eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 159160161162163 171>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı alosis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:36
Alıntı yapılan melihes26

Şu 2016 yı alırsak eğer eskişehir için çok önemli.Şehrin gelişimine en büyük katkı sağlar.Tahminimce 2016yı alırsak şehrin nüfusu çok rahat 5 milyon olur ve şehir çok gelişir.İnşallah alırız.
2016 yı alalım ama 5  milyon lütfen olmıyalım
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:36
3 ülkeden 2'si seçilecek bu kadar yakınlaşmışken umarım bu sefer olur
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
  Alıntı exorcist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:34
Yakın zamanda (1998) Fransa'da Dünya Kupası Şampiyonası yapıldığı için Türkiye ve İtalya daha ön plana çıkıyor bence. 
Siyah - Kırmızı
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:15
pardon karıştırmışım.düzeltme için teşekürler.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:05
Alıntı yapılan ESafa

logomuz bana biraz basit geldi.daha iyi bir tasarım bekliyordum açıkçası.maskotumuz van kediside güzel seçim olmuş.isveç-norveçin adaylıktan çekilmesi şansımızı artırıyor.alırsak şampiyonayı hem Türkiye hem Şehrimiz için çok büyük katkıları olacak.
safa kardeşim maskotumuz olan van kedisi 2010 Dünya Basketbol Şampiyonasında kullanacağımız maskottur. Euro 2016 için daha bir maskot yaratılmamıştır...
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
Yer: Eskişehir
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:05
Alıntı yapılan Es es

Alıntı yapılan melihes26

Şu 2016 yı alırsak eğer eskişehir için çok önemli.Şehrin gelişimine en büyük katkı sağlar.Tahminimce 2016yı alırsak şehrin nüfusu çok rahat 5 milyon olur ve şehir çok gelişir.İnşallah alırız.

Naptın kardeş sen 5 milyon falan.Eskişehir de 5 milyon nüfus olursa İstanbuldan bir farkı kalmazConfused

En basitinden şehir baya genişleyecek marmara bölgesi doldu artık bursada fabrika yapacak alan kalmadı.Eskişehire yatırımlar başlıyor artık.Sanayi artık eskişehire doğru genişliyor.Hem 2016 yı alırsak en az anemon tarzı 5-10 otel lazım.Ve toplam 51 maç olcağıda düşünülürse en az 6 maç oynanır burada.Zaten göçte almaya başladı şehir.5 milyona yaklaşır en azından nüfusumuz diye düşünüyorum turistlerle vs.
İzmir EsEs
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:03
logomuz bana biraz basit geldi.daha iyi bir tasarım bekliyordum açıkçası.maskotumuz van kediside güzel seçim olmuş.isveç-norveçin adaylıktan çekilmesi şansımızı artırıyor.alırsak şampiyonayı hem Türkiye hem Şehrimiz için çok büyük katkıları olacak.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 17:00
bu arada konyalılar özellikle bayan turistleri çok sever sıcak kanlıdırlar onlara karşı merak etmeyin. he bayanlara karşı aşırı ilgi gösteribilirler bu yüzden olay çıkabilir.LOL
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:56
Arkadaslar bilmiyorum paylasildimi daha once:
http://www.euro2016adayiturkiye.com/

Logo filan yapilmis 8 aday sehir in renkleri kullanilmis ve Eskisehir de var bunlarin arasinda Trabzon yok!
Aday Sehirler:
Ankara - Antalya - Bursa - Eskisehir  - Istanbul - Izmir - Kayseri - Konya

Yani artik bu kesin gibi birsey
Norvec - Isvec cekilmis zaten

Simdi 3 ulke kaldi:
Fransa Italya ve Turkiye....

Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 16:56
Alıntı yapılan 26ss26

Alıntı yapılan Rasputin

Konya Anadolu'nun ortası, ve bi çok yere çok yakın. Lojistik olarak uygun bir seçim. Hızlı tren yatırımı da Eskişehir'den sonra Konya'da gerçekleşecek.

düşünsenize yarı final maçı konyada... danimarka-rusya maçı... amma uygun bir seçim değil mi??? binlerce kişinin elinde içki kadehleri...    rus kızlar fink atıyorlar konya sokaklarında... gerçekten çok uygun bir seçim

bu işin şakası; bu turnuvayı antalya-eskişehir-izmir-istanbul-ankara dışında türkiyede hiç bir şehir kaldıramaz. umarım fifa bu kriterleri görmezden gelir...

Türkiye nin en çok alkol tüketilen şehri olmasıda ilginç değilmi?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 159160161162163 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır