eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 17:00
Yanlış anlama oldu sevgili Tümay, özelden msj atmışsın demek istemedim; bana şayet yazmamı istemiyorsanız buraya yazmak istemezseniz özelden de yazıp, yazma diyebilirsiniz demek istedim. Anlatamamışım, açıklayım dedim. Tümay birlik olmak lazım Tümay. Kadirimi çok incittiler Tümayım. Hoca'yı da çok incittiler. İnan incinen bu insanlar da sizin gibi uykuları dahil ES ES ile yatıp, kalkan gönüldaşlarındır.

Yakınlaşmak durumundayız, antipati değil, özellikle yuvanın dışında yeni yeni sempatizanlar kazanmak, kitlemizi katlamak ve büyük taraftarı en büyük camia yapmak zorunda her ES ESli. Bu hepimizin görevi. Yoksa niye Eskişehirsporluyuz diyoruz ki? Onun için birbirimizi anlayıp, kucaklamaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Kadirim benim zaten canım... Seni de kucaklıyorum, örnek taraftarı örnek tribünü yaratın ES ES aşkına.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
blackandred26 Liste gör
Yazar

eskişehirli
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:55
ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARININ bıran önce yapması gereken çok şeyler var.bunlar sırasıyla;
1-Bütün gruplar,dernekler,olşumlar ve münferit taraftarların bulunduğu bir toplantı düzenlenmeli.
2-Bu toplantıda öncelik olarak TEK GRUP için adım atılmalı.Adı ne olursa olsun kızılcıklınefer yada başka bir isimde ortak bir düsüncede buluşulmalı.
3-Bu grubun başına TEK LİDER  olacak birisi yani herkes tarafından sevilen,sayılan tribünde ağırlığı olan birisinin LİDER olarak seçilmesi.Aklıma gelen isimler MUSTAFA ABİ,KUBİLAY...v.s
4-Dernekler de TEK ÇATI altında olmalı yada birbirleriyle devam haberdar olabılmelıdır.
5-TEK-CATI-TEK GRUP-TEL LİDER olayı asıldıgı zaman ilk önce ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ ortak bir görüşü acıklanmalı.
6-Tribün içinde olay cıkaranlar,deplasmanlara sırf olay cıkaranların tribünden uzaklastırılması için gerekli bütün tedbirler alınmalı.Emniyete,stadın her tarafına gerekirse resimleri asılmalı ve bu kişilerin tribün içine girmesi engellenmeli.
7-Ve artık tribünlerde kırmızı-sıyah rengın agırlık kazanması ıcın gereken herseyın yapılması ıcın adımlar atılmalıdır.
 yani kısaca kimse yanlıs anlamasın ama bu dedıklerım olmadıgı surece daımı abıde atsa kendını,tumay yada murat dırıde kendını paralasa her an her yerde deplasmanda bıle olayların cıkması mumkundur.Neyse sızlere ders vermek degıl amacım sadece dusuncelerım ve ınanın o pıslıkler temızlendıgı an tekcatı-tek grup-tek lıder oldugu an acık trıbunde sızlerın yanına gelecek cok ınsan var.SAYGILAR...
HAYAT'IN ANLAMI SİYAH İLE KIRMIZI
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:55
Yıllardır her olayda alttaki 2 cümle hep söylenir, Söyleyenler farklıdır, ama cümleler hep aynıdır...

"3-5 kişinin yaptığını tüm gruba mal edemezsiniz"
"Eğer bu tür olayları istemiyorsanız taşın altına elinizi sokun"

Yıllardır ne bu 3-5 kişi bitti, nede bu taş yerinden kalktı..
Ya taş çok ağır yada altında hiç bir el yok...

Sanırım çözüm; taşın altına elini sokmaktan çok, taş gibi ağır olup, bu 3-5 kişinin başını ezmekte..

Geçen yıldı sanırım, ESES - BJK maçıydı.. Beşiktaş tribünlerinde şu malum 3-5 kişi olay çıkarmıştı.. Tribün lideri Alen hemen müdahale etmiş,O malum 3-5 kişiyi tribünün arkasına götürüp, ağzına sıçmıştı..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:49
Sevgili Kadir;

Şu cümlen beni ziyadesiyle üzmüştür. "
açıkçası senin maçlara neden gelmediğini duyduğum için senin bu tavrını da yadırgadım. Başka bir başlıkta yazmıştım: DEMİRDEN KORKSAM TRENE BİNMEM."

Evet korkumuz var belki ama şu cümlenden sonra senin bendek o korku nasıl bir korkudur anlayabileceğini hiç sanmıyorum.

Peki senin dediğin gibi ben korkmuş olayım. O zaman demirden korkmayan bin kişi toplansın da bu çapulcuları bir anda yok etsinler olsun bitsin bu iş...

Bir Allah'ın kulu da çıkıp güzel sözlerle bu yanlışı dile getiremez mi. Burada bu tarz ve üslupta eleştiriler devam ettiği sürece tribünlerimizdeki iyileşme süreci gerileyecektir.

Sarfettiğimiz sözlerin nereye varacağını düsünmeden yazdığımız sürece bir arpa boyu yol alamayız. Durduk yere Kadir kardeşim üstü kapalı olarak beni korkaklıkla itham etti... Eminim Kadir'in böyle bir niyeti yoktu ama işte yazdığımız sözcükler beni böyle bir yanlış anlamaya itti...

Tümay ve Murat kardeşlerime de buradan şunu belirtmek istiyorum. Görüyırsunuz ki camiadan size hiçbsir destek gelmeyecek. Ama en ufak bir yanlışınızda bu forumda yerden yere vurulacaksınız. Siz doğru yolda ilerliyorsunuz. Bu ilerleyişiniz yavaş da olsa eminim bir gün başarıya ulaşacaksınız.

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:48
Alıntı yapılan Baba

Foruma konan fotoyla ilgili sağlam yorumlardan birini ben yaptım. Ve karenin beni rahatsız ettiğini söyledim. O kareyi emin olun benim başlığıma koyamazlardı. En azından deşifre olmalarına izin vermezdim. 7/24 izlenen bir sitede hem sağlam bir malzeme vermemek(ele güne) hem de ES ES taraftarını, leş AGliler gibi gösteren bir kareden rahatsızlık duyduğumu söyledim, eleştirdim.

İnsanlar yüz yüze gelmeden, bu sanal ortamda yazarken ister istemez hatları geriliyor. Eğer bu eleştirim sizleri rahatsız ediyorsa söylemeniz yeter. Dünyayı verseler ben bu sayfaya girmem arkadaşlarım, kardeşlerim, gönüldaşlarım. Bir foto koyuyorsunuz, sanki gazeteye haber olacak alttan da şerit halinde isimler veriliyor. Ve bu yanlış dendiği için tartışma bu noktaya geliyor.

Sayfamız(BKŞ için açılan sayfa) New York'taki İrfan ağabeyden, Ağrı'daki Erhanımıza, Tekirdağ'daki Ayhan ağabeyden Konya'daki Mutlu babaya da size de sonuna kadar açıktır. Bizim bu camia için bir adım daha yol almamız adına aklınıza gelenleri bizle paylaşın, mutlu olalım. Ama dediğim gibi özelden bile "Mümkünse bizim sayfaya yazma" sözü bana da yeter.
alper abicim kesinkli eletiriye açığım size ve sizin gibi eleştiri yazanlara hep açığız bizde verebilecek cevabmız varsa uslubü ile veririz ...bu resmi kesinlikle kızılcıklıdan biri koymadı bu resmi sadece bizi eleştirmek isteyenler nerden bulduysa resmi buraya eklediler ben bile bu resmi burda gördüm ve resim hakkında diyecek bişey bulamadım...yazmıştım onuda sildim verecek cevab yoktu....ama kimseyede özel mesaj falanda atmadım ...fakat kadir beyin ceza evindeki birine yazı yazması tabiri caizse burda kendini savunamayacak birini bilip bilmeden yargısız infaz yapması beni rahatsız etti ve sinirlendirdi...saygılarımla..
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:38
blackandred26 kardeşim bazen olaylar çok garip hal alıyor yapmayın etmeyin dediğin yada o güne kadar hiç bir olaya karışmamış efendi diye bildiğimiz kardeşimiz bir anda olay çıkarıyor yada patlıyor, o kadar insanı idare etmek kolay değil bunu da anlamak lazım sonuçta daimi abi olsun tümay olsun bir yere kadar biri birine vuruyor ittiriyor hemen aşağıdan koşup yetişiliyor olay büyümeden kapanıyor sonuçta onlarda insan daha fazla ne yapabilirler. Bursa da bütün reisler atmayın yapmayın dediler ama bazıları dinlemedi daha başka napabilirlerdi atanları tek tek bulup dövüşüp dahada mı gerilseydi ortam.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:36
Foruma konan fotoyla ilgili sağlam yorumlardan birini ben yaptım. Ve karenin beni rahatsız ettiğini söyledim. O kareyi emin olun benim başlığıma koyamazlardı. En azından deşifre olmalarına izin vermezdim. 7/24 izlenen bir sitede hem sağlam bir malzeme vermemek(ele güne) hem de ES ES taraftarını, leş AGliler gibi gösteren bir kareden rahatsızlık duyduğumu söyledim, eleştirdim.

İnsanlar yüz yüze gelmeden, bu sanal ortamda yazarken ister istemez hatları geriliyor. Eğer bu eleştirim sizleri rahatsız ediyorsa söylemeniz yeter. Dünyayı verseler ben bu sayfaya girmem arkadaşlarım, kardeşlerim, gönüldaşlarım. Bir foto koyuyorsunuz, sanki gazeteye haber olacak alttan da şerit halinde isimler veriliyor. Ve bu yanlış dendiği için tartışma bu noktaya geliyor.

Sayfamız(BKŞ için açılan sayfa) New York'taki İrfan ağabeyden, Ağrı'daki Erhanımıza, Tekirdağ'daki Ayhan ağabeyden Konya'daki Mutlu babaya da size de sonuna kadar açıktır. Bizim bu camia için bir adım daha yol almamız adına aklınıza gelenleri bizle paylaşın, mutlu olalım. Ama dediğim gibi özelden bile "Mümkünse bizim sayfaya yazma" sözü bana da yeter.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
blackandred26 Liste gör
Yazar

eskişehirli
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:18
Özür diliyerek bu başlığa yazı yazıyorum.Yazımda hedef kızılcıklı değildir baştan belirteyim.Sonra işte senin kızılcıklıyla ne alıp veremediğin tarzında yazılarla karşılaşmak istemiyorum.Öncelikle tribün liderlerinden her zaman duyduğumuz şu laf ne hikmetse HERŞEY YAVAŞ YAVAŞ DÜZELİYORUZ VE SORUNLAR GİDERİLİYOR tarzında söylemlerle karşımıza cıkıyorlar.Şuan ki tribün gruplarımızın durumları inanın içler acısı durumda.Ve hala zaman diyoruz;ne zamanı,hangi zaman dan bahsedıyoruz.Gün geçtikce tükeniyoruz ama sizler düzeliyoruz ama yavaş yavaş diye açıklamalarda bulunuyorsunuz.Gruplar biran önce ne yapacaksa yapmalı,kimse o kişiler biran önce temızlenmeli ve bu kişiler sizlerin en yakınındaki insanlar ama ne hikmetse eskişehirdeki mactada o sımalar yanınızda,deplasmanda da o simalar ön planda.Düzeliyoruz diyorsunuz sanki Kuzey Kıbrıs TÜRK CUMHURİYETİ ile rum kesımının müzakerelerine döndü bu iş.O fotıgrafı zaten söyliyemiyecem,deyinmek bile yanlış.Delikanlılık artık bır tane çakı ve bıçakla oluyor yada 1 kişiye 10 kişi dalmakla oluyor.Kimse kusura bakmasın ama öncedenmiş tribün mevzuları;karşılılklı yumruklaşmalar,kavgalar ama artıkyok.Şimdi hemen eline satır,bıçak alıyor bırde cep telefonu birde hemen beste sonra çek video ve yayınla.Tribün grupları acilen temizlenmeli ve artık tek bır catı altında toplanmalı.Ve tek lider olmalı.ESKİŞEHİRSPOR taraftarının ortak tek bir görüşü olmalı.O acıklama yapıp tşk edıp dıgerı ben benımsemıyorum olayı biz ESKİŞEHİRSPOR taraftarını zor durumda bırakıyor.Yanı grupların karsı rakıp gruplarla ılıskısının adını ESKİŞEHİRSPOR taraftarının adını kullandıgımız zaman daha çok olaylar olur.TEk CATI-TEK LİDER-TEK DERNEK olmadıgımız sürece bizim işimiz olmaz.Bu dedıgım seyde çok zor hemde çok zor dogu almanya ıle batı almanya bırlestı tek devlet oldu.Ama bizler aynı şehir altında aynı renklere sevdalıyken başaramıyoruz.Kardeş kardeşe yan gözle bakıp olay cıkarmak ıcın an bekler olmus.Rakıbı bırakmıs kendımızle ugrasmaya baslamısız.Sonra elestrıler oldumu kızıyoruz ve sızler birsey yapmıyorsunuz dıye sıtem edıyoruz.Acık trıbunden bırgun gelınde bırınız karsı trıbune bır bakın sonra burda yorum yapın dıyorum.Trıbun grubu demek oncelıkle takımın rengını tasımakla olur ama dedıgım gıbı bırınız gelın bır bakın KIRMIZI-SIYAH dan baska her rengı bulacaksınız.Uzatmayım ama artık yavas yavas degılde ne yapacaksanız bıran once yapın....
HAYAT'IN ANLAMI SİYAH İLE KIRMIZI
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:18
Alıntı yapılan kadirgulen

Alıntı yapılan yankee2222

abidin reis suçsuz ben oradaydım gördüm olayı karambolde oldu yakında adalet yerini bulacaktır, kimin suçlu kimin suçsuz olduğuna bırakalım da adalet karar versin. Madem bu kadar ısrarlısınız konu hakkında resimde var elinizde gidin savcılığa bakalım o resimdeki çocuklar hakkında herhangi bir suçlama çıkacak mı haklarında bursa deplasmanı ile alakalı, adam gibi gidip döndük diyorum hala insanlar inanmamakta ısrarlı, ag deplasmanına çiçeklerle mi gidelim o zaman.

Bu gidişin sonu iyi değil. Yine analar babalar ağlayacaksa (hem rakip taraftarlar için söylüyorum hem de kendimiz için) ne Antalya'ya gidin ne de Ankara'ya. Bırakın boşverin alemin en kolpa tribünüsünüz desinler, bizleri bilen biliyor. Kaybedilecek 3 puan hatta ESES bile insan hayatından daha değerli değildir.

sana daha cevap vermeyeğim insan hatayından hiç bişe önemli değilidr..bunu bizde biliyoruz ama kusura bakam burdan yazmakla hiç bi iş çözülmüyo yaşının gerektirdiği yazıları bile yazamıyosun ...sen benim eskişehirspor luluk bilincimi ölçemezsin sorgulamazsın bana eskilerde bahseteme madem bırakıp gitmeseydin taşın altına elini soksaydın ..hayırdır taş üstüne düşer diyemi korktun ..taş üstümüze düşmasini bırak nerdeyse ezilcez taşın altında çünkü reel de sadec bir kaç kişi düzelme ve ilerleme yolunda ilerliyoruz gerisi burdan ordan anca yazıyo sen gibi
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 16:14
Alıntı yapılan yankee2222

abidin reis suçsuz ben oradaydım gördüm olayı karambolde oldu yakında adalet yerini bulacaktır, kimin suçlu kimin suçsuz olduğuna bırakalım da adalet karar versin. Madem bu kadar ısrarlısınız konu hakkında resimde var elinizde gidin savcılığa bakalım o resimdeki çocuklar hakkında herhangi bir suçlama çıkacak mı haklarında bursa deplasmanı ile alakalı, adam gibi gidip döndük diyorum hala insanlar inanmamakta ısrarlı, ag deplasmanına çiçeklerle mi gidelim o zaman.

Bu gidişin sonu iyi değil. Yine analar babalar ağlayacaksa (hem rakip taraftarlar için söylüyorum hem de kendimiz için) ne Antalya'ya gidin ne de Ankara'ya. Bırakın boşverin alemin en kolpa tribünüsünüz desinler, bizleri bilen biliyor. Kaybedilecek 3 puan hatta ESES bile insan hayatından daha değerli değildir.

Edit: Bu başlığa son yazımdır, rahatsız ettiysek affola.

KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 139140141142143 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır