eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2.Mali Genel Kurul (22 Haziran 2012)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 23>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
Online Durum: Offline
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 01:37
biz sezeri 9 000 000  mı sattık,  yoksa haberimiz olmadan başka oyuncularıdamı sattık
bu rakamı bize aliştırıyorlar. satılacak daha oyuncular varsa bilmek hakkımız.
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Yer: Turkey
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 01:16
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Bülent Hoca, yardımcılarının maaşlarını kendisinin ödediğini söylemişti.

Bu sezon ki bilançoda teknik kadro giderleri: 5.4 Milyon TL tek kalem iken önümüzde ki sezonun tahmini bütçesinde teknik kadro giderleri: 2 Milyon TL ve yardımcı hocalar: 750 Bin TL olarak iki kalem şeklinde açıklanmış.

Benim anlamadığım bu sezon teknik kadroya 5.4 milyon TL ödeme yapılmışken önümüzde ki sezon 2.75 milyon TL (Teknik Kadro + Yardımcı Hocalar) ödenecekse arada ki yaklaşık 2.75 milyon TL fark neden oluştu? Yani teknik kadro sadece bir sezon için 5.4 milyon TL mi aldı?

Bu sezon ki gider tablosunda primlerden bahsedilmezken önümüzde ki sezonun tahmini bütçesinde primler 3 milyon TL olarak öngörülmüş. Bu sezon prim dağılıtıldı mı?

Zannediyorum Rıza Hoca ve ekibine ödenen tazminattan kaynaklanabilir ama emin değilim tabi.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2011 saat 00:32
Bu ayıp kimindi?

Eskişehirspor tarihinde bir ilki gerçekleştirilerek 1. Mali Olağan Genel Kurulunu dün yaptı. Daha önce sadece seçimlerde üzeri kapalı şekilde geçilen Mali raporlar daha ciddi ele alınacaktı. Raporlar yine herkese dağıtılmasa da sözlü olarak bahsedildi. Yani 1. Mali Genel Kuruldu. Ancak dün Dedepark’ta yapılan Kongre’de önce otelin duvarındaki sonrada Divanın önündeki yazılar herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Çünkü orada, “49. ncu Olağan Mali Kurul” yazıyordu ve o yazı bile hatalı yazmışlardı. Bu ayıp kimindi? Tabi bunu sahiplenecek bir tek baba yiğit bile çıkamadı.

10.06.2011 - SON HABER
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 23:38
Alıntı yapılan Turcios

Bu sezonki teknik kadro giderlerinin çok olması muhtemelen Rıza hoca ve ekibine verilen sözleşme fesih bedeli,tazminat,vs.dir diye tahmin ediyorum.

Evet, haklı olabilirsiniz ama Rıza Çalımbay 300-400 bin TL gibi bir rakam alıp, ayrılmış.Yine de bana fazla gibi geldi.

Keşke bunlar daha ayrıntılı açıklansa...
Yukarı
Turcios Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Turcios Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 23:35
Bu sezonki teknik kadro giderlerinin çok olması muhtemelen Rıza hoca ve ekibine verilen sözleşme fesih bedeli,tazminat,vs.dir diye tahmin ediyorum.

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 23:28
Alıntı yapılan Erman

Halil Başkan taraftar kesinlikle içeri alınmayacak diye emir buyurmuş.Ama 2 hafta sonra göreceğim ben onu.Kombineler çıkınca nasıl taraftar herşeyimiz nutukları atacak.Yaptığı koca bir ayıp.

Onuda Denedik Ama Takıma Zarar Veriyoruz Diye Hayin Olduk Taraftar Bölündü Yapılacaksa Hep Birlikde Olamalı Yoksa Yönetim Bir İki Süsleme Lafla Kombine Almış Bulursunuz.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 23:18
Bülent Hoca, yardımcılarının maaşlarını kendisinin ödediğini söylemişti.

Bu sezon ki bilançoda teknik kadro giderleri: 5.4 Milyon TL tek kalem iken önümüzde ki sezonun tahmini bütçesinde teknik kadro giderleri: 2 Milyon TL ve yardımcı hocalar: 750 Bin TL olarak iki kalem şeklinde açıklanmış.

Benim anlamadığım bu sezon teknik kadroya 5.4 milyon TL ödeme yapılmışken önümüzde ki sezon 2.75 milyon TL (Teknik Kadro + Yardımcı Hocalar) ödenecekse arada ki yaklaşık 2.75 milyon TL fark neden oluştu? Yani teknik kadro sadece bir sezon için 5.4 milyon TL mi aldı?

Bu sezon ki gider tablosunda primlerden bahsedilmezken önümüzde ki sezonun tahmini bütçesinde primler 3 milyon TL olarak öngörülmüş. Bu sezon prim dağılıtıldı mı?

Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 23:11
Halil Başkan taraftar kesinlikle içeri alınmayacak diye emir buyurmuş.Ama 2 hafta sonra göreceğim ben onu.Kombineler çıkınca nasıl taraftar herşeyimiz nutukları atacak.Yaptığı koca bir ayıp.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 22:53
Alıntı yapılan kalender 26

Her yıl zarar açıklayan bir yönetimin başarılı olmuş havası yaratması ise tam fiyaskodur. 

Halil ÜNAL bu konudaki  doktorasını Eskişehirsporda yapmıştır. Başka bir yerde olsaydı, çoktan kapının önüne koymuşlardı.

Burada amacım kesinlikle yönetimi övmek değil de Barcelona bu yıl 21.000.000 $ zarar elde etmiş toplamda. Bilindiği gibi borçları da 300 Milyon Euro civarında.

Benim kafam şuna takıldı: personel giderleri adı altında trilyonlar dönmüş. Duyduğum kadarıyla tesislerde görevli personellerin aldıkları maaşlarda gecikmeler ve azalmalar oluyormuş sürekli. Aldıkları para 600 Lira onu da doğru dürüst veremiyorlarmış. Var bir gariplik..
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 22:35
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır