eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 163>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 18:11

Açık tribün her geçen gün üstüne katarak vazifesini yerine getirmeye devam ediyor. Bu konuda her yaştan insanın böylesine birlik, beraberlik sağlaması gerçeten çok anlamlı.

Tribindeki en alttaki 4 sıranın boş kalmasından dolayı, çekim esnasında boş yerler kalmış görüntüsünü ortadan kaldırmak için bu alana siyah-kırmızı boydan boya bir afiş veya farklı bir çalışma yapılabilir. Bu konuyu artık çözelim hep beraber.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 12:37
Alıntı yapılan PsycoO

Babamız yaşında koca koca adamlar Espanaya eşlik ediyor biz hala ''açık trübün yetersiz '' diyebiliyoruz ..İlginç , hiç mi deplasmana gitmediniz , hangi takımın orta yaş üstü taraftarının kalkıpta var gücüyle destek verdiğini gördünüz ...
bunu söylemek hedef küçültmek olur. türkiyedeki herhangi bir taraftarı mı örnek alacağız.
bağırabilen herkes bağırmalıdır. ki antalya maçında zaman zaman iyi de bağırdık zaten.
biraz daha devamlılık olsa daha iyi olur. saygılar.

sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 12:05
Açıkta dün rahat 15bin kişi vardı ve geçen yılın ikinci yarısından bu yana her hafta yapılan tribünün üstüne bir şeyler daha ekliyorlar.Ama bunda en büyük pay BandoESES'in,bütün abilerimize katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Altta oturanı üstte oturanı artık kalk dediğimiz zaman hiç ikiletmeden bir anda ayaklanıyor.Bestelere yakışır derecede cevap veriyor,biz daha iyi oldukça onlar daha da çok bağırıyor.o 15 bin kişilik koro yeri geliyor kısım kısım,yeri geliyor hiç susmadan destek veriyor.Tribünümüze çok şey katıyoruz,inşallah hep böyle devam ederiz.
Nefer
Yukarı
optimus Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı optimus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 12:02
açık dün çok istekliydi eğer daha güzel futbol seyeretseydik kimseyi tutamazdık stadı yıkardık. kapalıyla karşılıklı yapılan tezahuratlar ne kadar büyük olduğumuzun göstergesiydi. espana muhtesem bişey 15bin kişiyi birden costuruyorbunu bize kazandıranların nefeslerine sağlık 3-5 çapulcu antalyalılar saskınlıkla bizi seyrettiler bilseler bizi tüm TÜRKİYE seyerediyor...
eskisehirliyiz biz oley
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 11:32
açığı hep böyle görmek isteriz, inşallah takımımız hep böyle sonuçlar alırda seneye manchestere, moskovaya 302 lerle deplasman yaparız
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
  Alıntı freedom86 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 11:27
      Açık tribünü ilk defa bu kadar hareketli gördüm maç boyunca bandoeses olsun altes olsun ve diğer oluşumlar olsun hepsi elinden gelenin en iyisini yaptı kanaatimce. Açık tribünün sürekliliği benim gördüğüm kadarıyla ilk defa bu kadar fazlaydı ve sahaya etkiside aynı derecede oldu. Bu maçın kazanılmasındaki en büyük pasta dilimi bu sefer açık tribünündü sanırım. Her geçen gün görselliğini büyüten ve geliştiren açık tribünü tebrik etmek boynumuzun borcudur.

Açığın altındaki boşluklara gelince de, evet insanlar orada oturmak istemiyor ve yukarıda sıkışarak oturmayı tercih ediyor bu da televizyonda stad boş havası yaratıyor. Her ne kadar biz kendimizi bilsekte, dünkü güzel tribünün tv8 de eskişehirspor taraftarı tatil havasından çıkamamış diye yorumlanması hoş olmadı. Buralarda acil çözüm gerekli belki reklam belki pankart bir şekilde o boşluklar kapatılmalı bence. Yinede her ne olursa olsun açığın o coşkusunu kızılcıklı-neferden izledim ya daha da gam yemem :) Bağıran herkesin ağzına yüreğine sağlık.   
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 11:26
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan PsycoO

Babamız yaşında koca koca adamlar Espanaya eşlik ediyor biz hala ''açık trübün yetersiz '' diyebiliyoruz ..İlginç , hiç mi deplasmana gitmediniz , hangi takımın orta yaş üstü taraftarının kalkıpta var gücüyle destek verdiğini gördünüz ...
Eyvallah kardeşimSmile,bu maçtada bir Kızılcıklı-Nefere gireyim dedim,Allah'dan yazıyoruz,birde şu pc başında konuşsak,sesimi duyurmak için biryerlerimi yırtar ama yinede sesimi hayatta duyuramazdımLOL
Açıkta 2 günde geliyordu,bakalım şimdi kaç günde gelecek bu sesConfused

abi ben işe başladıktan beri girmiyorum kızılcıklıya ses 3 gün sonra az biraz düzeliyor telefonlara bakamıyoruz diye işten olmayalım dedim, yağmurda çamurda açıktayım o günden beri
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 10:58
açığın altı boş kalıyor ve bu bizi sadece tv'den izleyenleri yanıltıyor, tv yorumcuları bile bu yanılgıya düşüyor... bunun son örneğini dün gece tv8 de yaşadık; potansiyelimizi her yönden çok verimli kullanmalıyız, bu muhteşem camianın tvdeki görüntüsü de kusursuz olmalı...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 09:13
gerçekten açık muhteşemdi yalnız geçen seneki ts maçında futbolcular kızılcıklı-neferin önünde ısınmışlardı ve tek tek futbolcuları tribüne çağırmışlardı o süper olmuştu her maç öyle yapılsa çok güzel olur
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2009 saat 04:56
Alıntı yapılan PsycoO

Eyvallah kardeşimSmile,bu maçtada bir Kızılcıklı-Nefere gireyim dedim,Allah'dan yazıyoruz,birde şu pc başında konuşsak,sesimi duyurmak için biryerlerimi yırtar ama yinede sesimi hayatta duyuramazdımLOL
Açıkta 2 günde geliyordu,bakalım şimdi kaç günde gelecek bu sesConfused
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,527 saniyede hazırlanmıştır