eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 217>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 16:43
Alıntı yapılan NONS26

borussia dortmund 'un 69.000 kapesiteli stadında 46.000 adet kombine satılmış.biz büyük taraftarız diye avutalım kendimizi.Ouch

Biz ile Borussia Dortmund'u karşılaştırmak yanlış olur. Borussia Dortmund Almanya'da en çok taraftar çeken takımlardan biridir. Kapasite konusunda hatanız olabilir. Çünkü Dormund'un sezon ortalaması 72,000 civarındadır. Ben şimdiye kadar hiç bir maçlarında boş yer görmedim. Bu yüzden böyle kombine satmaları normal. Bizim ne öyle bir stadımız var ne de bir Dortmund taraftarı kadar imkanımız.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
NONS26 Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Mİ YEMEZMİ
  Alıntı NONS26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 16:23
borussia dortmund 'un 69.000 kapesiteli stadında 46.000 adet kombine satılmış.biz büyük taraftarız diye avutalım kendimizi.Ouch
hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 15:57
1032 Açık!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
ESbar Liste gör
Yazar

Barış AYTEMİZ
  Alıntı ESbar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 15:52
1063 Açık Tribün
***B.E.T. BİLDİRİSİNİ BEN YAZDIM***
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 15:41
kombine satışlarının beklentilerin altında olmasına en büyük sebep stada bilet almadan "BELEŞÇİ" diye tabir edilenlerin sayısının azınsanmayaca sayıda olmasıdır..
düşünsenize:
yönetimde bulunanların yakın akraba eş ve dostları
gruplara dağıtılan ücretsiz biletler(sizde kalkmış birleşmeden bahsediyorsunuz bu rant kaybedilirmi)
polislerin yakın akraba eş dostları
giriş kapısındaki görevlilerin yakın akraba eş ve dostları
özel güvenlik birimlerinin  yakın akraba eş ve dostları
çeşitli spor branşlarında uğraşanlarda bulunan ücretsiz giriş kartları
v.s v.s

Ümit karanın imza töreninde başkanın söyleyeceği tek bir cümle vardı:
"ARKADAŞLAR YENİ SEZONDA BEN VE DİĞER YÖNETİMDE BULUNAN ARKADAŞLAR DAHİL HERKES KOMBİNE VE BİLETLE GİRİŞ YAPACAK KİMSEYE İLTİMAS SAĞLANMAYACAK"

ama bu denmedi demekki önümüzdeki sezondada yine tıklım tıklım trübünlerde yapılacak anonslarda biletli seyirci sayısı : 5-6 bin sözlerini çok sık duyacağız.

Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 15:36
Etrafımızdaki EsEsli arkadaşlarımıza, komşularımıza akrabalarımıza kombine almaları gerektiğini vurgulamalıyız. Bir çok kişi nasıl olsa bilet fiyatları gene değişir vb. diye almaktan vazgeçiyor ya da beleş kombine denk getirmeye çalışıyor. Bu ve bundan sonraki sezonlarda artık böyle olmayacağını (inşallah) anlatmalıyız.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 15:27
300 tl 10 taksit vakıflar bankası kredi kartına gayet cazip..
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 15:23
17 maç+ min 5 kupa macı 280 lira cok iyi bence.geçen sene 380 dedik 300 olsa herkes alır dediler simdi 280 bahane yok
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 15:23
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Burada ki listeye bakıp, neden kombine satılmıyor? denklemi kurulamaz(!).

Benim tahminim 3-4 bin civarındadır.Kombine alan herkesin buraya yazmaya imkanı yok.

Bu yüzden: yönetim açıklamadıkça, satılan kombine sayısı bir sırdır.

abı sende dıyorsun 3.4 bın dıye
bızım obur takımlardan ne farkımız var stadı onlarla esıt dolduruyoruz sayılarımız aynı amaonlar 15 bın 20 bını bulurken bız 3 bını zor buluyoruz bunun nedenlerı neden arastırılmıyor bazı kısıler kombıne almıyor nedenı ne olabılır bunları sormak yerıne bence uzaklasıp krız dıyoruz dırek .obur takımlarda krız yokmu sadecebızdemı var?
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 15:18
Burada ki listeye bakıp, neden kombine satılmıyor? denklemi kurulamaz(!).

Benim tahminim 3-4 bin civarındadır.Kombine alan herkesin buraya yazmaya imkanı yok.

Bu yüzden: yönetim açıklamadıkça, satılan kombine sayısı bir sırdır.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 153154155156157 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,343 saniyede hazırlanmıştır