eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 190>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
Online Durum: Offline
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:42
Başlık altındaki, geçmiş mesajlarımı görenler konuyu anlamış zaten...

Alıntı yapılan ceyhad

Arkadaş kinaye yapmış galiba

Alıntı yapılan azzuri26

Arkadaş bu zihniyete ironik bir entry döşemiş
Geçmiş mesajlarına bakınca anlarsınız.

En azından son 2 cümlesinden kinaye anlaşılırdı gibime geliyor ama yine de yetmemiş sanırım.

Neyse, başta Hamdi Bey, Erkan Bey, Murat Bey olmak üzere saygıdeğer renkdaşlarım;
aklı başında olan her Eskişehirsporlu aynı fikirdedir.

Bu dayatma, bu rezalet biran önce son bulmalı.
"Üst katları dolduramayız" kabullenmişliğinden biran önce kurtulup;
stadyumun her noktası kombine alacaklara açılmalı ve fiyatlar düzeltilip, iyi bir pazarlama stratejisi izlenerek 100bine yakın passolig, 30bine yakın kombineyi satmaya çabalamalıyız.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:41
CEKIRDEKCI dıye tabır edılen kesım.... sankı hıc bagırmıyor valla yasları bıraz daha buyuk olan Abılerımız oluyor onlar. bence gercekten tribün kulturunu yayıyorlar. NEFER , ALTES ya da dıger gruplar onlara sozumuz yok elbette her deplasmanda takımımızın yanındalar bızzat gıttıgım deplasmanlarda gordum , gecırdım. Bı saygızılıklarını da gormedım . Ancak cekırdekcı dedıgımız eses sevdalılarını da kucumsemeyın onlar bandoeses ıle gercek guclerını bırcok macta gosterdıler.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
  Alıntı mrtcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:33
O kadar okudum. 2 kelamda ben yazayım. Dedemler vakti zamanında amigo orhan ile gitmis maçlara. Babamlar ve sulalede ne kadar tanidik buyuk varsa ayderdeymis. Beni de 7 yasimda babam götürdü tribunlere. Ortaokuldan sonra kendim alıştım tribunlere. Ilk once bir heves Kızılcıklı sonra acik altes sonra altesin yanı. Ve cevremde ne kadar tribuncu varsa ayni yerdeydik. Neden mi? Çünkü birkac kendini bilmez ergen icer 2 bira vs. Dikilir duvarin tepesine maca bakmaz, devamli tribune donuktur. Avazi ciktigi kadar bağırır, sadece küfürdur ağzından çıkan. "Bagirsana lan. Gelecem bak oraya" vs vs kufrettikleri de babası yaşında adamlar. Maca konsantre bile olamazsın. Oraya eşini çocuğunu götürmek bir yana, kendin tiksinirsin. Babam gitmez maçlara tiksinmis coluk cocuktan, eskiden boyle değildi der, baslar anlatmaya bandirma deplasmanı samsun deplasmanı vs. Arkadaşlık vardi saygi vardi der. Şimdi tribün dedikleri yerlerde coluk cocuk dikilir olmuş der. Izler kanal verirse maci yoksa 3 dakikalik ozetler... Arkadas demis ya 5bin kisi oluruz bize yeter diye. ben de simdi oğluma nasıl aşılayacagim eses sevdasini diye dusunur oldum. Dusunsenize onu maca goturcem onde dikilmis bir abisi ağzından salyalar damliyor, sürekli bu tarafa dönmüş küfür ediyor!!!
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:23
Arkadaş bu zihniyete ironik bir entry döşemiş
Geçmiş mesajlarına bakınca anlarsınız.
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:20
Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan chapman26

...Eğer aileler olmasa tribün %40 daha az seyirci alır.

Eskişehirspor düşmanı biri daha!

O stadyuma 35bin tane sadece tezahürat edecek kişi arıyoruz biz!

90 dakika sonunda ses telleri patlatmayacak olan gelmeyecek. Gerekirse 5bin kişi olacağız!

Neymiş 7yaşında çocuk gelecekmiş, neymiş 60 yaşında insan gelecekmiş!
Neymiş bir baba eşiyle, çocuğuyla ailecek stadyuma gelecekmiş!

HAYIR!
HİÇBİRİSİNİN YENİ STADYUMDA YERİ YOK!

Dediğim gibi gerekirse 5bin kişi olacağız ama hepimiz tezahürat edeceğiz!

Zaten seneye stadyumun üst katlarını yıkacağız veya komple reklam alanlarıyla kapatacağız!
Bize alt katlar yeter!

Arkadaş kinaye yapmış galiba , bu kadar sert tepki vermeye gerek yok...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:13
Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan chapman26

90 dakika sonunda ses telleri patlatmayacak olan gelmeyecek. Gerekirse 5bin kişi olacağız!

HAYIR!

Zaten seneye stadyumun üst katlarını yıkacağız veya komple reklam alanlarıyla kapatacağız!
Bize alt katlar yeter!

Sen kımsın kardeste yakıp yıkıyon istedigini alıyosun istedigini almıyosun yada 5 bin olsun yeter diyosun. Eskısehırspor kımsenın tapulu malı degıldır buna da sen veya sızler karar veremezsınız. İsteyen istedıgı yerden bilet alır ister bagırır ister bagırmaz. 500 kişilik bı taraftar grubusun hıcbır zaman da turkiyede ses getırmedınız. Ama cekırdekcı dedıgınız acık tribun defalarca turkıyede seste getırdı spor programlarına konuda oldu. Bıraz saygı olsu lutfen bu iş öyle asarız keserız demekle olmaz..
sadece eses
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:11
EDİT
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:06
İki kelam etmem gerek.
Nefer tribününden geçen sene kombine mi aldım.Eski ayder anısınaydı bu.Yoksa ben açıkçıyımdır. Aldım neler yaşadığımı bir ben biliyorum. Kardeşim, benim yaşım 44 ben öyle senin gibi her dakika zıplaya zıplaya bağıramam.Ayrıca gerekli gereksiz de bağıramam. Benim bildiğim maçın durumuna karşı rakibin atağına göre bağırısın. Rakip atağa geçmişse ona göre sen ataktaysan ona göre tezahürat yapılır.Islıklanır,küfür etmeden hakemi baskı altına alırsın itiraz edersin,aleyhine kararlarda uğultu yaparsın, bunun gibi şeyler ama bizde öyle yok.Doğru düzgün tribün kültürü yok kalmamış.
Bağırmadığım için ben ve benim gibi insanların yemediğim küfüler kalmadı tribünde .İllaki gel,yanımıza gel gel.gelmezsen şöylesin,böylesin.Hepiniz şusunuz busunuz.Hayır ''lan ne olursa olsun'' dicen dalıcan 50 kişi dalıcak sana.Yaşadımı mı bunu evet yaşadım mahkemelere çıktım.Bunları yaşadığım için söylüyorum.
Ve asıl şu var benim görüşümü temsil etmeyen nasıl işine geliyorsa yönetime o şekilde davranan, En protesto edilecek yerde ve zamanında etmeyen ve artık iş bitince sanki kurtarılacak bir dava varmış gibi tazahurat eden grupla işim olmaz benim.BEN AÇIKCIYIM ÇEKİRDEKCİYİM.Ben işime göre değil takıma göre bağırırım.Takımda ateş varsa ruh varsa ben ona 2 kat güç veririm yeterki bunu göreyim,hissedeyim.Ben yönetim yalakası olmadım olmamda.Ben aman bu zarar görmesin aman takımın morali bozulmasın demem. Benim moralimi bu yönetim ve takım bozuyorsa direk söylerim.Benim yönetimden beklentim olmaz.Alırım formamı ve kombinemi Veririm paramı kimseden medet ummam.Beni en güzel bu grup temsil eder ve edecektir.Ve bu yüzden neferin yanından asla yer almam beklerim yukarısı açılmazsa kale arkasına geçerim olur biter maçımdan da eksik kalmam.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 23:46
Yukarılarda birisi yazmış 1000 kişi rahat maç izleyecek diye bütün trübünleri açamayız demiş.Evet rahat maç izlemek istiyorum.Tam kırk sene çile çekmişim biraz rahat maç izlemek hakkım değil mi?Üç beş çocuk bir araya gelmiş saçma sapan aklınca trübün yapıyor.Birileri onları çekip youtuba koysunda kepazeliklerini görsünler.Mercimek kadar beyninizle yorum yazıp adamı çileden çıkarmayın.
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 23:39
Alıntı yapılan chapman26

HAYIR!

Bize alt katlar yeter!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır