eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Spor Toto Süper Ligi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 63>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
Online Durum: Offline
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2010 saat 00:04
Alıntı yapılan ~ERHAN~

niye peki süper lig fikstürü çekildi diyor, ki ben bir çok sitede süper lig gördüm ayrıca 16. sayfalarda konuşuldu da bu muhabbet

sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 23:59
Sakatlıklar yaşamazsak ki bunun için kamplar çok önemli ve defansa takviye yaparsak ilk 5'e oynarız.Zaten öyle bir ilerleme olursa şehirdeki ortamı düşünürsek ilk 5'e gireriz.Bursa'nın geçen sene şampiyon olmasındaki en büyük etkenlerden biri sakatlıklarla boğuşmamasıydı.Yoksa onların da kaliteli yedekleri yoktu.İyi bir 11 ile götürdüler.Mesela bi Ali Tandoğan ve ya Ozan sakatlık geçirseydi yerine onları aratmayacak adamları yoktu.Bizim de bu sene en çok dikkat etmemiz gereken konu bu.Bir klasik kadromuz olmalı ve her hafta değişmemeli.O zaman Avrupa'ya açılırız
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 23:59
niye peki süper lig fikstürü çekildi diyor, ki ben bir çok sitede süper lig gördüm ayrıca 16. sayfalarda konuşuldu da bu muhabbet
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 23:54
Alıntı yapılan ~ERHAN~

şimdi bu sene türkceLL sponsor mu değiL mi?? benim biLdiğim türkceLL anLaşması bitti zaten tff nin sitesinde de süper Lig yazıyor

??

sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 23:16
şimdi bu sene türkceLL sponsor mu değiL mi?? benim biLdiğim türkceLL anLaşması bitti zaten tff nin sitesinde de süper Lig yazıyor
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 20:18
Biri microsoft excel den superlig fikstur ve lig tablosunu nasil yapabilecigini bilen varmi? Gecen sezon excelden takip etmistim kayserispor sitesinden yuklemsitim rar dosyasi olarak ama onu degisterimiyorum hep hata diyor.
ANTI BIZANS
Yukarı
devrimeses Liste gör
Yazar

Çınar Devrim
  Alıntı devrimeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 14:15
tff açıklama yaptı,bu sene maçlar cuma,cumartesi,pazar,pazartesi oynanacakmış.
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 09:34
Arkadaşlar pazarteside maç oynanacak ligde bu sene...Lig tv den birisi Tvde Cuma 2 P.Tesi 2 haftasonuda 5 maç oynanacak demişti
Yukarı
jazin26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Yasin
Yer: Belçika Esder
  Alıntı jazin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 04:15
Ilk hafta Konya olsun demistim, ikinci hafta oldu
Hayirli olur insallah, bu sene sampiyonluk güzel olur ama asil hedef avrupa olmalidir çünkü artik sampiyon olmaya talip olanlarda cok, hayirlisi diyelim   
Hani diyorduk ya ES ES,
Alayına isyan isyan...
Hani diyorduk ya ES ES,
Sensiz herşey yalan yalan...

ESterzi
Yukarı
otukenbufe Liste gör
Yeni Yazar

GÖRKEM
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı otukenbufe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2010 saat 00:28

ilk 3 haftada 9 puan müthiş olur

KALBİMİZ ESES LE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 63>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır