eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 223>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 18:51

Takıma sahip çıkalım kombinemizi alalım...

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 18:46
Alıntı yapılan neferozkan

Alıntı yapılan KaRa

Kim görürse taksit imkanı sundular, bu defa da vade farkı koyuyor. Şu işi ehline vermediler, Aktif A.Ş.'yi ihya edecekler. Bitmedi gitti, şu ikili-samimi ilişkiler!

biletix ihya olacağına şehrimin bir ticari işletmesi ihya olsun.
Şehrimin işletmesi de bana kolaylık göstersin o zaman. Biz onları şehrimizin işletmesi diye savunuyorsak, onlarda biraz bu işin üstüne eğilsinler, biraz taraftarı memnun etmeye çalışsınlar. Onlar ihya olurken taraftar mağdur oluyorsa, öyle şehir işletmesini savunmanın anlamı yok. İş ehline verilmeli. Becerebilseler Aktif A.Ş. yapsın bu işi ama beceremiyorlar. Tam bilmiyorum vade farkını kim koyuyor ancak şayet vade farkını işletme koyuyorsa, siz savunmaya devam edin! Biz de kaç taksit alsak diye düşünür dururuz!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 18:17
Stadımız büyük olsa bu kombineler daha makul  bir fiyat olur.

Şu Allah ın işine bak Türkiye nin en baba taraftarına sahibiz rezalet küçücük bir stadımız var.

Şu  an kayserinin ve urfanın 30 binlik stadları var ...

Bide biz kendi halimize bakalım.........!!!!!!!!!!!!......??????????
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 17:54
Alıntı yapılan eses şahin

Geçen sezonu hatırlayalım ''şu kombineler ucuz olsa, herkes alır karaborsaya düşer''diyen arkadaşlar nerede?Şimdi uyduruk bir bahane şuna kızmış,buna kızmış kombine almıyacakmış.Hadi parası olmayan arkadaşlara,öğrencilere hak veriyorum,ama her fırsatta yönetimi eleştirenler ve imkanı olanlar eğer kombine almıyorlarsa beğenmedikleri yönetimden daha çok eleştiriyi hak ediyorlar demektir.''Dağ dağa küsmüş,dağın haberi olmamış''misali.
ClapClapClap
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 17:51
bu formda 2-3 gündür kombineler hakkında bilgi için bakıyordum ama gerektiği gibi net algılıyamıyordum. Kapalı kombinesi için; geçen sene 65 liler de yerimiz vardı. Biz kapalının öbür tarafının da sinema koltukları gibi yapıldığını bilmiyorduk.

Stad karşısında Aktif a.ş ye gittik. Bir hanfendi elinde 1 liste verdi. Boş koltuk listesi  pek anlayamadık. sonra stad açık listeyle stada gidip yer begenebilirsiniz dedi. stada gittim 900 - 2000 tl arası her görüşe göre yer var ve çok değişken 1000-1100-1200-1300-1400-1500-1600-1700-1800-1900-2000 yerler var. 3 tane yer begenip aldık. bu sene 65 lilerin hepsi 2000 sadece kızılcıklı cam kenarı 900 ama orda görüntü berbat..
             bir kulüp düşününki satacağı şeyi ancak siz araştırırsanız ögrenebiliyorsunuz ayrıntılı olarak. Yani adam gibi aydınlatıcı bilgi yayınlamak bu kadarmı zor.......!!!!!!!!!!!...???????????
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
  Alıntı PeaCe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 01:21
Alıntı yapılan esessinan

15 temmuzdan sonra Kombine fiyatlarında artış olursa ne kadar olucak bilgisi olan varmı acaba...

Sanırım 100 Lira zamlı yani 380 Olucak.
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2009 saat 00:17
Alıntı yapılan goethe_minder

Alıntı yapılan Esborahan

Ya kombine biletleri 300 TL'ye 10 ay taksitle alabiliyorduk sanırım.Hangi kartla oluyordu bu?

worldcard
Bende böyle hatırlıyordum da tereddüte düştüm bi an.Teşekkürler...
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:59
Alıntı yapılan Esborahan

Ya kombine biletleri 300 TL'ye 10 ay taksitle alabiliyorduk sanırım.Hangi kartla oluyordu bu?

worldcard
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:53

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2009 saat 23:33
15 temmuzdan sonra Kombine fiyatlarında artış olursa ne kadar olucak bilgisi olan varmı acaba...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır