eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163164165 223>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 13:09
Volkan kardeşim gerisi hikaye dediğim şey şudur yönetime kızıp alamayan arkadaşlar var bende ondan dedim gerisi hikaye diye tek gerçek ESES yönetime kızgın olsakta ESES için alalım demek istedim yanlış anlattım galiba Tabiki kimse almak mecburiyetinde değil öylede kural yok zaten ama alacak gücü olupta sudan bahanelerle almayanlar için bir sitem sadece saygılar...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 12:55
Alıntı yapılan inadına_eses

biz kombineyi kimin için alıyoruz ESES için gerisi hikayedir benim için...
Sizin için benim için gerisi hikayer olabilir Melih Abicim
Ancak bu Türkiye şartlarında bu forumda gerisi hikaye olmayan 3000'den fazla insan olduğunu düşünüyorum.
Kimi yazın çalışıp kombine parası biriktiriyor,kimi kredi kartı zamanını bekliyor,kimi ise kombine sadece hayal ..
O yüzden daha kombineler çıkalı 15 gün olmadı bitmesini bekleyemessiniz.
Bugune kadar 1000 kombine satıldıgını düşünüyorum ki bence bu bile iyi bir rakamdır.
Ayrıca kombineler hakkında yonetime bi soru :
Eski Nefer Şimdi ki Aile trbünü kombineleri neden satışa çıkmadan bitti ? Smile
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 12:13
Alıntı yapılan KaRa

Arkadaşlar neden bekleniyor kombineler şuan bitmesi lazımdı transferlrimiz olsun gayet yerinde vede mantıklı gidiyor kombineler geçen seneye göre ucuz oldu kredi kartına bile 10 taksit imkanı var yönetime sallamak kolay daha iyi transfer yapılmasını vede güzel şeylerin olmasını bekliyorsanız kombine alalım yönetimin eli güçlü olsun transfer görüşmelerinde bu çok önemli sitemize kayıtlı 5700 küsür arkadaşımız var aldığımız kombine sayısı 43 hiç yakışıyor mu bizlere  biz kombineyi kimin için alıyoruz ESES için gerisi hikayedir benim için...
Yönetime de sallıyorum, daha iyi transfer de bekliyorum, bu yönetime rağmen kulübüm adına güzel şeyler de istiyorum. Kombine de henüz almadım. Belki alacağım, belki almayacağım ancak elinin güçlü olmasını isteyen yönetim tüm Türkiye'nin önünde açık tribünün üstünü ve otobüsü dilenmez! Basın yardımıyla böyle organize destek arayışlarına girmez!

Yönetimi savunacağım diye her fırsatta topu taraftara atmaya çalışmayınız. Önce yönetim yönetim olsun!

yönetim şikjayeti yüzünden konbine almıyorsanız acaba cezayı yönetimemi kesiyorsunuz es es imimize mi kusura bakmayında yönetimi sevmesemde bu sene hiç transfen yapılmasada konbinemi alırım zatende aldım (305) bu tür yaklaşımlar yönetime değil es es ime zararı dokunuz

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 02:15
Melih abi bu tip konularda çok yükleniyorsun ve birçok renkdaşın kalbini kırıyorsun gibime geliyor.Herkes almak ister ancak olmayınca olmuyor be abi.ESES'ten gerisi herkes için hikaye ancak ekonomik kriz,yaşam şartları (ki benden 14 sene daha tecrübelisiniz daha iyi biliyorsunuzdur) maalesef hikaye değil.

Kimsenin kimsenin kalbini kırmasına gerek yoktur.Herkesin kendine göre planı programı vardır,o çerçevede EsEs'i için en iyi şeyi yapmak isteyecektir.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 01:51

Arkadaşlar neden bekleniyor kombineler şuan bitmesi lazımdı transferlrimiz olsun gayet yerinde vede mantıklı gidiyor kombineler geçen seneye göre ucuz oldu kredi kartına bile 10 taksit imkanı var yönetime sallamak kolay daha iyi transfer yapılmasını vede güzel şeylerin olmasını bekliyorsanız kombine alalım yönetimin eli güçlü olsun transfer görüşmelerinde bu çok önemli sitemize kayıtlı 5700 küsür arkadaşımız var aldığımız kombine sayısı 43 hiç yakışıyor mu bizlere  biz kombineyi kimin için alıyoruz ESES için gerisi hikayedir benim için...
Yönetime de sallıyorum, daha iyi transfer de bekliyorum, bu yönetime rağmen kulübüm adına güzel şeyler de istiyorum. Kombine de henüz almadım. Belki alacağım, belki almayacağım ancak elinin güçlü olmasını isteyen yönetim tüm Türkiye'nin önünde açık tribünün üstünü ve otobüsü dilenmez! Basın yardımıyla böyle organize destek arayışlarına girmez!

Yönetimi savunacağım diye her fırsatta topu taraftara atmaya çalışmayınız. Önce yönetim yönetim olsun!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
yenirakı 26 Liste gör
Usta Yazar

volkan
Yer: açığın ortası
  Alıntı yenirakı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2009 saat 01:31
Alıntı yapılan 2şimşek6

Bonus  8 taksit  300 tl
bende sordum bonus 8 taksit 315 4 taksit 300 dediler..
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............
Yukarı
burjuvaes Liste gör
Yazar

süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı burjuvaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 23:58

Şu krizde hesap kesim tarihleri bekleniyor abi kredi kartlarınınSmile.Çoğu kişinin durumu böyle.
Seninle...
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
  Alıntı PeaCe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 23:53
Alıntı yapılan menderes26

Alıntı yapılan sdt_eses

Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan Volkan

Birşey sorabilir miyim ?
Mesela belli bi miktar peşinat verip ( 100 TL ) gerisini taksite böldürebiliyor muyuz ?

ben 50 lira verdim, kalanı da 4'e böldürdüm volkan kardeşim. köprübaşı'ndaki turkcell mağazası'nda yaptırdım.

ayrıca 0020 no'lu kombine bana aittir LOL

varmı gerçekten böyle uygulama?

?

Eğer Kombineyi alacağın firma kabul ediyorsa neden olmasın ki ? iş alacağın magazada bitiyor
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 23:44
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Haz/2009 saat 23:16
Alıntı yapılan sdt_eses

Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan Volkan

Birşey sorabilir miyim ?
Mesela belli bi miktar peşinat verip ( 100 TL ) gerisini taksite böldürebiliyor muyuz ?

ben 50 lira verdim, kalanı da 4'e böldürdüm volkan kardeşim. köprübaşı'ndaki turkcell mağazası'nda yaptırdım.

ayrıca 0020 no'lu kombine bana aittir LOL

varmı gerçekten böyle uygulama?

?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 161162163164165 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır