eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111213
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı CAPTAİN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 14:59
 Adaş,bir gün mutlaka o stadın etrafında sabahlayacağımız günlerde gelicek,Allah bize,Es-Es imizin süperligte  şampiyonlugunu görmeden son nefesimizi vermeyi nasip etmesin..
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
Online Durum: Offline
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 14:48
Degerli dostlar bildiniz üzre hafta sonu kadir hasta ligin liderini belirlicek bi maç oynandı ve bakınki bu maçta nasıl bi uygulama olmuş önce maç biletleri bir gün önceden satışa cıkmış 1 ytl ve 2 ytl den toplu taşıma maç günü ücretsiz olup satada gelenlere kuru pasta ve meyve suyu ikram edilmiş bunlar her şeyden önce tabiiki güzel şeyler.bunları uzatmayacagım ben burada bizim takımı aynı yere koyarak biraz empati yaptım ve inanılmaz şeyler düşündüm amacıma gelince bu şehirin bu taraftarın yaacaklarına inanmayan küçük beyinlilere bizim neler yapacagımızın ve düşüncelerimizianlatıp sadece bi fener galibiyetinin bize yetmiyecegini anlatmaktır bu büyük taraftar her zaman en iyisini istemiş hep başa oynamış ve asla bi galibiyetle mutlu olmamıştır artık ısınma turlarını attık bu ligte küçük düşünenlerde bu düşüncelerinden vazgeçip zamanında tarih yazan elinden şampiyonlugu çalınan bu şehre layık oldugu en yukarlarda oynama zevkini vermektir.Hedef hep yukarılar olmamlıdır olur veya olmaz ama hedef budur.Şimdilik hepinize saygılarımla.Tabiiki ilk tahminide ben yapayım maç günü yarım saat kala maça girmez heralde maça girmek için stadın etrafında yatardım
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111213

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır