eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sezon Açılışı (10 Ağustos)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 169>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:35
Ivesa: Dev adamı zorlayacak pek top gelmedi.

Murat: Bu sene sol bekin değişmez ismi olacağı kesin. Ona güvenenlerin yüzünü kara çıkarmadı.

Doğa: Bugünkü agresifliğinin sebebini anlamış değilim.

Vucko: Kesinlikle ön libero da değil stoper mevkisinde oynamalı. Geri dönüşlerde çok ağır kalıyor.

Nadarevic: Savunmada ki tek yabancıydı ama çok uyumluydu.

Tayfun: Biraz daha teknik kapasitesi olması lazım. Her topu ileri şişirmek olmaz. Geçen sene ki Ulaş'ın kopyası bence.

Sezgin: Bu sezon en çok güvendiğim isimlerin başında geliyor. Daha önceden de Sezgin'in kesinlikle yedek kalmyacağını, savunmadan birini keseceğini söylemiştim.

Poljak: Oyun kurucu görevini tam anlamıyla üstlenemiyor ama elinden gelenin en iyisin yapmaya çalışıyor. Performansı gayet iyiydi.

Youla: Bizden biri gibi. Uyum sorunu filan hiç birşey yok.

Anderson: Vasatı aşamadı. Sonradan giren Ömer kesinlikle daha iyiydi.

Lovrek: Sanırım sakatlığı tam anlamıyla geçmedi. Bu yüzden biraz tedirgin ve uyum sürecinde. Yinede bişeyler yapmaya çalıştı. Zamanla iyi olacaktır.

Koray: Savunma yönü iyi fakat bindirmelerin ardında etkili ortalarını göremiyoruz.

Abdullah: Biraz daha takım oyununu benimsemeli. Daha öğreneceği çok şey var. Performansı gayet iyiydi.

Ahmet: Güven veriyor: Murat'a iyi bir alternatif olur.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:33
.....Vucko  ilk yarıda on libero oynadı.hic de fena degildi.İkinci yarı gercek yeri stoperde tek hatası bile olmadı.Hic kimse bahsetmemis ama aynı macı seyrettiysek Vucko cok iyi transfer.1.98 lik bir adamın bu kadar seri olmasını beklemiyordum.Hicbir kafa topunu vermedi.Zaten fizik olarak vermeside mumkun degil.Tabi ki taymingi kotu olsa verebilir ama bence 24 yasındaki bu adam kesinlikle cok iyi......Bir defa o boyuna karsın topu oyuna cok iyi sokuyor.Zaten oyuna cok iyi  topu sokmasa yılların futbol adamı Rıza Hoca onu  on lıberoda denermiydi.Burada yorum yapan 18  22 yasındaki arkadaslardan herhalde futbol bilgisi daha az degildir.....Bu kadar yılın tecrubesiyle yorumum VUCKO cok iyi bir stoper............Gelelim Safet Nadarevic'e.....tek kelimeyle mukemmel...Yorum yapmaya bile gerek yok..Onun kalitesiyle ilgili hic bir polemige girmem.....Poljak cok iyi bir sol ayaga sahip.Ama bugun biraz cekingen gibiydi.Kalitesini ortama alıstıkca gosterecegını sanıyorum.Cunkı o potansiyele sahip olduguna inanıyorum........Kaleci İvesa...En buyuk soru isaretimiz hic hata yapmadı..Gelen cok az topta basarılıydı...Tabi ona gelen cok az top olmasının nedeninin savunmamızın basarısı oldugunu kabul edelim....Diyarbakırdan gelen Murat bence gecenin yıldızıydı....Neden mıllı takımda degil diye dusunmemek elde degil.....Abdullah kesinlikle patlayacak ve en kısa surede....Omer bence iyiydi ve sansını sonuna kadar kullanacak....Doganın  bu sene bizimle kontrat uzatmadıgını biliyorsunuz.Amacı kendince daha buyuk takımlara transfer olmak.Cunku seneye serbest kalıyor.Bugun cok hırslı ama cok agresifti.Yinede orta sahada topu kovalayan tek adam oydu.Anderson guclu fizigiyle elinden geleni yaptı ama Omer'den farklı degildi.Taraftarın en cok ilgi gosterdigi Youla sempatik hızlı ve iyi niyetliydi.Bence bizim buyuk taraftarımız onu oylede boylede havaya sokarak kesinle oynatır.Ozellikle de deplasmanlarda.....Lovrek'e gelirsek pek fazla topla bulusmadı ama zaten transfer oldugu nekadar oldu ki....Videolarda gollerini izledigimiz o Lovrek'se zaten problem yok.....Gecen seneki takımdan oynayabilecek tek kisinin Doga oldugunu dusunuyorum.Belki Sezgin ve Serdar zorlayabilirler..........Taraftara gelirsek Kızılcıklıya kızıyordum ama onlarsız da birsey olacagı yok.....Onları ne yapıp yapıp havaya sokmak gerek.....Cunku takımı atesleyecek sadece onlar var.....Neticede bu takımın savunması cok iyi.Forvette is yapar ama orta sahada sanki problem var gibi........Poljak urkekligini ustunden atar Oguz Sabankay kalitesini ortaya koyarsa o sorunuda cozeriz.......Bu arada Oftas'tan gelen Bulent Kocabey'in de kalitesiyle orta sahaya guc katacagını dusunuyorum....O gercekten yetenekli bır futbolcu.......Tayfun Turkmen'in de bu takıma hem defansta hem forvette faydalı olacagına inanıyorum.....Ahmet saglam ve Ozgur Ocal'ida hala gormedigimizi unutmayalım........Neticede bu takımın savunması cok ıyı ...kolay kolay gol yemeyiz ama gol atmamız icin orta sahanın ıyı olması gerek....Bunuda Oguz Sabankay'ın ve Poljak'ın devreye girmesiyle cozebılecegimizi dusunuyorum...Yilların Ankaragucu'ne dogru durust pozızyon vermedik ama youla'nın dısında pozisyonda bulamadık......Ben umutluyum bu takım is yapar.........Sevgiler.....ES ES....
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:19
Takımın izlediğim kadarı ile biraz daha zamana ihtiyacı var .Ayrıca uyum sorunu da yaşanıyor, Poljak ve tayfun gerçekten çok iyi idi özellikle poljak çok iyi idi. Sezgin yine harika helal olsun sezginim aynen böyle devam et sevgili kardeşim. Doğa sahanın en kötülerinden di ve orta sahada resmen kayboldu hiç bir olumlu hareketini göremedim bence doğa orta saha için yetersiz demiyorum çok çok yetersiz ayrıca çok agrasif di. saffet çok harika ve iyi bir futbolcu ayrıca abdullahıda çok beğendim.Bence rıza hoca anderson youle ikilisi yerine, yolua lovrek ikilisine ilk 11 de yer vermeli diye düşünüyorum..

https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
alkiza Liste gör
Yeni Yazar

umut
  Alıntı alkiza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:19
sezon açılışlarının amacı futbolcuları tribünlere tanıtmak,alkışlatmaktır.Beni bugün en çok hayal kırıklığına uğratan bu oldu.Takım pat diye sahaya çıktı.Kimse ne olduğunu anlamadı.Oysa ki her futbolcu tek tek çağırılmalı, her tribün oley çektirmeli alkışlamalıydı takımı,özellikle de yeni transferleri.Sadece biraz youla'ya bağırıldı bir de serdar üçlü çektirdi o kadar.Hatta o kadar komik ki bizim takımı toplu olarak sadece a.güçlüler çağırdı önlerine, bizden hiçbir tribün takımı çağırmadı! Bu açıdan organizasyon fiyaskoydu bence,havai fişek getirip on tane dansçıya dans ettirmesini ben de bilirim yoksa..

Takıma gelince, klasik orta sıra takımı görüntüsünde,şişirilen toplar,top yapamayan ortasaha..Allahtan savunmamız sağlam gözüküyor zor gol yeriz.Vuckodan kesinlikle ön libero olmaz,fantazilere gerek yok.Sol bek murat çok iyi,sağdan da öyle bindirmeler yapacak bir adam lazım ama,sezgin öyle bindiremez ne yazık ki,ayrıca ben olsam sağda serdarı denerim koray saç baş yoldurdu bence.yabancılar takımı ve ligi tanıdıkça daha iyi olacaklar umarım,poljak fena değildi,yolua bildiğimiz youla çok hızlı ama tekniği kısıtlı.anderson böyle oynayacaksa ben ömeri tercih ederim onun yerine kesinlikle.doğa ortasahada alternatifsiz ama sinirlerine hakim olacak yoksa yer bulamaz takımda.bu arada bence oğuz kesinlikle bu orta sahaya monte edilmeli,takımdaki en yaratıcı oyuncu o.
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:18
Alıntı yapılan nefret26

Alıntı yapılan burjuva2626

bi kızılcıklı bıseyler yapmaya calısyor yenı beste desen zaten yok gurupların hepsi kendı havasında esesı takan yok mac baslamadan 3lu cekecek butun stad nefer ılk önc gıryor kendı bagırmak ıcın hep ayrı ayrı işler yanı. bu buyuk taraftarın bırlesıp hep bır agızdan aynı bestelerı tezauratları yaparken göremıcekmıyız bız hiç ya:(
 mesela acık kapalı karsılıklı bagırdıgı zaman stad ınlıyo ornegın siyah- kırmızıı şampiyon eses.. ayrıca bugun altes de sustuu.. kızılcıklı ıle ayder yakın oldugundan sanırım ii anlasıo ama neferden farklı sesler geliooo ayrı bı dunyaa

hani derler ya teknik direktorler ilk 60 dakika çok ii oynadık bunu 90 dakkaya yaymak istiyoruz gibisinden... işte bizim de taraftar olarak yapmamız gereken şey 70. dakkadan sonraki tezahuratı 90 dakikaya yaymak(kızılcıklı zaten yapıo sayılır)... bence biz işimizi yapalım desteğimizi eksik etmeyelim bu takım bizi çok üzmez yeter ki inanıp destek olalım
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 02:00
Alıntı yapılan burjuva2626

bi kızılcıklı bıseyler yapmaya calısyor yenı beste desen zaten yok gurupların hepsi kendı havasında esesı takan yok mac baslamadan 3lu cekecek butun stad nefer ılk önc gıryor kendı bagırmak ıcın hep ayrı ayrı işler yanı. bu buyuk taraftarın bırlesıp hep bır agızdan aynı bestelerı tezauratları yaparken göremıcekmıyız bız hiç ya:(
 mesela acık kapalı karsılıklı bagırdıgı zaman stad ınlıyo ornegın siyah- kırmızıı şampiyon eses.. ayrıca bugun altes de sustuu.. kızılcıklı ıle ayder yakın oldugundan sanırım ii anlasıo ama neferden farklı sesler geliooo ayrı bı dunyaa
:) :) :) :)
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:57
Genel anlamda takımı beğendim şahsen.Taş gibi takım kurmuşuz valla.Özellikle ilk yarı Youla attığı deparlarla,rakip savunmayı yıpratmasıyla müthişti.Abdullah,Murat Önür ve Tayfun Türkmen göze çarpan oyuncular oldular.İvesaya pek iş düşmedi bu maçta.Ankaragücüne karşı üstün bir futbol oynamamıza rağmen gol olmadı.Sağlık olsun ama sahada gerçekten çirkef bir A.Gücü takımı vardı.Bir hazırlık maçında bu kadar sinir harbi nedir ya.İyi iyi güzel takım kurmuşuz.Ben beğendim şahsen.Daha çok maç yaptıkça çok daha iyi olacağımızı düşünüyorum.

Kutlamalar,dansçılar,havai fişekler,meşaleler,lazerler güzel görüntüler oluşturdu.Yeni formalarımızda beklediğimden güzel olmuş.
Tribünlere gelince saat 18:00'dan beri tezahürat yapınca,birde güneşin etkisiyle iyice yorgunluk çöktü taraftarlara.Maçın genelinde tezahürat açısından kötüydük ama son dakikalarda kızılcıklı tribünleri canlandırdı.
Yukarı
SAH Liste gör
Yazar

SAH
Yer: Turkey
  Alıntı SAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:57
Alıntı yapılan estuna

bu akşam bişey dikkatimi çekti. hadi biz ankaragücü taraftarıyla dost oluruzda sahadaki futbolcuların sogukluğu kibirliliği nasıl olacak 

1. pankartla sahaya cıkyorsunuz. cok güzel bir yazı var ama acığa döner dönmez daha açık pankartı okumadan yere bırakıyorsunuz. (ankaragüçlü futbolcular zorunuzamı gitti es es taraftarının çoşkusu)

2. maç hazırlık maçı. tribünler bile es es tribünü değil sustuk maçı seyrettik. hani resmi maç değil takımı görelim diye ama sahadaki özellikle ankaralı futbolcular kırıp dökmeye gelmiş.

3. 2 yarı sustuğumuz dakikalarda ankaralı teknik direktör (adını bilmiyorum) bir pozisyonda sahaya girip itirazda bulundu bide sahadan cıkmıyor. tribünler sustu maç seyrediyorya hiç bir pozisyona faul veya değil diye tepkide koymuyor. ohhhh adam meydanı boş buldu saha girdi.

efendi adımını attığın saga ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI . hazırlık maçı olmasaydı. ve sizleri dost takım görmeseydik. o bacağını karardık. olumsuz hareketlere karşıyız. ama HADDİNİZİ AŞMAYIN. bizimde kayışları koparmayın. efendi olun efendi gibi muamele görün. 

Kİİİİİ o genç teknik adam kardeşimiz. son 10-15 dakkadaki es es tezavratıyla kendine gelip nerede olduğunu hatırlayı verdi. sahaya bile müdahale edemedi.

SİZ BİR ÖFKELENİRSİNİZ. O STATTA 15000 KİŞİ AYNI ANDA ÖFKELENİR. veeeeeeeeee  SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ. 

BU ARADA ANKARAGÜCLÜ TARAFTAR KARDEŞLERİME HAYIRLI YOLCULUKLAR ONLAR BU MSJ DAHİ DEĞİLLER. ALLAHA EMANET OLSUNLAR.

o genc teknik direktörün adı Hakan Kutlu...geçen sezon futbolcu menajer di bu sezon teknik direktörlüğe geçti jübile yaptı.ankaragücünün efsaneleşmiş topçularındandı.söylediklerine hak veriyorum.bir hazırlık maçı olmasına rağmen sert bir oyun vardı.gereksiz kırmızı kartlar v.s...
SİZ HİC BEDENSİZ BİR RUHU SEVDİNİZ Mİ ???
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:56

youla poljak ve tabiki murat bunlar en iyilerdi kesinlikle... defans gerçekten taş gibi olmuş gol yemeyiz kolay kolay ama ortasaha için bukadar olumlu konuşmak biraz zor Smile şişirme toplara hala devam ediyoruz... ortasaha çok iyi olmadığı için fotvet hattıda pek göze çarpmadı ama youla gerçekten çok hırslıydı... bu arada o lazere bende fıtık olduk sürekli gözüme gözüme tuttular ya Cry LOL taraftar bence çok sönüktü (kızılcıklı hariç) ben açıktaydım bi ara (45-70 dakikalar arası arası) maçta olduğumu unutçaktım nerdeyse çıt çıkmıyodu ya LOL kısaca sahadaki oyun çok üst düzey olmayınca, taraftarda sessiz kalınca biraz sıkıcı geçti malesef Unhappy

Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2008 saat 01:46
Şampiyon ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 169>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır