık trübünde kızılcıklı ve Neferli gençlerimizde olacak.Onları ve ESES'imi çok özledim.Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2009 saat 13:24
EVET arkadaşlar ilk yarı ihşallah antep macıyla önümüzdeki hafta acılıyor tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum kızılcıklı ve neferli kardeşlerimi bomba gibi bekliyorum DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFERSmile

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 15:05

küfürler dışında ankaragücü maçında kızılcıklı nefer iyiydi böyle bekliyor işte tüm taraftar bazı şeylere duyarlı

eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2009 saat 13:07
Ankaragücü maçında bi ara kızılcıklı ve neferin olduğu bölümden yönetime bir şeyler bağırıldığını duydum...Önyargı bu yaOuch kesin dışarda taraftar kaldı onlar için bağırıyolar dedim kendi kendime...İşin aslı öyle değilmiş tabii ki..

"Yönetim uyuma altyapıyı toparla" diye uzun uzun ve yüksek sesle bağıran ağızlara sağlık...
Teşekkür ederim....
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2009 saat 14:45
Arkadaşlar kızılcıklının yeni atkısını nerden bulabilirim böyle meşale resmi falan varmış?
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 14:37
Elimizdeki tüm degerler gidiyor,
Kaan Dobra bir degerdir ama ne yapalımki müthiş bir yonetim !müthiş bir taraftarımız!var
40 yıllık degerleri güzellikleri mahvediyorlar bizde seyirci kalıyoruz,
Soruyorum size Bursada,Eskişehirde bizim başkan gibi birisi yonetimde olabilirmi?
Benim fikrim olamaz ancak teksasın kızılcıklının içinde olur,olmaz mı onuda bilemem,
Biz buyuz layık olduğumuz gibi yonetiliyoruz,

Kocaelispor sitesinden alıntıdır; Düşünüyorumda acaba öyle bir başkan bizde olsaydı biz ne yapardık ama biz taraftara gelinceye kadar Merkeze alınan sayın Valimiz A.Kadir ÇALIŞICI taraftara bırakmazdı sanırım böyle bir başkanı kulağını çeker koparırdı.

Üzülmemek elde değil aslında Körfezin durumuna beceremiyorsan bırak git kardeşim başkanlığı bu durumdanda kötü olmazdı ki sen olmayınca .....
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 14:14
varlığıyla gururduyduğumuz tribün. ancak bazı bilmediklerim var bu tribünün liderleri bizi temsile pek gayretli değil gibi (yada ben hiç rastlamadım). örneğin bi teksas tribünü, çarşı tribü vs. kulüp yada taraftarla ilgili bi konu olduğunda hemen bi açıklama yapıp hem taraftarları hem medyayı aydınlatıyorlar ve duruşlarını belli ediyorlar. sanki öncü olması gereken ve en çok tanınan KIZILCIKLI grubumuz bu konuda biraz pasif kalıyor, bilmem katılırmısınız? örneğin kocaelispor ve antalyaspor taraftarlarıyla yaşanan sorunlarda açıklama gelseydi herkafadan bi ses çıkmaz ve bütünlük sağlanırdı oysaki onların tribünlerinden açıklamalar geldi. başka bi örnek yeni stad konusunda teksas grubunun gösterdiği hassasiyeti göremedik KIZILCIKLIdan (link teksasın açıklamasından)
bence butür organize yapılanmaya girer ve daha sesli ve tek başlı bi yapı izlenirse KIZILCIKLI grubunun sahiplenenide, bu tribünlere giren taraftar sayısıda artacaktır. gördükki birleşmelerden sonra bile güçlü ve kalabalık bi yapıya ulaşılamadı. ve busene ESkişehirspor taraftarlarındaki görünen düşüş KIZILCIKLI tribünlerindede yaşanıyor. örnek olarak bir ankaragücü maçı verilebilir. tüm stat gibi nedense KIZILCIKLIda sustu. sağlam bi KIZILCIKLI gurubuna ihityacımız var köşede yer alan ayder tribününde tam doldurulması ile ayder&nefer&kızılcıklı tribünü gerekli büyüklüğe ve sese ulaşır kanısındayım. aşağıdaki linkde bu 3 yerin dolmuş hali mevcut. (tek ses olunduğu zaman)
diyecekki şimdi çoğu kişi bunları bizde biliyoruz. bende bunların çoğu kişinin farkında olduğunu biliyorum ama bişeyler yapılmaya çalışıyomuş gibi gelmediği için tekrar dile getirmek istedim. bana KIZILCIKLInın bazı konularda sazı eline alması; büyümek, güçlenmek, organize ve gerekirse kurumsal biyapı haline gelmesi gerektiğini düşünüyorum. (örn:kongre ile gelen başkanlılklar, üyeler, taraftar kartları vs.) benimki sadece bir görüş katılırsınız katılmazsınız. ama bişekilde guruplarımızında kendine çeki düzen vermesi gerektiği ortada. ortak paydamız ESES

ES-ES
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2009 saat 20:54
yeni yılın tüm kardeşlerim ve klübümüz için hayırlar vesile olması dileğiyle. TUNA
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
ercu Liste gör
Yazar

ERCÜ
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2008 saat 11:11
evet her iki tribününde yeni yılı kutlu olsun. birlik ve beraberlik içinde nice yıllara...
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2008 saat 11:01
kızılcıklı nefer türbünün yeni yılını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER Smile

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 170171172173174 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır