eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 160161162163164 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 18:16
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Cumartesi akşamı kendini genç hisseden, bağırmak isteyen herkesi öncelikle; Saat 17:00 de Eti Plaza'ya bekliyoruz. Sonrasında yaşı kaç olursa olsun farketmez, yeterki susmadan bağıracam diyen herkesle omuz omuza, kol kola Efsane Atatürk Stadı'na yürüyeceğiz.

Arkadaşım, Ankaragücü maçından öncede Eti önünde toplanacağız dedin, dediğin saatte geldik 3-5 kişi hariç kimse yoktu. Bizde Nefer'le yürüdük stada.
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 18:08
Alıntı yapılan eseryılmaz26

kimisi kral kızılcıklı diyo kendini övüyo kimisi bu alemde kral nefer diyo kendini övüyo kimisi tribünün kralı odunpazar diyo kendini övüyo birşeyler yapılarak bu gruplar didişmeden aynı çatı altında toplanmalı bunuda yapamazsak zaten eski günlere dönemeyiz

aynen kardeşim herkes kendisini inşallah yakın da olması kaçınılmaz olan TRİBÜN BİRLEŞİMİNE  hazırlamalıdır.artık kızılcıklı nefer ayder altes i  yavaş yavaş maziye gömme ve  Türkiye'de herkesi imrenerek bakacağı grubu oluşturmak yegane amacımız olmalı.
bağırmama konusuna gelince bunun tek sebebiFAHİŞ BİLET FİYATLARI dır.Bu fiyatlara büyük bir çekirdekçi kısım gelmekte ve bağıran ama cebinde parası olmayan kardeşlerimiz dışarda kalmamta başkada sebeb yok
Yukarı
eseryılmaz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

eser yılmaz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 17:56
kimisi kral kızılcıklı diyo kendini övüyo kimisi bu alemde kral nefer diyo kendini övüyo kimisi tribünün kralı odunpazar diyo kendini övüyo birşeyler yapılarak bu gruplar didişmeden aynı çatı altında toplanmalı bunuda yapamazsak zaten eski günlere dönemeyiz
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 16:25
Kı Kı KIZILCIKLI..
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 15:09
Birçok eleştiri aldık. Ankaragücü karşılaşmasında sadece Kızılcıklı değil tüm Tribünler kötüydü. Takımın oyunu, Doğanın kırmızı kart görmesi, Maç öncesi olaylar vs. hepsinin etkisi vardı. Fakat geri dönüşüm Denizlispor maçındada vardı. O karşılaşmaya gelenler bilir.

Biz bir yola baş koyduk. Eskisinden daha sağlam olacağız dedik. Sözümüzde ne kadar dururuz bunu herkes zamanla görecek. Biz Kızılcıklıyız...Biz bu armanın içerde dışarda hiç yalnız bırakmayan senelerdir ''Forma Nerede, Bizler Orada'' diyebilen savaşan askerleriyiz...
Eskişehirspor'umuza her zaman 90+ Destek vermek zorundayız. Çünkü bu renklere biz aşık değiliz, tapıyoruz..!

Eskişehirspor'umuzun yükseleceğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Ama o yükselmeden bizim kendimizi yükseltmemiz gerekiyor.

Cumartesi akşamı kendini genç hisseden, bağırmak isteyen herkesi öncelikle; Saat 17:00 de Eti Plaza'ya bekliyoruz. Sonrasında yaşı kaç olursa olsun farketmez, yeterki susmadan bağıracam diyen herkesle omuz omuza, kol kola Efsane Atatürk Stadı'na yürüyeceğiz.

Sığmıyoruzzzz Clap

Seslerini bile özledik Tribünde...

Bitti Diyenlere İnat;  Kı Kı Kızılcıklı..!
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 13:34
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

...saygı sevgı vardı abı kardes vardı sımdı ıse nasıl adamla aramızda 5 6 yas var kardesım nbr dıyor ???Unhappy 

En ayar olduğum durum...Dead

Ne zevk alıyorlar kendinden büyük birisine kardeş şeklinde iletişim kurarak anlamakta güçlük çekiyorum.

Kardeş deyince ne boyun 1 karış uzar ne de karşındakinden büyük olursun.Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 13:30
biz gecmıste bagırıyorduk ama abılerımız bagırmayanlara tokmak fırlattıkları gunlerıde hatırlıyoruz o zaman saygı vardı kımse bısı demıyordu ama o bagırmayan kıtlede cok azdı dısardan gelen kısıler saygı sevgı vardı abı kardes vardı sımdı ıse nasıl adamla aramızda 5 6 yas var kardesım nbr dıyor ???Unhappy zamanında agzına 2 tane vursaydık sımdı boyle olmazlardı ama bızı altımızdakıler cokda ılgılendırmıyo cunku onlar saygılı olmadıgı surece bız onlara bısı aktaramıyacagız bız de su anda sadece abı dedıgımız kısılere yanı daımı abı ersın abı tamer abıye saygımızı gosterıyoruz baskaları bızı baglamıyor..lıselı kızılcıklının eskı genclerı olarakda trıbunumuzde varlıgımızı herzaman gosterecegız ...warsın bagırmadılar desınler ama bız orda 15 kısıde olsak hala bagırıyoruz...

5 KİŞİDE KALSAK 1000 KİŞİDE OLSAK YILLARDIR HEP VARIZ BİZ ; KIZILCIKLIYIZ.....
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 10:51
Alıntı yapılan ademm26

Ben çok önceden aydere girerdim askere gitmeden önce o zaman kesinlikle bağırmayan onu bırakın oturan taraftar giremezdi ben çok atılanlara da şahit oldum. Şimdi açığa giriyorum ve özellikle son zamanlarda bağırmayanları bilmem ama oturanların sayısı oldukça fazlalaştığını açıkca görünüyor bence önce buna tedbir alınmalı kesinlikle bağırmayan oturan taraftarlar ayıklanmalı....

okuduğumda fark ettim oturanlar dediğim; kızılcıklı-nefer gurubuna girenler.
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 10:49
Ben çok önceden aydere girerdim askere gitmeden önce o zaman kesinlikle bağırmayan onu bırakın oturan taraftar giremezdi ben çok atılanlara da şahit oldum. Şimdi açığa giriyorum ve özellikle son zamanlarda bağırmayanları bilmem ama oturanların sayısı oldukça fazlalaştığını açıkca görünüyor bence önce buna tedbir alınmalı kesinlikle bağırmayan oturan taraftarlar ayıklanmalı....
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2009 saat 06:52
Kızılcıklı- Nefer a.g maçında eleştirildi biraz , ama ben aksine maçın büyük bir bölümünde hiç susmayan bi trübün gördüm  . İnş daha da iyi olur.
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 160161162163164 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır