eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTürkiye'den Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 156>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 21:09
Alıntı yapılan arifff73

maçlara gelip protokolde boy gösteren sayın Büyükerşen'in stada DEV EKRAN koymasına yasalar mı müsade etmiyor?

Bir kaç alkış tutun,tezahürat yapın o sevgili bakanınıza hemen yeni bir dev ekran taktırsın stada.Zaten o zatı muhterem ile adımızın anılmasına alıştık artık her tarafta.Hey yarabbim ya Smile Sorması ayıp,ne yapacaksın abi o koskoca dev ekranı stadda ? Reklamlarımı izleyeceksin sabahtan akşama kadar?
Ya adama çamur atmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.Pes vallahide billahide pes.Ama bu çabalarınız nafile !
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 21:06

sen pek deplasmanlara gitmiyorsun galiba. ayrıca sokaklara layık görülen stada çokmu görülüyor.

Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 20:56
Yeni stad gündemdeyken Atatürk stadına artık yeni birşey yapılmaz.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 20:53
sen o dev ekranda ne olmasını ıstıyorsun.. yurtdısındakı gıbı macı ordanda mı ızleyebılecegını? turkıyede maalesef en luks stadlarımızda bıle o yok.. ayrıca skorbordumuz bence son derece guzel.. dijital, turkıyedekı ıyı stadlardada takıımlar, macın kac kac oldugu ve dakıka yazıyor sadece.. yanı bır eksıgı yok.. senın ıstedıgın sanırım dedıgım gıbı goruntulu bır ekran.. bu mumkun degıl gıbı gozukuyor
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 20:46

hiç kimse kusura bakmasın. şehrimizde operaya,  baleye paralar belediyeler tarafından bulunuyor. bulunmasında sakınca görmüyorum. odunpazarı Atatürk lisesi karşısındaki dev ekranda reklamlar yapılıyor ve buna benzer birkaç yerdede dev ekran var buna da karşı değiliz. ama stadın skorborduna bir bakın. maçlara gelip protokolde boy gösteren sayın Büyükerşen'in stada DEV EKRAN koymasına yasalar mı müsade etmiyor?

Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 20:27
Alıntı yapılan Narin

" Vatan Gazetesi, 06.11.2008

Büyükerşen, başkan adaylığı için ne dedi?

Ben Eskişehir'in çocuğuyum, Eskişehir Büyükşehir Belediye başkanıyım. Eskişehir'de son 5 yıldır büyükşehir meclisinden geçiremediğim bir sürü projeler var. Eskişehirlilerden o projeleri geçirmek için bir kez daha bana fırsat vermelerini isteyeceğim. Fırsat vereceklerini de düşünüyorum. Dolayısı ile Eskişehir'den başka bir yerde aday olmayı düşünmedim. Zaman zaman bazı başka şehirlerden gruplar geliyor ve kendi şehiirlerinde beni belediye başkanı olarak görmek istiyorlar. Ama ben Eskişehir'i örnek bir kent yapmak istiyorum. Eskişehir Büyükşehir Belediye başkanlığı dışında da başka bir siyasi görev düşünmedim. Geçmişte yapılan önerileri de kabul etmedim."

Haberin devamı:

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Teklif_gelmedi__207457_1&tarih=06.11.2008&Newsid=207457&Categoryid=1

Tam bir Eskişehirli duruşu. Önce Eskişehir.

Helal olsun be.Biliyordum büyük başkanın bizi bırakmayacağını.Eskişehir seninle gurur duyuyor.Türkiyenin en dürüst,en çalışkan,en efendi belediye başkanı.
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 20:06
ariff73 ve tatarserdardan tam bır banazların yapabılecegı hatta onların bıle yapamayacagı bır yorum.. demek secım zamanı eskısehırsporlu gozukmekle bıtmıyor.. unakıtan neydi? hangınız cıkıp sen kım oluyosun demedınız? gıtmedınız mı stada ımza sova? bagırmadınız mı kemal abı dıye.. o kemal abı dedıgınız burda konusmak yersız ama turkıyeyı soydu sogana cevırdı, onun yuzunden arkadaslarımın yanında(ankaradayım) yuzum kızarıyor sogudum takımımdan.. ama sız bır oyuncu aldı dıye oy verıyorsunuz.. o yuzumun kızardıgı arkadaslarımız eskısehıre getırdım.. sonuc ne bılıyormusun? bılemezsın de goremezsınde.. ben bu ulkede o kadar cok sehırı gezdım kı hatta avrupadada 10larca sehır gezdım.. ınanın bırkacı harıc(amsterdam,paris özellikle) hepsınden guzel sehrımız var.. ıste o yuzumun kızardıgı arkadaslarım eskısehıre yerlesmek ıstıyorlar mezun olduktan sonra.. sence bu kımın sayesınde? bu sehır buyukersen gıbı bır deger yakalamıs.. bunu bırakmak aklı yerınde hıc bır ınsanın yapacagı sey degıldır.. buyukersen gıbı durust bır adamı ancak heykel ıcın eskısehırspora yardım etmıyor dıye elestırıyorsan senınkı elestiri degıl onyargıdan baska bırsey degıldırr.. son olarakta azız nesının sozuyle bıtırıyım.. turk toplumunun %60ı aptaldır! ıste tum korkum bu benım
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 20:03

tüm türkiyeye örnek olduğun için,  herkese belediyeciliğin nasıl yapılacağını öğrettiğin için, haksızlığa karşı dik durduğun için, siyasetle sporun içiçe olmaması gerektiğini  bizlere öğrettiğin için,  nereye gideceği belli olmayan belediye parasını sağa sola kaptırmadığın için,   proje getirin denildiği halde nakit para isteyen bazı kişilere taviz vermediğin için seni AYAKTA  alkışlıyorum sayın başkanım...

Yukarı
erhkav Liste gör
Yazar

Erhan Kav
Yer: KKTC
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 19:55

pamukprenses'e yorumundan dolayı takdir ediyor ve destekliyorum.

KÜFÜR ETMEYELİM. EDENLERİ İKAZ EDELİM.
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2008 saat 19:50
Belediyeler kulture yatirim yapmaya mecburlardir,kanunda var,ama ben hic duymadimki futbol takimlarina belediyelerin yardim yaptigini!!dunyanin hicbir yerinde yok boyle bir durum..Turkiyede ise yapmazsan kotusun..I.Melih Gokcekspor,I.I.Belediye gibi takimlar yasal suc isliyorlar kimsenin de giki cikmiyor..Bizim tam tersi Buyukersen'e kizmamamiz,tesekkur etmemiz gerekiyor..Bizim ulkemiz daha halkin paralarini futbola verecek kadar buyumedi,o refahta degil..Ama kultur bir aydinlanmadir,sehrin tanimidir,genc beyinlerin senfoni konserinde izledikleri bir dunya solistine ozenmeleri,futbolcuya,polat alemdara ozenmesinden cok daha iyidir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 136137138139140 156>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,614 saniyede hazırlanmıştır