eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 56>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Rio Liste gör
Deneyimli Yazar

Aykut Ekici
Online Durum: Offline
  Alıntı Rio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:43
Tebrik etmeyip de kıskançlık krizine mi girelim? Adamlar oynadığı futbolla sonuna kadar haketti şampiyonluğu. Onların arasında çürük elma var diye, bütün Bursaspor geneline mi taşıyalım bazı yanlışlarını. Sivasspor maçında gördük, biz sapasağlam taraftarız !
Forever Es-Es
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
Yer: Turkey
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:43
İnşallah Şampiyonlar liginde Milan ile eşleşirler ve Olimpiyat stadında kardeşlerimizi desteklemeye gideriz.Smile

Bu arada Milan şampiyonlar ligine gidiyor mu, gitmiyor mu bilmiyorum.Tongue
slogan bulamadım.
Yukarı
cenkeses Liste gör
Yazar

YUNUS
Yer: ESKİŞŞEHİR
  Alıntı cenkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:43
bjk 8.0 livorpol hezimetinden sonra göndermişti ertugrul saglamı bursada öyle yapar herhalde
Yukarı
cenkeses Liste gör
Yazar

YUNUS
Yer: ESKİŞŞEHİR
  Alıntı cenkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:39
açık cası zoruma gitti anadoludan şampiyon çıksaksa esesim olmalıydı ayrıca bize şikeci pankartı açmışlar birde kardeşimiz k paşaya bu arada  kardeşleri a gücünede gönderme yapmışlar
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:22
Tebrikler Bursaspor
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:16
Tebrik etmek elbetde herkesin kendi bilecegi is, ben sahsen kardes takim Kasimpasa ve sehirimizin öbür takimlarindan haric kimseyi tebrik etmem ve ESES'imin basarisi halinde de kimseden tebrik beklemem. Bu Bursaspor'la veya baska takimlarla düsman olalim anlamina gelmiyor, yanlis anlasilmasin sakin. Saydiklarimin haricinde kimseyle ne düsman ne dost olunmali kanimca, orta sekerli olmasi benim icin en uygunu. 
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:15
Alıntı yapılan esesim-26

şuanda bursada şampiyonluk kutlamaarını izliyorum o kadar kötü oldumki ah bea Esesim biz neden olmayalım bize çok yakışır şampiyonluk kıskanmadım desem yalan olur valla....
Sen daha gencsin Isallah ESES in sampiyonlugunu goreceksin.Ya ben ne yapayim.Dusune biliyormusunuz ESES kuruluyor yillar geciyor ben 54 yasina geliyorum hala bir sampiyonluk goremedim.Bu dunyadan gocup gidecegim yine gorecegimi sanmiyorum nedenmi cunki biz birbirimizle didismegi taraftarlik saniyoruz.Ne zaman bir birimize katlanmayi ve sevmeyi ogrenirsek o zaman sampiyonluk gelecek.Sampiyonlugun sihirli anahtari taraftarin birbirini yurekten sevmesinden,birlik ve beraberlikten gecer.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
ugurvarol Liste gör
Yazar

Uğur VAROL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ugurvarol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:04
bursalı arkadaşlarımı tebrik ettim. Ama onlarla birlikte sevinmedim! bursayı da tebrik etmiyorum. Amatör lige de düşsek(Allah göstermesin), sadece ESES'İMİ sevecek; onunla gülüp onunla üzüleceğim.Ha fb ha bursa! BANA NEEEE!
ES-Kİ-ŞEEEEE-HİR
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:46

Tebrik etmiyorum etmiyeceğimde...içim yanıyor tv seyredemiyorum.Rica ediyorum bu sayfayı kapatın görmek istemiyorum  ben sadece esesimin şampiyonluk hayali ile yaşadım buna dayanamıyorum lütfen mod arkadaşlar bu sayfayı kapatın rica ediyorum...

Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:14
Bursanın grurubu Türkiye'nin rezili olursunuz inşallah SADECE ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır