eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 12:31

Kim gider kim kalır bilemiyorum, kararı teknik direktör verecek ama seneye, sözleşmeleri bitecek olan Dede, Tello,Boffin ve Kamara ile transferin gözde ismi Akaminko giderse bu sezonda Causiç ve Mrkela 'yı gönderirsek kadromuzdaki yabancı kontenjanı tamamen boşalacak demektir.

Yabancı transferi her zaman büyük riskdir. Futbolcu ne kadar iyi olursa olsun, ülkemiz şartlarına uyum sağlayamayabilir.

Bu yüzden Eskişehirspor kulübü transfer planlarken yabancı kontenjanın tamamen boşaltmaması, şehire ve ülkemizin şartlarına alışmış olan elindeki yabancıların bir kısmıyla devam etmesi gerekir.

Şahsen Goran Causiç kalmalı diye düşünüyorum. Mrkelayı ise seyretmedik.Seyretmediğimiz bir futbolcu için iyidir veya kötüdür diyemeyiz.

kalender
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 10:44
Olacak elinde Dede-Diego-Akaminko gibi 6 adet kalbur üstü yabancı futbolcun yok kontenjanmış,yok tribüne kim çıkacakmış,yok saha da kimler olacakmış derdin olmayacak en fazla 6 yabancı ile devam edeceksin... Olsa olsa Goran Causiç gibi gencecik ileriye dönük 2 tane çok kaliteli gencin olacak...Otursa ağzını açmayacak,yazık oluyor demeyeceğn sırasını bekleyecek genç yabancı oyuncun olacak... Giden yabancına göre onları takviye yapacaksın,sadece onların yerine transfer bakacaksın... Ben sıkıldım bu 6+0+4 sisteminden...

Bu şartlarda Goran Causiç gitsin diyenler arkadaşlar... Henüz 19 yaşında Turkcel Süper Ligde ilk 11'de oynamış,sırıtmamış,üstelik her geçen gün üstüne koyan bir adamdan bahsediyoruz... Siz ciddi misiniz...??
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Durmayan Adam Liste gör
Yazar

Sertaç
Yer: Vişnelik
  Alıntı Durmayan Adam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:48
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

02-) Necati Ateş
05-) Servet Çetin
09-) Abdülaziz Solmaz
12-) Mehmet Güven
Yabancı Futbolcular :
05-) Diomansy Kamara
06-) Henri Bienvenu
07-) Andrej Mrkela

Bu oyuncuların gitmesinden yanayım ...

Bienvenu dışında hepsine katılıyorum.Bienvenu ya şans verilmeli bence

Zinhar yalnız yürümeyeceksin.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:42
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

02-) Necati Ateş
05-) Servet Çetin
09-) Abdülaziz Solmaz
12-) Mehmet Güven
Yabancı Futbolcular :
05-) Diomansy Kamara
06-) Henri Bienvenu
07-) Andrej Mrkela

Necati, Kamara ve Bienvenü.. Bu oyuncuların ne olduklarını biliyoruz. Gönderildikleri anda 3 tane forvet almak gerekecek. Ama alınacak forvetlerin ne olduklarını bilmiyoruz. Bir anda böyle radikal bir değişiklik yapılamaz. Ben Necati - Kamara ikilisinin bu sezon toplam 25 golü göreceklerini düşünüyorum.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 23:20
02-) Necati Ateş
05-) Servet Çetin
09-) Abdülaziz Solmaz
12-) Mehmet Güven
Yabancı Futbolcular :
05-) Diomansy Kamara
06-) Henri Bienvenu
07-) Andrej Mrkela

Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 22:40
Bienvenü ile anlaşmak şu şartlarda facia oldu bence. Mrkela ve Bienvenü'nün olmadığı bir kadroda iki yabancı hakkımız daha olacaktı. Fatura Goran'a çıkarsa üzülürüm, çünkü ümitliyim o çocuktan.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
  Alıntı aftor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 15:07
Ben bienvenu den bile umutsuzum fenerein bize itelediği
bir futbolcu insallah yanuılırım ama hıc umudum yok

Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 13:25
yabancı sınırlaması iyi oldu zaten çok sayıda kaliteli yabancımız yok Diego + Dede + Akaminko en elit futbolcularımız diğerlerinin değişilmez oldugunu düşünmüyorum
Yukarı
Grejuva_TurCo Liste gör
Deneyimli Yazar

Soner
Yer: Eskisehir
  Alıntı Grejuva_TurCo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 13:16
Bu sezon yabancı transfere gerek yok bence yerlidede mehmet güven ve abdülaziz gönderilmeli diye düşünüyorum yerli transfer olsun olacaksada

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 12:27
Alıntı yapılan akif_26

Tahminimce yabacı futbolcu dağılımı

Boffin + Diego + Dede + Akaminko + Y.Transfer + Y.Transfer : ilk 18'de olsa 

Tello + Causic + Bienvenu + Kamara : Tribüne Çıkar

Mrkela zaten yolcu :)

var mı itirazı olan ?

Benim var itirazım. Çünkü Ertuğrul hocaya transferde güvenmiyorum. Yeni transferlerin  "tribüne çıkar" dediklerinden bir kaç gömlek üstü oyuncular olacaklarını sanmıyorum. Zira gününde bir Tello, gününde bir Kamara hücum gücü bakımından ilk 11'de her zaman iş yapar..
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır