eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 170171172173174 217>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 22:56
  Burada kombine alanları sayıyoruz,provakatörlük yapma.Demek bizim sevgimiz 20 senedir sömürülüyormuşda yönetimler tarafından haberimiz yokmuş.Sağol uyandırdığın için.Almadığın kombinelerin sayısını da hatırlatta ben alıvereyim.Sen almadın diye yönetime bişiler olmasın.Angry
S.nalbant
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 22:47
ya sen kimsin kardeşim sen bir defa ES-ES'li olamazsın bu düşünceyle sana kimse boğazına bıçak dayayıp kombine al demediler kolayı var kır at o zaman.forumada yeni üye olmuşun belli lütfen kalp kırmadan konuşalım.yok arkadaşlarımı engelledim falan o zaman o arkadaşlarında bu şehri ve ES-ES'imizi sevmiyordur.biz tribünlere futbolcu için gelecek taraftar istemiyoruzzzzz!!!!
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 22:42
Alıntı yapılan reply2hasan

EsEs sevgisi ayrı tepki göstermek ayrı.Siz hala o zihniyette olduğunuz sürece yönetimler böyle sevgileri sömürmeye devam eder.

Yönetim de kim Allah aşkına ?
Mehmet Yılmaz kim ?
Hepsi gidici ..
Tek kalan arma,sevda,aşk ..
O yüzden harbiden de keşke siz ve sizin gibiler kombine almasa (!)

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 22:41

Şu Mehmet Yılmaz transferinden sonra pişman oldum aldığıma.Keşke bekleseymişim.Çevremdeki alacak 3-5 kişi vardı bu transferden sonra engel oldum almalarına.
kardeşim sen öncelikle ESKİŞEHİRSPOR taraftarı olamazsın.nedeni ise sen futbolcu ile kombine kartı alacaksan hiç alma daha iyi maçlara gelme o zaman.biz ESKİŞEHİRLİYİZ ve her zamanda öyle kalacağız.biz renklerine aşığız futbolculara değil...
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 21:54
Futbolcu taraftarı değil,EsEs taraftarıyız...

2.Ligdeyken Ahmet Hamdiler,Hüseyinler varkende bu tribünler doluydu..Süper Lige çıktık ne değişti?Sadece sahadakiler Ahmet Hamdi gitti Youla geldi...Hüseyin gitti Nadaravic geldi ama ASİL forma değişmedi asla değişemez...

Bu besteyi bundan seviyorum;

Yönetimler Gelir Geçer
Futbolcular Parlar Söner
Senin İçin Çarpan Kalpler
Susmayacak Bu tribünler !
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 21:45
atalarımız ne demiş ; pire için yorgan yakma...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
reply2hasan Liste gör
Yazar

Hasan
  Alıntı reply2hasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 21:42
Alıntı yapılan Volkan

Şu Mehmet Yılmaz transferinden sonra pişman oldum aldığıma.Keşke bekleseymişim.Çevremdeki alacak 3-5 kişi vardı bu transferden sonra engel oldum almalarına.
Kombineyi satmayı düşünürseniz alacak insanlar çıkar forumdan .. Wink
En azından stadı futbolcu için değil Eskişehirspor için gelecek GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR ' taraftarı ile doldururuz.

EsEs sevgisi ayrı tepki göstermek ayrı.Siz hala o zihniyette olduğunuz sürece yönetimler böyle sevgileri sömürmeye devam eder.
esesim benim
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 21:33

Kombineyi satmayı düşünürseniz alacak insanlar çıkar forumdan .. Wink
En azından stadı futbolcu için değil Eskişehirspor için gelecek GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR ' taraftarı ile doldururuz.
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 21:29
Alıntı yapılan mehmet26eses

Keşke onlara futbolcu için değil,EsEs için kombine alacaklarını anlatsaydın.

Tebrik ederim Mehmet,çok güzel bir yanıt vermişsin
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2009 saat 21:27

Keşke onlara futbolcu için değil,EsEs için kombine alacaklarını anlatsaydın.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 170171172173174 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,596 saniyede hazırlanmıştır