eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 217>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2011 saat 00:28
 Ne hikmet se bazı arkadaşlar Kombine almayı yönetime destek olarak algılıyor.Peki o mantıga göre bilet alarak maça gitmek de yönetime destek olmuyor mu?
  Bu yönetim nasıl gider büyük ihtimalle takım Küme düşerse yönetimde gider degil mi? E o zaman düşürelim arkadaşlar takımı, düşene  kadar da ne maça gidelim ,ne kombine - ne forma alalım.Maça gidenlerde takımdaki futbolcuların en ufak hatasın da yuhlasınlar , ıslıklasınlar ki moralleri bozulsun kazara maç falan kazanıp , kulüp yönetiminin degirmenine su taşımasınlar .Zaten ufak ufak forumda başladık bunu stada da taşıdık mı tamamdır.
 Ha gayret ...
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 23:59
pazar günü açık olmazki. kapalı olması normal. al kombineni yarın ekle buraya. ben de salı- çarşamba alacağım
Yukarı
eskisehirrrrr Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: eses
  Alıntı eskisehirrrrr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 23:39
Bugun kombıne ve forma almaya gittim ama ne Açık aktıf a.ş bulabıldım nede Esstore açıktı nekadar küfür etsem yeriydi....
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!
Yukarı
jimsa Liste gör
Yazar

eses2606
Yer: DİYARBAKIR
  Alıntı jimsa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 22:46
esnil bana bak ben istanbul yalakası deılım tamammı ben eses sevdalısıyım asağı yukarı bank asyaya cıktığından berı her sene kombıne aldım alacağımda senın evde kactane orjinal eses forması var  soylesene daha dun yenı adıdas sarı forma aldım ve her sene yemın ederım en az 500 tl lık alıs verış yapıyorum esstoreden lige cıtı nıke  cubuklu forma ondan sonrakı sene puma iki parcalı forma gecen sene yandan cızgılı sıyah forma bu sene sarı forma aldım vede almaya devam edeceğim
jimsa
Yukarı
onderartan Liste gör
Yazar

önder
  Alıntı onderartan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 22:14
arkadaşlar kombinesini satmak isteyen varmı varsa özelden bana mesaj atabilir
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 22:12
seyircinin maça gelmemesi, yönetimi pek de etkilemez gibime geliyor. çünkü asıl para kaynağı stad geliri değil. federasyondan, yani lig tvden gelen para. yönetim için 10 bin kişiye oynamakla 5 bin kişeye oynamak arasında çok fark yok. ben kombine almamanın yönetime pek etki edeceğini bu yüzden  sanmıyorum
Yukarı
murateksi Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı murateksi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 19:31
her sene 5 arkadaş olarak alıyorduk ama bu sene allllmııııyoooooooruuuuzzzzz.neden mi?ne siz sorun ne ben anlatayım...
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 14:25
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan irfnzcn

kombine satışındaki ilgisizlik bence,
1) şike olaylarından,
2) hafta arası maç olmasından (vardiyalı çalışan arkadaşlar bu kısıma giriyor)
3) pahalı olabilir,
4)yönetimin taraftarları mal olarak görmesi,
5) BELKİDE EN ÖNEMLİ SEBEPLERDEN BİRİSİDE STADIMIZIN ÇOK BAKIMSIZ OLMASI

ee nerde büyük taraftar? iyi günde , kötü günde, yağmurda , çamurda . nerde hani?
bak sadece 1. madde'den bir örnek vermek istiyorum,
Yasa değişsin’
Toplantıda kulüplerin ikinci gündemi 14 Nisan 2011 tarihinde yürürlüğe giren şiddet yasası oldu. Şike ve teşvik soruşturması nedeniyle yasa gereği tutuklanarak cezaevine konan kulüp başkanı ve yöneticilerine öngörülen hapis cezalarının hafifletilmesi ya da kaldırılması talebinde bulunan kulüpler, konunun yeni yasama döneminde ele alınmasını talep etti. Kulüp temsilcilerinin, “Evet bu yasanın çıkmasını biz istedik ancak ciddi hatalar yapıldığını görüyoruz. Bu böyle devam ederse ileride kulüplere yöneticilik yapacak kişi bulamayız” dedikleri öğrenildi.
Bakan Suat Kılıç ise yasa çıkarken tüm muhalefet partileri ile iktidar partisinin üzerinde uzlaşma sağladığına dikkat çekerek, “Ben burada hükümeti temsilen bulunuyorum. Söyleyeceğim her şey hükümetimi de bağlar. Bu yüzden eğer yasanın yeniden ele alınıp değerlendirilmesi düşünülüyorsa tüm partilerin anlaşması ile mümkün olabilir. Böyle bir çalışma yapılırsa elbette gündeme alınır” karşılığını verdi.
ben sadece taraftarlarımızın kombinelere neden ilgisiz olduğunu anlatmak istedim bu taraftar kombine almaz ama maç günüde rahat duramaz yağmurda ,çamurda karda (bank asyada buca maçını bize karların içinde seyrettiren yönetime saygılar) kışta güneşte gene gider. ben sadece neden talep görmediğini gördüğüm kadarıyla anlatmak istedim..

buda korktukları 55.madde,

MADDE 55 – MÜSABAKA SONUCUNU ETK

ĐLEME

(1) Müsabakanın sonucunu hukuka veya spor ahlakına aykırı

sekilde etkilemek veya buna

te

sebbüs etmek yasaktır. Bir futbolcuya veya kulübe tesvik pirimi verilmesi de bu

kapsamdadır.

(2) Bu hükmü ihlal eden ki

siler, bir yıldan üç yıla kadar müsabakalardan men veya hak

mahrumiyeti cezasıyla; kulüpler ise küme dü

sürme cezasıyla cezalandırılır. Đhlalin

a

ğırlığına göre küme düsürme cezasına ek olarak puan indirme cezası da verilebilir.

(3)

Đhlalde sorumluluğu bulunan kisi veya kulüplere ayrıca para cezası verilir.

(4) Anılan yasa

ğın hakemler tarafından ihlali halinde sürekli hak mahrumiyeti cezası verilir.

SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 14:23
halil ünalın Açığı Kapatmayan Utansın.. Söz Bu Sefer Kapatıcaz gibi sözlerinden sonra.. Febe maçında febelileri Kapalıya alarak peşkeş çeken, Taraftarını düşünmek bi yana onları enayi yerine koyan bi başkanımız olduğu için..KOMBİNE ALMIYORUM!
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2011 saat 14:22
kombine alırken öncelikli olaraka takımımızastek için kombine alıyoruz başkanlar yöneticiler geçici ama eskişehirsporumuz her zaman kalıcı olacaktır takımımıza destek için yıllardır aldığım gibi bu sene gene kombine alıcam 
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,816 saniyede hazırlanmıştır