eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş (STSL 1.Hafta)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 92>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meksikalı Liste gör
Yazar

pablo gonzalez
Yer: mexico city
Online Durum: Offline
  Alıntı meksikalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 10:09
Alıntı yapılan meliheses

orta sahanın göbeğinde  alt yapıdan yetişen iki gencecik oyuncumuz oynuyor : alper - veysel .

güzel şeyleri de görmek lazım. gurur verici bir durum

Veysel altyapıdan gelmedi..
Alper Potuk candır, Veysel Sarı kalptir, Dede adamdır...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 10:09
Alıntı yapılan meliheses

orta sahanın göbeğinde  alt yapıdan yetişen iki gencecik oyuncumuz oynuyor : alper - veysel .

Biri bizim altyapıdan diğeri başka takımın altyapısından gelen iki gencecik oyuncu oynuyor demek, cümleyi daha doğru yapar sanırım.

Ülkemizde adam gibi adam olsa bu ikiliyi alır milli takıma hazırlar. Yıllarca birlikte oynarlar, birlikte hareket ederler, 5 sene sonra görün siz keyfi.
Her zaman her yerde
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 09:50

Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 09:41
maçın sadece özetini seyredebildim ne yazık ki.

-yorumlarınızı okudum, tribünler boştu diyen arkadaşlar; bu sene tüm türkiye futboldan soğudu bir çok maç artık bu şekilde olacak tam dolu tribün görmek imkansıza yakın olacak.

-herşeye rağmen süper lige çıktığımızdan beri ilk kez bir sezona 3 Puanla başladık. bu bile güzel günlerin geleceğine bir işaret olabilir.

-maçtan önce serdar - mehmet yıldız 2lisiyle çıkmamız gerektiğini söylemiştim. nitekim beni yanıltmamış defansı yormuşlar.

-veysel'in oyun içinde aktif olarak kullanılması sevindirici. alper - veysel mükemmel bir uyum yakalarsa ve formlarını üst düzeyde tutarlarsa geleceğimiz garanti altında olur. yönetim her türlü fedakarlığı yapıp sözleşmelerini uzatmalı / arttırmalı ücretlerini.

-batu'nun golü gerçekten inanılmaz güzel bir vuruş. bu hırsını bu bitiriciliğini gösterirse gol sıkıntısı çekmeyiz.

-kadromuza şöyle bir bakıyorum da hakkaten güzel. yedekte burhan/pele/boyd gibi 3 tane maça direk etki edebilecek adam var. bunlar çok çalışmalı.

-defansımızda inşallah sakatlık/ceza sıkıntısı çekmeyiz. diego kilo verirse çok daha iyi olacak. kamaranın yaptığı laubalik defansımıza ders olmuştur diye umuyorum.

-defans'a kaliteli bir adam gelirse, taş gibi takım oluruz. türkiye'den emre güngör tarzı bir adam lazım bize.
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 09:40
tebrikler eses im
ESES
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 09:24
Muttalip'ta 30 bin kişiyi doldururuz diye ahkam kesenler dünkü maçı izlediler mi acaba? Kendi sahamızda Eskişehir'in göbeğinde sezonun ilk maçında Beşiktaş'a karşı 7 bin kişiye oynuyoruz. Bu stadı şehrin dışına taşımak isteyenlere iyi bir ders olmuştur umarım.
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 09:16
Maça Antalya'dan gittim ve daha eve geleli 1 saat olmadı.Onca yolu boşa tepmediğim için çok sevindim ama tribünler felaketti...Korktuğum başıma geldi..
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 09:06
fuybol iyiydi , maç güzeldi, goller güzeldi ama tribünler felaketti. kızlcıklı bomboş. nefer yarısına kadar dolu, sesleri duyulmuyordu bile. açık tribün bağıramıyor, tezahurat yapamıyordu. zaten açık tribünde çok boşluklar vardı. bjk lilerin sesleri daha çok duyuldu bizden. çok kötüydü
Yukarı
sumeres Liste gör
Deneyimli Yazar

sümer altuğ
Yer: Eskişehr
  Alıntı sumeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 08:48
Es Es maçından sonra Beşiktaş geyikleri   Guti'mlen gülüyorum..Beşiktaş Es Es ten aldığı sıfır puanı aklanıncaya kadar federasyona iade etsin...
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2011 saat 05:14
işten yeni geldim daha skoru şimdi öğreniyorum nasıl mutluyum anlatamam, maçın özetinin linki var mı acaba ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 92>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır