eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Alalım,Destek Olalım

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 140>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 13:45
o portatif tribünler kriterkere uymadığı için kullandırılmıyor ama normal tribün yapılabilir çok paa tutmaz 1500 2000 kişilk bi yer çıkar ordan deplasman tribün olur hem sesleri de fazla çıkmaz iyi olur kapalıda sesleri çokmuş gibi havaya giriyorlardı
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 13:38
Alıntı yapılan barmen_26

Alıntı yapılan muhasara

eski deplasman portatif tribün 50 100 liradan konbinelensin bence

bence yeni yönetimin orayı engelli kardeşlerimize tahsis etmesi daha uygun olur, skor tabelasının orası çok kötü,madem böyle güzel bi uygulamamız var attığımız taş ürküttüğümüz kurbağaya değsin,

Deplasman seyircisi eski yerine dönsün,engelli tribünlerin durumu da biraz düzeltilsin...Wink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 12:53
Alıntı yapılan muhasara

bence yeni yönetimin orayı engelli kardeşlerimize tahsis etmesi daha uygun olur, skor tabelasının orası çok kötü,madem böyle güzel bi uygulamamız var attığımız taş ürküttüğümüz kurbağaya değsin,
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 12:51
suat abi çok güzel tespitlerde bulunmuşsun, senin tespitlerinden anladığım en kestirmesinden,klüp bunu gelir kapısı görmesin zaten bi getiriside yok,burada en büyük amaç tribünleri doldurmak olmalıdır, buna kim hayır diyebilir abi, yeni yönetim bu şekilde planlama yaparsa çok güzel olur,bende işim gereği her maça gelemicem ama ömrüm varsa nasipse bir adette ben almayı düşünüyorum.
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 12:49
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 11:18
200 tl olursa bende 2 tane alırım rahatlıkla.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 11:15
Son 14 yıldan beri 13 kez kombine kartı aldım...Geçen yıl tepki vermek için almadım ama 2.yarı gene aldım... Benim fiyat ile işim yok açıkcası...Açık tribün kombinesini her sene alabilirim...Bu bende açıkcası vazgeçilmez bir tutku oldu...İlk aldığım yıl arkadaş zoru ile zorla almıştım,fakat ilerleyen yıllarda insanı bir güç kombine almaya itiyor...Bilmiyorum sürekli kombine alan arkadaşlarda da buna benzer dürtüler oluyor mu..? Şayet oluyorsa bende ve benim gibi diğer arkadaşlar da kombine kültürü yerleşmiş demektir...

Şimdi buradan hareketle bir kombine kültürü yerleştirmek istiyorsak,hedefi ilk yıllarda maddiyata dökmeden bunu kültür haline getirebilmektir... Eskişehirspor taraftarının Kombine kartına ayırabilecek maksimum fiyat 200-300 arasıdır...Bundan fazlası bir çok taraftarımızı zorlar... Eskişehirspor'u sevmenin bedeli olmaz diyenler aynı aileden 2 kişinin kombine de alabileceğini düşünün... Genel de hepimizin çocukları okuyor ve kurs paraları yanında buna benzer ekstra şeyler çoğu kişiyi zorlayacaktır...

Bundan yola çıkarak tamamen şahsi olan düşüncelerime göre Kombine satışı kulübe maddi anlamda kar sağlamıyor...Buna göre;

10.000 x 200 = 2.000.000 TL
10.000 X 300 = 3.000.000 TL

100 TL'lik farkın yaratacağı meblağ 1.000.000 TL'dir ki 70.000.000 Milyon bütçesi olan bir kulüp için çok büyük para değildir... Oysa 1 maç galibiyetinden gelen para da 1.000.000 TL'dir... Diyoruz ki işin maddi boyutuna bakmasınlar... Hem yeni stadyum için kombine kültürü yerleştirebilmek,hem de yeni yönetimin getirdiği heyecana ortak olabilmek ve mesaj verebilmenin en güzel yolu dolu tribünlere oynamaktır... Bu ve gelecek kısa vadeli yılları da düşünerek bu sene 200 TL ve forma veya kaşkol promosyonu ile 10.000 hedefini aşarız...

Hiç kimse bu kadar ucuz olur mu demesin ben geleceğe yönelik en başında kendimden verdiğim örneğe bakarak hem heyecana ortak olmak adına,hem de bir kültür yaratmak adına zaten büyük bir maddi kazanç getirmeyen kombinenin yeni yönetimce fiyatının düşük tutulması önerimdir...Bu konu da hem fikir iseniz beraber tartışalım ve ona göre isteğimizi bildirelim...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2013 saat 10:42
bu sene bir kombine de ben alıyorum inşallah
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 23:46
Bir çok maça gelemeyecek dahi olsam bu sene ben de kombinemi alıyorum.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2013 saat 22:46
Kombinemi alıyorum, kulübe destek oluyorum...  ( 2 senedir kombine almayan birisiyim)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 132133134135136 140>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır