eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cnkt Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 11:32
Alıntı yapılan kayılı

asgari ücretliyi, öğrenciyi, garibanı düşünerek bilet fiyatlarını belirlerseniz süper ligde zor oynarsınız. 

bu dediğiniz kesim, eskişehirspor taraftar profilinin % kaçını oluşturuyor haberiniz var mı ?
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 10:42
hafta sonu tv izlerken ekmek zammı ile ilgili bir program dikkatimi çekti. bir kaç konuşmacı ekmek zammını fazla buldu ve asgari ücretli ekmeği nasıl alsın gibi lalra etti. fırıncılar adına konuşan kişi ise çok güzel bir söz söyledi. asgari ücretliye ben ekmeği bedava versem bile geçinmesi mümkün değil, asgari ücretliye bakarak ekmek zammını belirleyemezsiniz dedi.

işin can alıcı noktası burası.

bilet fiyatları diyelim açık 1 YTL kapalı ise 5 YTL.  her maçıda ful oynadık diyelim. (ben bilet fiyatları bu olsa bile sadece bilet fiyatlarına dayanarak ful oynayacağımızı sanmıyorum)

tribün hasılatı saha masrafını bile karşılamaz.  iki hafta sonra parasız kalırsınız ve futbolcunuz para ister malzeme aldığınız yer para ister sonra ise çöküş başlar.

bizim için işin can alıcı noktası şu. eskişehirspor üst lige çıkmak için imkanlarını zorluyor ve herkesten bu fedakarlığı bekliyor. taraftar kadar taraftarın parasıda lazım.

asgari ücretliyi, öğrenciyi, garibanı düşünerek bilet fiyatlarını belirlerseniz süper ligde zor oynarsınız. 
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 10:40
Bu sene malesef Sergen ve Çoşkun un imza töreninde olan seyirci rakamını hiçbir maçta yakalayamadık oysaki yıllardan beri böyle takım kurulmadı şehir şampiyonluğa susamış ve böyle bir taraftar profilimiz varken.Ben bu olaya çok üzülüyorum.Şehrimizin nüfusa orantılı olarak öğrenci ve sosyo ekonomik düzeyi göz önüne alındığında bilet fiyatları gercekten pahalı.Bu sezon süperligde bu fiyata oynanan maçlar.Anadolu takımlarıyla İstanbul takımları Anadolu da maç yaptıklarında alınıyor.Bizim grup da ise sadece Saffet Sancaklı 20 ytl ye maç izlettiriyor.Ama onunda taraftarı yok rakip takım taraftarından alıyor sadece bilet fiyatını kendi seyircisini maça onlarda zaten 50 kişi bedava sokuyor.Hal böyle olunca ES ES im için feda olsun ben her sene kapalı kombinemi alıyorum ancak.Acık tribünün o halini görünce inanın kahroluyorum.Geçen yıl ki ilk maçlarımıza bakalım belediye,İstanbul oturacak koltuk yoktu.biz bu sene yukarı köşeleri ve alt bölümdeki koltukları hiç dolduramadık.Yönetime sorarsak karlılar kendi çapında.Lütfen birileri anlatsın bu işi.15 ytl den 5.000 kişi 75 milyon ytl. 5 ytl den 15.000 kişi yine 75 milyon ytl yapıyor.Garezleri taraftarımı kendilerinemi anlamış değilim.Kapalı 30 ytl olsun zaten oranın büyük bir kısmı kombine ve oraya girecek onu düşünmez.Bağıran tribünümüz allah onlardan razı olsun nefer, kızılcıklı, ayder,ötd. zaten yerinde sorun yok.Eeeee bir tek açık kalıyor orada da bir fedakarlık yapın artık bu sezon bir daha gelmez treni kaçırırsak allah korusun 2 ytl ye ilk iki maç seyirci gelir sonuçlar iyi olmazsa onuda bulamazlar.Tamam iyi takım kuruldu destek lazım ama başka kalıcı gelir kaynakları bulunsun.Bu muhteşem taraftarmı şampiyon yapacak takımı ki sonuna kadar desteğe hazırız.Stad daha ucuz biletle daha çok dolduğunda külübümüzün kasasına daha çok para girecek.Umut ediyorum ki bu yanlışlıktan bir maçlık değil sezon sonuna kadar dönülür.Hatırlayın ilk maçımız Elazığ ile kaç kişi vardı tribünlerde birde geçen yıl ki ilk maçımızı.Diğer sözde şampiyonluğa oynayan şehirlerede gittik maça 2 ytl,5 ytl maç bileti alarak girdik maça Kayseri,Antalya,Sakarya vb. işin ilginçi stadlarda o rakamlara rağmen dolu değildi.Uyuyan bu devi uyandırmak bizlere ait olduğu gibi yönetiminde çok büyük payı olduğunu düşünüyorum.Aldığı bu kararı sevinçle karşıladığımı ve bundan böylede bu şekilde devam etmesini istiyorum yönetimimizden.Kendim için değil ES ES im için ES ES ime gönül vermiş ve çok istemelerine rağmen maça giremeyen muhteşem taraftarım için çekirdek çitlemek için değil maçta gırtlağı yırtılana kadar bağıracak taraftarım için.Rakiplerin o stad ı fuul görüp ayaklarının titremesi için.Şampiyon ES ES imi 90 dakika sıkıştığı anlara destekleyecek taraftarım için.Camiamız için istiyorum bunu.hepimiz için.   
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 10:30

Diyecek bir şey yoK 15' den 5 'e inmesi düşündürücü sadece sezon başında 10 ytl yapsaydılar böyle devam etseydi daha iyi olurdu ama bu saatten sonra diyecek bir şey yok . 5 Ytl herkese uyar.

Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 01:36
Açık:5 YTL
Kapalı:10 YTL

Herkezi kendi bütçemizle bir tutmayalım...!Tongue
ßirazda gariban Embarrassed  kesimi ögrenci olsun emeklisi olsun ßu fiat uyqun bence ...!
Yönetim qüsel karar vermiş..Thumbs%20Up
I LOVE YOU ESES
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 01:03
bana sorarsanız 15 ytl lik ücret fazla değil ama.ülkemizin ekonomik durumu,insanlarımızın gelir düzeyi,bir babanın örneğin iki yetişkin çocuğunu maça getirmek zorunda olduğu vb durumlar düşünüldüğünde çoğumuz için önemlibir maliyet ortaya çıktığıda muhakkak.öte yandanda kulübümüzünde maddi kaynakları ortada.onun için bu konu çok çetrefilli.

ama şurası bir gerçekki artık bu yılki şampiyonluk mücadelemiz bütün bir kent olarak artık hepimizin onur mücadelesi.bazı şeylerin değeri parayla pulla ölçülmez şampiyonluk gibi 12 yıllık aradan sonra evimize dönmek gibi benim 7 yaşındaki oğluma işte bizim yerimiz demek gibi.hatta bir maçtan 15-20 dakika önce full dolmuş muhteşem renkdaşlarımın gönüldaşlarımın doldurduğu stadımı gururla izlemek gibi.bunların değerini ölçecek bir değer ölçüsü asla yok.sorarım size önceki yıl ankarada sarıyerin atamadığı hakanın kurtardığı penaltı anındaki heyecanı duyguları birkaç trilyon harcasak duyabilirmiyiz bir daha yaşayabilirmiyiz.onun için şimdi 3-5 kuruşun hesabını yapacak durumda değiliz.artık eskişehire düşen yönetimimizin bu büyük fedekarlığını karşılıksız bırakmamak o stadı tek bilet kalmayacak şekilde doldurarak hem kulübümüzün maddi kaybını enaza indirmek hemde bu şampiyonluğa fiilen ortak olmaktır.

ben şahsen 2 tane kombine almış biri olarak fiyatların düşmesinden son derece mutluyum ve boşuna para verdim yav diye düşünmek aklımın ucundan bile geçmez.yeterki o stad bir bayram yerine dönsün yeterki benimkilerle,bizimkilerle renkdaşlarım,gönüldaşlarımla beraber hep beraber muhteşem bir kalabalık ve birliktelikle hedefimize yürüyelim omuz omuza gönül gönüle hep birlikte koca bir şehir koca bir camia hep birlikte.

12 YILLIK HASRET SONA ERİYOR ESKİŞEHİR EVE DÖNÜYOR.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 00:38
Alıntı yapılan ES_Kadir

İşte Müjdat abi bunu söyleyince biz suçlu oluyoruz millet 15 lirayı savunduğumuzu sanıyor biz doğruları savunuyoruz ama anlayamayan insanlar var gerçekleri.

Her lafına Türkiye şartlarına göre 15 lira pahalı evet katılıyorum ama... diye başla sen deLOL 

Hepimiz katılıyoruz zaten ona. Türkiye şartlarına hele ki Eskişehir şartlarına göre 15 lira pahalı bir rakam. Ama yediler bir bok geri adım atmamaları lazımdı. Şimdi seneye yine ağlayacaklar kimse kombine almadı, taraftar bizi maddi açıdan yalnız bıraktı diye. Biz bile pahalı olduğunu bile bile, halkın maddi durumunu onlardan daha iyi bile bile, parasızlık yüzünden maça gelemeyenleri görüp yüreğimiz kan ağlaya ağlaya yönetimden daha çok direndik 15 liralık fiyatlara. Biz elimizden gelenin fazlasını yaptık, tanımadığımız insanların, gönüldaşlarımızın kalbini kırdık sırf bu mesele yüzünden, boşver, artık gerisini kendileri düşünsünler.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 00:34
İşte Müjdat abi bunu söyleyince biz suçlu oluyoruz millet 15 lirayı savunduğumuzu sanıyor biz doğruları savunuyoruz ama anlayamayan insanlar var gerçekleri.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 00:30
Alıntı yapılan oner

Müjdat Abi geçen sene hiçbir iddiamız yokken Pazartesi günü oynanan ve tv den verilen Karşıyaka maçında stad full çakmıştı.Malum yeni nesil Karşıyaka ile Sakarya ile yatıp kalkıyor.Ne gerek var indirime ya.Dediğin gibi her türlü fulldu o stad Pazar günü.Büyük bir hasılat kaçtı  bence.

Taraftardan bu kadar uzak olursan, hassasiyetlerini bilmezsen böyle hatalar yapman da kaçınılmaz tabi. Kaçan hasılatı bırak şu dakikadan itibaren bir tane bile kombine satamazsın. Bundan sonra da madem o zaman oldu, hep olsun diye baskı gelecektir bilet fiyatları ile ilgili olarak. Devre arası hangi para ile transfer yapacaklar bakalım. Dediğin gibi sezon başında uçmayıp maçları 10 lira, kombineyi de 125-150 lira arası birşey yapacaklardı, şimdi zaten her maç fulldü. Seneye ne yapacaklar bakalım kombine satmak için çok merak ediyorum.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 00:24
Alıntı yapılan emrahes

eger hava ıyı olursa kapalı saat 11 de felan dolar dedıgınız gıbı.bıde ustune ustluk gece macı olursa ....

pazar 13 te değil mi ya Confused
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır