eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 12:06
Kızılcıklı tribün lideri Abidin KILIÇ çıkarıldığı mahkemede serbest bırakıldı arkadaşlar.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2010 saat 15:30
Tümayımla yüz yüze gelmek, kucaklaşmak kısmet olmadı. Ancak, şu sanal ortamda edindiğim izlenim, ES ESin Kızılcıklısız, Kızılcıklı'nın da Tümaysız olmayacağı, eksik kalacağı... Bazen insan yorulur, köşesine çekilir, içip maça da gider, kavga da eder... Bunlar her insan için geçerlidir. Depresyona da gireriz, deplasmana da gideriz, biz Eskişehirliyiz...

İnşallah en kısa zamanda maddi ya da ailevi(sorununu tam bilemiyorum, tahminen söylüyorum) sıkıntılarını aşarsın Tümayım... Kızılcıklı'nın sana, ES ES'in hepimize ihtiyacı var. Yorulduysan, yıprandıysan elbette dinlen abim ama kutlu zaferler(Şampiyonluklar, kupalar) için camianın, dostlarının, kardeşlerinin seni bekler olduğunu unutma...
Seni seviyoruz Tümay, bunu hiç unutma...
Sağlıcakla, Rabbe emanet...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2010 saat 15:12
Tumay kardeşimizi sanırım yanlış anlaşılma oldu Eskişehir cocugu hic bir zaman ne Türbünü nede Esesimi bırakır belki aktif olmaz ama dayma genc kardeşlerine göz kulak olur Tumayı ben yeni tanımıyorum uazun zamandan beri tanırım Eskişehirsporumuz içinde cok şey katmıştır türbünü bırakıyorum demekle hiç maclara gelmiyorum anlamına gelmez onun kendisinin bazı sorunları var bunu biliyorum o yüzden piskolijisi gercekden bozulmuştur onu hoş görmek ve yardımcı olmamız gerektigini düşünüyorum vede yardımcı oluruz o bizim kardeşimiz sonucda bazen cok fikir yorum alış verişinde olduk kendisiyle benim yaş bile 40 ben bırakmıyorum o nereye bırakacak isterse bi bıraksın cekerim kulagınıBig%20smile
Alkol konusuna gelince ben alkol almadıgımdan onun alkol alıp almadıgını şahit olmadım sanırım Veli kardeşim onu hiç alkolü görmediginden o gün alkolü görmesi yanlış fikirlere sokmuş ola bilir Veli kardeşimizide asla yadırgamamak lazım sonucda 1 esesli 1000 eseslidir biz bunu gördük bunu biliriz bizler büyük bir ağleyiz.

Tumay kardeşim sende bir an önce sıkıntılarından kurtul ve yerine gec bu büyük taraftarın senin gibi ve biz büyüklerede ihtiyacı var herşey esesimiz için olsun sevdamız gelecek genclere MİRASIMIZ olsun özü sözü bir olan büyük ESKİŞEHİRSPOR camiası olsun seni seviyoruz aramızda görmek istiyoruz caylar senden
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 11:18
Alıntı yapılan perfect2690

Tümay abi bırakıyorum demişsin tabi ki sayısız emeğin vardır esesimize tribünümüze ama abi sen güzel beste yapıyon Allah rızası için maçlarda söyliyebileceğimiz sadece esesin bestesi olan şöyle çok güzel bi beste yaparmısın be abi..Yıllarca söylendikçe anıl bu tribünde.Hem vallahi sanal alemde diyolar 5 beste bağırıyonuz 5 ide çalıntı diyolar birşey diyemiyoruz abi ya gitmeden yap şu güzelliği kardeşlerine ;)
yazıları iyi kardeşimgitmek yok bi beste var bakamyakındır...
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 01:23
Tümay abi bu tribünde laf etmeye yeltenilecek adamların en sonlarında gelir...
Nefer
Yukarı
perfect2690 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2010 saat 00:35
Tümay abi bırakıyorum demişsin tabi ki sayısız emeğin vardır esesimize tribünümüze ama abi sen güzel beste yapıyon Allah rızası için maçlarda söyliyebileceğimiz sadece esesin bestesi olan şöyle çok güzel bi beste yaparmısın be abi..Yıllarca söylendikçe anıl bu tribünde.Hem vallahi sanal alemde diyolar 5 beste bağırıyonuz 5 ide çalıntı diyolar birşey diyemiyoruz abi ya gitmeden yap şu güzelliği kardeşlerine ;)
Eskişehir çocuğuyuz             Senin için yaşıyoruz...
Yukarı
ati ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Köksal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 21:13
Alıntı yapılan kzlckl

veli abi tribüne münferit tribün çocuğu olarak geldim bu senelerdir ilk defa alkollü maça geldim bununda sebebi bu duyguyuda anlamaktı ...tribün çocuğu olarak benim tribüne gelmemi kimse engellemeyez... bu arada tribünü bırakmak es es imi bırakmak gibi algılıyosun sen galiba ben sziler gibi haftada bir tribüncü olmadığım sizler gibi haftada bir tribüncülerin bizlere yardımcı olmaya bile çalışmadığı için piskolojik bunalıma girdim ...siz tribünü sadece haftada bir bağırmak ..deplasaman cıkmak...pankart boyamaktan mı ibaret olduğunu sanıyorsunuz...öle ise yanılıyorsunuz....bunlaqrı yapmaka zaten kolay asıl olay tribünün manevi işleri ...acaba kaç kere tribün çocuğu kaldığı için maçtan çıkıp gittin acaba kaç kere dışarda kalan lar için mücadele ettin ...şimdi sen dersinki beleşçi dışarda kalsın ..bende derimki parası olmayan insan es es i sevemezmi....haftada 6 gün uğraşan kardeşim 7. gün parası yok diye bu sevgiden marum kalamaz...belki sizler bu takımın iyi günlerini gördünüz ya biz ...hep takım çamurdaydı ama inanadık deplasmana 100 kişi giderken 75 i kızılcıklıydı..(o zaman nefer ayrılmaşıtı)...işte daha ne istiyon çamurda bırakıp işi gücü bahane edip bırakmadık...böle güzel böle mutlu günlerde bırakmakta senin gibi hiç bişe faydası olmamaktansa bence daha iyidir...ve tekrarlıyorum münferit olarak tribün çocuğuyum herzaman tribündeki yerimi alacağım ...saygılarımla
ClapClapClapClapClapClap
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 20:45
Senelerdir Kızılcıklıya takılırım, tribünde samimiyetine ve sağlamlığına inandığım insanların en başında gelir Tümay abi.
Seviyoruz seni, önce setteydin, şimdi ise kolkola, omuz omuzayız, değişen birşey yok yani.
Selamlar olsun - emrESES_26 -
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 18:13
veli abi tribüne münferit tribün çocuğu olarak geldim bu senelerdir ilk defa alkollü maça geldim bununda sebebi bu duyguyuda anlamaktı ...tribün çocuğu olarak benim tribüne gelmemi kimse engellemeyez... bu arada tribünü bırakmak es es imi bırakmak gibi algılıyosun sen galiba ben sziler gibi haftada bir tribüncü olmadığım sizler gibi haftada bir tribüncülerin bizlere yardımcı olmaya bile çalışmadığı için piskolojik bunalıma girdim ...siz tribünü sadece haftada bir bağırmak ..deplasaman cıkmak...pankart boyamaktan mı ibaret olduğunu sanıyorsunuz...öle ise yanılıyorsunuz....bunlaqrı yapmaka zaten kolay asıl olay tribünün manevi işleri ...acaba kaç kere tribün çocuğu kaldığı için maçtan çıkıp gittin acaba kaç kere dışarda kalan lar için mücadele ettin ...şimdi sen dersinki beleşçi dışarda kalsın ..bende derimki parası olmayan insan es es i sevemezmi....haftada 6 gün uğraşan kardeşim 7. gün parası yok diye bu sevgiden marum kalamaz...belki sizler bu takımın iyi günlerini gördünüz ya biz ...hep takım çamurdaydı ama inanadık deplasmana 100 kişi giderken 75 i kızılcıklıydı..(o zaman nefer ayrılmaşıtı)...işte daha ne istiyon çamurda bırakıp işi gücü bahane edip bırakmadık...böle güzel böle mutlu günlerde bırakmakta senin gibi hiç bişe faydası olmamaktansa bence daha iyidir...ve tekrarlıyorum münferit olarak tribün çocuğuyum herzaman tribündeki yerimi alacağım ...saygılarımla
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
veli_es Liste gör
Yazar

veli korkmaz
Yer: istanbul_eses
Direct Link To This Post Tarih: 11/Mar/2010 saat 12:30
Alıntı yapılan kzlckl

cümleten selamın aleyküm

tüm abiler kardeşler arkadaşlar kızılcıklı tribünü bırakmak zorundayım (zorunluğu kendi şartlarımda ve düşüncelerimde) şuan ailevi problemler ve piskolojik bunalıma girdiğimden dolayı son olaylar sayesinde ...bu tribünü bırakıp tedavi olup daha sonrasında normal insanlar gibi yaşamaya başlayacağım gerçketen kızılcıklı tribünü bana çok şeyler kazandırğı gibi çok şeyleri götürdü ....yeri geldi herkes burda saladı yeri geldi övdü fakat gerçketen çok yıprandım ...bu bırakma olayını gerçekleştirirken herkesin bana hak verceğini düşünüyorum...tüm kızılcıklı ya yarı yolda bıraktığım için ne desem fayda etmez inşallah bir gün beni anlar ve affedersiniz....inanıyorumki benden küçük kardeşlerime bişey ler öğretebildim unutmasın kimse kızılcıklı da tümaylar bitmez ....tüm kızılcıklı ya yolunda başarılar .....tümay    

Tümay hani türbünü bırakmışdın kardeşim :) ben inanmamıştım zaten kaçıncıya bu ve benzeri şeyler duyduk senden canın sıkılınca türbünü bırakıyorum yazıyorsun bence hiç hoş değil ya bırak yada devam et bu ne böyle çocuk oyuncağımı ayrıca bence abilerin bu konuya el atması lazım bence gidene yol gözükmeli zırt pırt gidiyom geliyom olmamalı iyi bir insan olabilirsin ama keşke bıraksaydın gelmeseydin son maç ne biçim sarhoştun sahaya atlamaya kalktın bi ara ben anlayamıyorum sizi sahip çıkacağımız yerde millet bırakmanın peşinde...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 123124125126127 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,543 saniyede hazırlanmıştır