eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 17:56
Kombinem var ama bilet fiyatlarının düşürülmesine sevindim. Tabi bu değişiklik sezon başında iyi bir analiz yapılmadığını gösteriyor. Farklı bilet uygulamaları olmalı diye yıllardır dile getiriyoruz. Çocuk, Öğrenci, Bayan, Emekli vb. bilet fiyatları mutlaka farklı olmalı. Böylece hem tüm kesimden taraftarlarımız Eskişehirsporumuzu izleyebilecek. Hemde ne kimse açık biletiyle kapalıya nede biletsiz girmeye tenüzzül edecektir.
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 17:53
bilet fiyatları konusu epeyce bir su ve bolca 70'lik götürür hale geldi. 
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 17:46
evet dusmesıne cok sevındım 200ytl ye kombıne aldım helal olsun bızım yonetımımız baska sehırden mı gelıp de eskısehırde yonetıcılık yapıyorlar yonetımde bulunan kısılerın nerdeyse yarısının fabrıkası var ve bu fabrıkalarında asgarı ucrete ınsan calıstırıyorlar ee kardesım sen sezon basında bunları dusunupte bılet fıyatlarını belırlemezsen her sene aynı senaryoyu yasarsın bence sezon basın acık trıbun 10 ytl  kapalı trıbun 15 ytl cok uygun bır fıyattı ama bızım yonetım ne yaptı sergen geldı coskun geldı bılete zam  bu transferlere paramı harcadın eger kı hala dıyorsan eskısehırın taraftar gelırınden baska gelırı yok dıye sen bızı  kandırıyorsun cunku sen baskanlıga gelırken ne demıstın kurumsallasacagız yanı eskısehır kımseye bagımlı olmayacak eee nerde 2 sene bıtecek bu sene bır petrol yerını bıle acamadın burdan dusmesın dıyen arkadaslara sozum lutfen kendınızı degıl dıger ınsanlarıda dusunun ona gore karar verın yıne soyluyorum dusmesıne cok sevındım kombınem olmasına ragmen bu sene ılk defa taraftar gorecm stadımda
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 15:55

Kapalı 10 YTL olduğuna göre açık kombinesi olanlar bu maçlık kapalı türbüne alınacaklar mı? Alınacaksa kapalı kombinesi olanlar VIP ye mi alınacak?

Uğur
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 14:52
artık iki kavramdan sözedilmesi zor gibime geliyor.çünkü komik olunur.
1-Kurumsallaşma
2-Kombine bilet satışı.
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 14:10
Alıntı yapılan Qwerty_eses

ßilet fiatını düşürürler bu sefer taraftar niye düşürdünüz dio komik olmayın arkadaşlar LOLgüldürüyosunuz sizce kapalı trübüne giren bi vatantaş olarak düşünseniz 20ytl olarak peki bide şu yönden düşünün 20ytl kolay kazanılıo heralde size göre herkez baba parası ile gecinmio aklınızdan sokun..! 20ytl bir ailenin geçim kaynayında ne kadar degerli oldugunu  1haftalık ekmek parası düşünün yani EmbarrassedTabe bu sözüm neden bu kadar indirim yapıldı die hakaret edenlere....Thumbs%20Up

kimse kimseye hakarette bulunmuyor bu bir!
ikincisi bilet fiyatlarının eskisi gibi kalması gerektiğini düşünenlerin sayfalar dolusu açıklamasını baştan okumanızı öneriyorum size.
üçüncüsü de kimsenin baba parasıyla ağababalığı yaptığını düşünmüyorum burda, zor bir iş değil herkesin profilinden yaptığı iş ve mesleği ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak mümkündür...

lütfen gönüldaşlarınız ile konuşurken daha dikkatli konuşun!
KKŞ
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 12:33

ßilet fiatını düşürürler bu sefer taraftar niye düşürdünüz dio komik olmayın arkadaşlar LOLgüldürüyosunuz sizce kapalı trübüne giren bi vatantaş olarak düşünseniz 20ytl olarak peki bide şu yönden düşünün 20ytl kolay kazanılıo heralde size göre herkez baba parası ile gecinmio aklınızdan sokun..! 20ytl bir ailenin geçim kaynayında ne kadar degerli oldugunu  1haftalık ekmek parası düşünün yani EmbarrassedTabe bu sözüm neden bu kadar indirim yapıldı die hakaret edenlere....Thumbs%20Up

I LOVE YOU ESES
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 12:31
süper ligde oynanan oftaş beşiktaş maçının bilet fiyatı kale arkası 10 YTL, açık 20 YTL ve kapalı 40 YTL olarak basına yansıdı.süper ligde anadolu takımlarının kendi arasındaki maçlarda bu fiyatların üzerinde değil. denizli fener maçında ise bilet fiyatları basına 20, 50 ve 60 YTl olarak açıklanmıştı.

bizim 15 ve 30 YTL'lik bilet fiyatlarının yüksek olduğu tartışmasız bir gerçektir. ancak üst lige çıkmak istiyoruz ve  bunun için imkanların zorlanması lazım. başka kaynak bulunsun deniyor ama o kaynaklar söylenmiyor. bizim için seyirci geliri önemli bir gelir kaynağıdır. 

seyirci profilimizin kimlerden oluştuğunu gayet iyi biliyorum. ama asgari ücretli bunu öder, öğrenci bunu öder diye düşünürseniz sergenin parası nasıl ödenecek diyede düşünmelisiniz.

taraftar olarak fedekarlık yapmadan, sürekli yönetime yüklenerek ve yönetimden fedakarlık yaparak bir yere gelemeyiz.

karşıyaka maçı bu yılın son maçı idi bilet fiyatı indirilmeseydi aradaki gelir farkı ile bir iki  oyuncunun parası ödenebilirdi.

bilet fiyatları  konusu her boyutuyla tartışılır ve bu konu en azından bir 70'lik götürür. 

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 12:13
Bazı arkadaşları anlayamıyorum. Evimizde oynadığımız maçlarda ortalama kaç seyirci vardı. Bunu bir düşünün. Başta 15 - 30 ytl hataydı. Yönetim taraftarı kendileri gibi multi milyarder mi sandı. Yönetim için 15 Ytl sakız parası olabilir. Ama geliri düşük insanlar için çok yüksek bir meblağ. Her hafta 5-6 bin kişiye oynuyor bu takım. stat kaç kişilik? 20 000. 5-6 binin 1000-1500 ü kombine. geriye bilet alıp stada giren kaç kişi kaldı ? 3 bin mi 4 bin mi. anca o kadar. Burada yönetim karmı ediyor sizce? Seyircimizle övünüyorduk bizi rezil ettiler cümle aleme.
Burada en makul bilet fiyatı 7,50 - 15 ytl. Oda diğer şehirlerdeki bilet fiyatlarına göre yine pahalı. Ama şampiyonluğa oynayacaksak bu stad bir şekilde ful dolmalı. Takım taraftar desteğini arkasında hissetmeli. Yapsınlar 7,5 - 15 Ytl her maçta ful çeker. Hesabını da otursunlar yapsınlar o zaman. 15-30 ytl 4000 kişimi karlı. 7,5-15 ytl 15 000 kişimi karlı.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
mehmetcape Liste gör
Yeni Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 11:40
arkadaşlar sakarya gazetesindeki habere göre karşıyaka maçı açık trübün 5 ytl kapalı trübün 10 ytl olacakmış bilet fiyatlarına bahane bulanları bu hafta göreceğiz takımımıza lütfen daha fazla destek verelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır