eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 190>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
Online Durum: Offline
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 20:11
Alıntı yapılan RyL

...Antalya vs. bundan bahsediyorsunuz da Antalyalılar bizde ki uygulamaya çok güzel olmuş, keşke bizde de öyle olsaydı diyorlar....

Çünkü orası Antalya.

BİZİM YAPTIĞIMIZ UYGULAMA ANTALYA'DA OLSA MANTIKLI.
Zaten dediğinize göre, kendileri de bu uygulamayı övüyormuş.

AMA bu uygulamayı ESKİŞEHİRSPOR yapınca saçma oluyor!
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 20:11
Nefer alt katı bitirene kadar beklemek en mantıklısı zaten 11. haftaya kadar statta maç izleyemeyeceğiz acelesi yok .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 20:02
Pek önemli bir konu olduğunu düşünmüyordum ama burada herkes tartışmaya girmiş. Antalya vs. bundan bahsediyorsunuz da Antalyalılar bizde ki uygulamaya çok güzel olmuş, keşke bizde de öyle olsaydı diyorlar. Antalya bu sene ETO muhabbetine biraz tribünü doldu. Tribünlerde az kişi olduğu zamanlarda vardı. Birde tüm stada yayılınca tribünleri boşmuş gibi görünüyor.

Üst katı dolduramayacağız alt kat dolsun düşüncesine hepsi dolsun diye karşı çıkanlar, alt kat dolunca zaten üst kat açılacak :) Dolacak olduktan sonra öyle de dolar değil mi ?

Her zaman her yerde
Yukarı
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 20:00
Ben aldım şimşekler in R sinden
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 19:05
Alıntı yapılan yorum_es

Tüm stadı doldurma stratejisi ve sinerjisini yaratmak varken üstleri zaten dolduramayız herkes alttan alsın söylemleriyle stadı dolduramayacağımız algısını yaratmak küçük düşüncenin göstergesidir.

Alttan almayıp üstleri bekliyoruz diyenlerin satışları baltaladığını düşünenler, üstler açılmayacak söylemleriyle baltalamanın daha büyüğünü yapıyorlar.

Vip in olduğu tribünü sayıdan düşün, görünen kısımda 25 000 civarı bir koltuk vardır. Şehirde yaratılacak sinerji, kurum kuruluş destekleri, yönetimin iyi bir reklam stratejisi ve yeni stadın gazıyla bu rakama bu şehir çok rahat ulaşır.

Ama bizim şunki görünen resmimiz zaten üst katı dolduramayacağız, bari toplu görünelim herkes alttan alsın, bu mudur büyük düşünce ?

ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ!!!

Onlarca yorumdan sonra, Hakan Bey gibi hala anlamamakta ısrar edenler varsa...
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 18:56
Alıntı yapılan HakanESES

Alıntı yapılan Çınar

Üstleri açmamayı doğru bulan renkdaşlara bir sorum var?!?

Konya'nın, Antalya'nın BİLE yapmadığı hareketi yapıp, gururla bunu dile getirmenizin sebebi nedir?!?
Bu utanç verici bir durum?!?
Bununla neden gurur duyuyorsunuz?!?

Bu stadyumun her noktası açılmalı ve her cebe, her zevke uygun seçenekler sunup, tamamına yakınını satmak için çaba göstermek yerine, stadyumun üst katlarını açmamakla övünüp duruyoruz!

YAZIK!

Konya 110.000 Passolig kartı taraftarı var. Konyaspor Stadı 42.000 kişilik
Antalya 55.000 Passolig kartı taraftarı var. Antalyaspor stadı 32.500 kişilik
Eskişehir 32.000 Passolig kartı taraftarı var. Eskişehirspor stadı 35.000 kişilik.

İstatistikten uzak, yaşadığı toplumdan kopuk, bağlı olduğu armanın tribünlerinden bir haber insanların burada yorum yapması trajikomiktir.
Eskişehirsporlu bütün kart sahipleri kombine alsa dahi stadı dolduramıyoruz.
Bizlerin bu stadı doldurabilmesi için en az 60-70.000 Passolig kartı olan taraftarımız olması gerekmektedir.
Tribündergiyi okursanız arkadaşlar.
Antalyalı Konyalı Rizeli Kayserili hatta Gslilerin bile dediği Alt kat dolmadan üstü açmayın biz açtık çok dağıldık.
Ben bu foruma üye olduğumda buradaki insanlarında tribünler hakkında bilgi birikimi olduğunu düşünmüştüm.
Maalesef görülüyor ki buradaki tek ÜST nokta cehalet üst seviyelerde seyrediyor.
Açıkcası ben burada üst bölümün açılmasını isteyenlerin çoğunun art niyetli olduğunu düşünüyorum.
Üst kategori açıldığı zaman bu EsEs tribünlerinin sonu olur.
Toplasan 1000 kişi rahat maç izleyecek diye böyle bir olaya çanak tutulması abesle iştigaldir.
Eskişehirspor taraftarı derhal aklını başına almalı ve bu düşünceden arınmalıdır.
Eskişehirspor tribünlerinin birlik beraberliğine ve Türkiyeyi titreten bir tribün olmasına engel olmak için söylenen üst katların açılması oyununa taraftarımız gelmemelidir.
Üst katlar açılmayarak bu oyun bozulmalıdır.
Üst katlar açılırsa o tribünlerin hakkını kim verecektir.
Eşiyle maç izlemek isteyenler için VİP bölümünden 400 liralık yer ayrıldı.
Oradan izlenebilir.
Kaldı ki eğer tribün gurupları kale arkasında olmasa oralar 75 değil en az 150-200 olurdu.
Maraton Alt kategoride Nefer olmasa orasıda 500 liradan başlayıp köşelere doğru azalırdı.
Bence boş yere yaygara kopartıyorsunuz.
Aşkı şehirdeki arkadaşları çok tasnif etmesem de bugün yazdıkları yazıda çok haklılar.
Üst katların açılmasını isteyen ve bekleyen ESKİŞEHİRSPOR DÜŞMANLARIDIR demişler.
Sonuna kadar katılıyorum.

Hakan Bey, trajikomik olan benim, zavallı olan sizsiniz!

Konya 110bin Passolig SAYISINA, Antalya 55bin Passolig SAYISINA; YENİ STADLARI AÇILDIKTAN SONRA ULAŞTILAR!!!

ESKİŞEHİRSPOR DÜŞMANLARI ÜST KATLARIN AÇILMASINI İSTEMEYENLERDİR...

Konya'nın, Antalya'nın yapmadığı hareketleri ESKİŞEHİRSPOR YAPAMAZ!
Hele ki taraftarı bu ucuz numaralara önayak olmamalıdır!

ESKİŞEHİRSPOR, sizlerin beyinlerinde oluşturduğundan ÇOK DAHA BÜYÜK BİR TAKIMDIR!

Stadyumun her noktası açılmalı,
üst katlar ve alt katlar şeklinde doğru fiyat politikaları belirlenmeli,
profesyonel bir pazarlama yapılmalı!
Bunlar yapıldığı takdirde Eskişehirspor yeni stadyumunda 30bin kombine rakamına ulaşacak, passolig sayısında da 100bin sınırına dayanacak!!!
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 18:50
Burada yıkıci degilde yapıcı yorumlar ne zaman gorecez acaba?
3-4 ay oncesine kadar eskisehirsporun durumu ortadayken birileri elini tasin altina koyarak gayette iyi transferler yaparak esesimizi layik odugu yere tasımak istiyor.Taraftar gorevini yapmak zorunda elestiri isin en kolay yönü.
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 18:30
Alıntı yapılan atlantis_es

Siz niye korkuyorsunuz bu kadar ust kismin acilmasindan.... yoksa egolarinizi tatmin olmayacakmi? Sizin kontrol edemeyeceginiz taraftar profili mi cikacak ortaya?

Ego?,Tatmin?,Kontrolsüz Taraftar? Ne içiyon dayı sen hele bir git Antalya taraftarına sor bir git Kayseri taraftarına sor bizim stadda böyle bir sistem uygulanıyor sizce nasıl diye anlatsınlar sana ne denilmek istendiğini.
Sen yukarı çıkıp keyfe keder maç izleyeceksin,çekirdek çitleyeceksin diye ben stadda görüntü bozukluğu istemiyom kusura kalma o alt taraf dolmadan üst taraf açılmayacak boşuna bekleme

ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 18:07
Siz niye korkuyorsunuz bu kadar ust kismin acilmasindan.... yoksa egolarinizi tatmin olmayacakmi? Sizin kontrol edemeyeceginiz taraftar profili mi cikacak ortaya?
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 18:04
Konyanin ve Antalyanin bu passokart sayilari yeni stadyumla birlikte artmistir... Bi zahmet geriye donuk teyid edin... Daha stadyum acilmadan konya kadar olamayacagimizi kabullenmissiniz masallah...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 156157158159160 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır