eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 223>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 21:51
alacak insan çoktan aldı kombinesini geen sene 480 olup alamanyanlar şimdi ucuz olduğu halde neredeler sorarım hepinize?
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
erman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erman
  Alıntı erman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 21:44
açık bilet fiyatı 2-3 maç 25 tl gider sonra 15 e iner,son haftalara doğru da 10 ytl olur demedi demeyinSmile
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 21:12
arkadaşlar burada bu hafataki bilet fiyatlarını elştirmeye katılıyotum ama şunuda unutmamak lazım bakın bu sene 280 lirakombine satılıyor bugün bu kombineler satılsaydı gerçekten insanlar fiyat konusunda daha karlı çıkacaktı.yönetime bir çok konuda eleşti,ri yaptım ama kombine fiyatları konusunda onların tamamen yanındayım .bu fiyata herkesin kombine alması lazımdı.şimdi yönetim manyıklı olarak şunu söylüyor. biz kombineleri ucuz sattık alsaydınız.......bilet konusunda ,da taviz vermiyeceklerini biliyorum.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 20:50

Sanamı sorcaz destek verip vermeyeceğimizi..sanki verdiğimiz paraların çoğunluğu klübe gidiyoda! birilerinin ceplerini dolduruyoruz işte...hadi 15 bin olsun bursa maçı bir kaç hafta sonra görüşürüz böyle devam ederse Wink işte sorun büyük Eskişehirspor tutkusunu fırsata çeviren beceriksiz yönetimde bizde bu yönetime sessiz kaldığımız için evet keriz gibi hissediyorum kendimi!!!millet ekmek parasını zor buluyo ne yani parası olanmı eskişehirsporlu olsun??ben gidiyosam maça bir çok arkadaşım gidemicek bu kadar bencil olmayın lütfen başkalarınıda düşünün...
[/QUOTE]

Geçen sene de çoğu maç 25 tl ve kombine 480 tl idi ben stadı hiç bir zaman boş görmedim.Bu senenin ayrıcalığı ne açıklarmısınız.280 tl olan kombine mi?
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 20:46
Valla buralara boşuna yazı yazmaya gerek yok.2008-2009 kombine ve bilet fiyatları sayfasını komple yapıştıracaksın buraya.Big%20smile
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 20:34
Alıntı yapılan soldier

Bu fiyatlar uçuk.Heryerde kriz var.Bu yönetim uyuyormu.Örneğin Trabzonspor geçenlerde fiyatları açıkladı.Bu fiyatları derbi maçlarda uyguluyor.Ayıp ayıp...Ben şahsen boykot ediyorum ve gitmiyorum...

kriz varsa sadece sana mı var bizde de var kriz hadi o zaman kimse maça gitmesin.
Siz bence 5 tl olsa bile gelmessiniz maça sırf ortalığı karıştırmak için mesaj yazmayın lütfen
Yönetim geçen seneden beri uyuyor yeni mi anladın bunu

bizim ts gibi zengin iş adamlarımız yok yönetimde klübe para verecek bir de ts ne kadar kombine sattığına bir bak istersen
tamam ben de zerre kadar güvenmiyorum yönetime ancak yerlerine gelecek altarnatif varsa söyleyin bizde tavrımızı ona göre alalım.Yine klübün sahipsiz kalmasını mı istiyorsunuz bir zamanlar olduğu gibi 2.liglere düşmekmi istiyorsunuz bu taraftar olmasa bu kadar destek vermeseydik şu an ist takımlarını tutuyor olacaktık eses diye bir şey kalmıyacaktı.

Artık süper ligte oynuyorsunuz.10 tl olsa maçın fiyatları eminim ki bu fiyatlara bile itiraz olacaktır burada

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
soldier Liste gör
Yazar

kamil
  Alıntı soldier Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 20:18
Bu fiyatlar uçuk.Heryerde kriz var.Bu yönetim uyuyormu.Örneğin Trabzonspor geçenlerde fiyatları açıkladı.Bu fiyatları derbi maçlarda uyguluyor.Ayıp ayıp...Ben şahsen boykot ediyorum ve gitmiyorum...
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 20:13

Süper Ligde 17 Hadi 3 de Kupada Olsa 20 Maç Var 280 TL : 20 =14.00 TL

Yok Abi Ben Her maça ayrı bilet alırım diyorsan Ortalama 20 TL Dan (Dört Büyükler Hariç) 16 Maç Oynanır. 16 x 20 = 320 

4 Tane Malum Takımların Maçlarıda 50 TL Den 4 x 50 TL = 200 TL

Şimdi : 320+200 : 520 TL Yi Bulur...

520 TL - 280 TL : 240 TL

Normal Bilet Yolu ile Bir Taraftar Sezonda 240 TL Civarı Bi Zarara Uğruyor...

Abi boşverin Kombine Almasınlar kişibaşı Yaklaşık 240 TL De Kulube Kalır :)

Valla Ne Diyelim Allah kombinesi Olmayan ES-ES Taraftarına Sabır Selamet Versin

Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 20:05
Alıntı yapılan eskieskies

Sonuna kadar size katılıyorum Yücel bey geçen senede aynı durum söz konusuydu bu senede aynı durum herşey ortada taraftar dernekleri sesini çıkarmıyorsa eğer insanın aklına ister istemez bazı soru işraetleri takılıyor.Dernekler bu konuda kesinlikle çok pasif durumdalar, taraftar olarakda bizlerde tepkimizi göstermediğimiz için yönetim bizim bu zaafımızdan yararlanarak biletleri 50 de yapar 100de yapar biz o maçlara yine gideriz yine gideriz bu kafayla....
duruma geçen seneyle aynı demişsiniz de,
geçen sene yönetim kombineyi 480 diye açıkladı.
sonra bir grup taraftarımız eylem yaptı 380 e düştü,
şimdi ise 280 lira. bu kombine fiyatının yanına bir insan ne isteyebilir?
öğrenci indirimi isteyebilir mesela, veya girişlerde rahatlık isteyebilir, veya 7 yaşından küçük çocuklardan bilet alınmamasını isteyebilir. ama kombine satışlarını baltalayacak herhangi bir şeyi istemek (bilet fiyatlarının düşmesini) mantıklı değil.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 19:59
ben sinan abiye katılıyorum 2 maça taraftar gitmese bak ne oluyo 10 tl ye bile iner biletler
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126127128 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır