eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sinaneses Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sinaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 00:39
bence açık türbününe 1 grup daha lazım sağ tarafa ozaman altesle beraber açık biraz daha hareketlenir karşıyaka maçındaki son 10 dk. mükemmeldi.
polatlı eses
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 00:30
Yazdıklarınızın tamamı doğru,teşekkürler.Hatta Karsıyaka macı bir kırılma noktası oldu bence.Bundan sonraki maclarda çoşkulu,etkili bir açık tribün göreceğimizden eminim ben...
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 00:26
Genel konulara baktım, Kızılcıklı ve Nefer başta olmak üzere taraftar gruplarımız adına başlık açılmamış. Ben de Açık tribünü açayım dedim. 13000 kişilik kapasitesi ile, mazisi ile, gösterileri ile, tezahüratı ile, yaptıkları ile yapmadıkları ile en büyük tribünümüzü konuşalım;  tartışalım.

Forumda bulunduğum tüm süre zarfında en çok tartışılan konu bu: Şehrin ve açık tribünün eskiye nazaran daha boş, daha etkisiz, daha pasif olması. Hatırlarsanız sezon başında ne fikirler, ne hayaller, umutlar vardı. Hala da var: ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI, TÜM BİLETLERİ KOMBİNE ALABİLECEK YÜREĞE VE SONSUZ AŞKA SAHİPTİR.

Bu gerçeği tüm EsEsliler biliyor. Ancak bu sezon böyle olmadı. Sebep olarak bilet fiyatlarının pahalı olması dendi -ki ne kadar haklı oldukları KafKaf maçında görüldü. Ben eminim ki, süper lige çıkalım; bu gerçekleşecek. O günler yakındır.

Açık tribünün pasif, etkisiz olması da çok tartışıldı. Evet, gerçekten dağınık ve sessiz bir görüntü var. Altes'in tüm çabaları, kapalının yani diğerlerinin o ateşleyici görüntülerine karşın yine de beklenilen gürültü kopmuyor, yeterince coşku görülemiyor.Karsiyakalilarin gaza gelip seslerinin arttigi dakikalarda acigin sag tarafi resmen isyan etti bagirttirin tribünü diye ama altese duyuramadi sesini. 3. liglerde sürünürken bile, daha ateşli bir taraftara sahip olması ile nam salan bu şehirde artık eski coşku görülemiyor. Daha doğrusu görülemiyordu. Ta ki Karşıyaka maçında gol olduktan sonraki 10 dakikaya kadar.

İkinci yarının ortalarında Altesin yakınlarından sahanın diğer yarısına doğru ilerlemiştim. O sırada gol oldu ve her şey o an başladı. Sanki o anki coşku, sevinç, o anlardaki tezahüratlar... Sadece maç seyretmeye geldiklerini düşündüğüm binlerce insanın "Oley oley oley.. Şampiyon Es-Es!!" diye atkı sallayarak yaptığı şov, kapalı ile beraber yapılan tezahürat ve diğer tüm saniyeler sanki yeniden doğuyordum EsEs aşkı ile... Böyle bir şey görmemiştim ve göreceğimi de sanmıyordum. Çünkü bu, hepimizin görmek istediği Açık tribündü. Tek bir grup olarak, bağırarak, sahadaki futbolcuların oyununa kenardan katılarak...

Bunca güzelliğe karşın, hala tartışmalar sürecek. Çünkü başta futbolcular olmak üzere herkesin istediği, AÇIK'ın bu halinin golle başlamasından ziyade; AÇIK'ın bu halinin goller başlatması.

Tartışmaya değer mi dersiniz?? 
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır