eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kulübe Üyelik

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 41>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Online Durum: Offline
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2014 saat 11:13
Alıntı yapılan jeff lebowski

heyecanla bekliyorum. üye olunca maçları puro içerek izliicem.

Protokole girersiniz artık.
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2014 saat 10:01
heyecanla bekliyorum. üye olunca maçları puro içerek izliicem.
Yukarı
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 17:11
Haziranda konge olacak. Tüzük degismesi lazim. merak etmeyin 1-2 ay sonra herkez kulübümüze üye olabilir.
ESES HOLIGANS
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 16:08
Alıntı yapılan TMR 26

Kulübe üyelik rafa kalkmadı
Öncelikle bu işin kongrede gündeme gelip karar alınması lazım
bakkala hesep açtırmıyorsun kulübe üye oluyorsun dolayısıyle bunun bir takım prosüdürleri var onları yani önce şartları hazırlaman gerek bunada yönetim kurulu karar almalı kongreden sonra olacak
Ama ben merakla bekliyorum kaç kişi üye olacak benim tahminim yüzü geçmeyecek Burada bu kadar yazıldığına bakmayın iş o aşamaya gelsin o zaman beni anlıyacaksınız
Öyle diyorsunuz da, bir önceki sayfada bir kaç ay önce sorduğum soruya henüz yanıt alamadım. Kongreyi bekliyoruz dedik, ancak arada üye olmayı başaranlar var. Herhalde biz nasıl başvuracağımızı bilmiyoruz.
Yukarı
tetris Liste gör
Yazar

Saki Ataman
  Alıntı tetris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 08:27
Alıntı yapılan TMR 26

bakkala hesep açtırmıyorsun kulübe üye oluyorsun dolayısıyle bunun bir takım prosüdürleri var onları yani önce şartları hazırlaman gerek bunada yönetim kurulu karar almalı...

Duyan de FBI'a üye oluyoruz sanacak. Bakkal gibi yönetilen bi kulüp işte sanki millet bu vakte kadar prosedürleri tanımadı önkoşulları tanımadı da ondan üye olmadı bu işe böyle doğaüstü sadece muhteşem elitler içinmiş gibi bi içerik kazandırılmış hayret ediyorum. 10 tane ünal ailesinden, 10 tane hoşçan ailesinden, uzaktan akrabalardan falan oluşan 500 kişilik bi kongre alt tarafı. her eskişehirspor taraftarının kulübe üye olmaya hakkı vardır arkadaşlar, koskoca kulüp benim ne haddime falan diye düşünmesin kimse. aidat mıdır, neyse artık önkoşulu veren katılır bu kadar basit. gerçi böyle dernek tarzı meselelerde ülkede demokrasi geleneği olması çok önemli, bizdeki demokrasi neyse kulübe tezahürü de o oluyo işte maalesef.
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 07:21
Kulübe üyelik rafa kalkmadı
Öncelikle bu işin kongrede gündeme gelip karar alınması lazım
bakkala hesep açtırmıyorsun kulübe üye oluyorsun dolayısıyle bunun bir takım prosüdürleri var onları yani önce şartları hazırlaman gerek bunada yönetim kurulu karar almalı kongreden sonra olacak
Ama ben merakla bekliyorum kaç kişi üye olacak benim tahminim yüzü geçmeyecek Burada bu kadar yazıldığına bakmayın iş o aşamaya gelsin o zaman beni anlıyacaksınız
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2014 saat 05:22
kulübe üyelik konusu rafa kalktı.600 kişinin elinde koskoca camia.bir çok takım üye sayısını arttırmaya çalışıyor.biz ise kendi kendimize takılyoruz.al gülüm ver gülüm lay lay lommmm.....
Yukarı
26Koki26 Liste gör
Yazar

Volkan
  Alıntı 26Koki26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2014 saat 00:20
bu olay nolduki bilgisi olan varmı ??
ESES ULAN !!
Yukarı
tarikesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Tarik Sagdic
Yer: Adapazarı
  Alıntı tarikesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 22:33
Alıntı yapılan SaDRaZzaM

ya şu olaya bir açıklık getirelim 2 seferdir başvuru yapıyorum ki ilk başvurumda Halil ÜNAL'ın üye yapmadığı listede olmama rağmen   hala ses seda yok başvurularımız kulüpte mevcut ama ses yok..
Aynen. Yukarıdaki arkadaş nasıl üye oldu anlamadım. Kaç kere aradım, sordum. Birileri genel kurula kadar yeni üyelik yok diyordu.
Yukarı
SaDRaZzaM Liste gör
Yazar

Mustafa KAVAS
Yer: Turkey
  Alıntı SaDRaZzaM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2014 saat 21:22
ya şu olaya bir açıklık getirelim 2 seferdir başvuru yapıyorum ki ilk başvurumda Halil ÜNAL'ın üye yapmadığı listede olmama rağmen   hala ses seda yok başvurularımız kulüpte mevcut ama ses yok..
BKŞ/MUSTAFA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 41>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır