eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 134>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 01:13
Kombineler çıksın fiyatıda 150-200 arası olsun almayan kalırmı çok merak ediyorum. O yüzden birlik olmak çok önemli. Birlik olmak içinde tek lider tek reis yada tek dayı şart.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 01:08
Serkanim iyi hosta nasil aldirmayacaksin kombineyi. Aktif AS nin onunde nobetmi tutacaksin.Bu gibi yontemlerin hicbir yaptirim gucu yoktur.Ayrica acik kombinesi ile kapali kombinesi arasinda fiyat farki var.Belki farkinda degilsiniz ama bu taraftarin lehine bir durum.Yarin uyduruk sekilde acigin uzerini kapayip kapaliyla ayni fiyata kombine alirsak ne olacak.Acik tribun olmasin mac biletleri konusu daha fazla ve her gun tartisilir.Tabi bu benim gorusum,Isallah yanilirim.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 00:39
aldırmıyoruz kelimesi yanlış olmuş tabi de tepki olarak kombinede değil de tribünde versek takıma daha az zarar vermiş oluruz belki de,bilmiyorum gerçi artık yayın gelirleri felan arttı belki de yönetimin kombineden gelecek paraya çok ta ihtiyacı olmayacak ama fikirlerimizi belirtmekte özgürüz tabi yönetimin eleştirileri göz ardı etmemesi gerekir...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 00:34
Alıntı yapılan esesyucel

Formun 7 bin üyesi var diyorsun birde üye olmadan takip edenleride biliyormusun peki bu 7 bin ve üye olmayan esesliler cevresindekileri ve yakınlarını uyarısa kac bin olur bunu birde böle düşün.

Diyorsun 300 kişi almasın ne işe yarayacak diyorsun yeri geldimi o 300 kişi bir ordu olur.

Tepki verildimi hep aynı olmalı yoksam yarısı alıp yarısı almadımı bu işden herkes zararlı cıkar özelikle esesim

Takıma zarar gelsin istemiyoruz hep aynı şeyleri konuşuyoruz ama bazıları takıma zarar veriyorsa bizlerde buna tepki veriyorsak hep birlikde olmak zorundayız

Artık eskisi gibi fazla bilete ve kombineye zam yapacaklarını sanmıyorum sebebi ise esesin macları tv de olacagından gafelerde evlerde ucuza seyredilecegi icin artık sdatlara maca gelen sayısıda düşecekdir taki gelecek yönetim iyi kadro yapıpda şehiri havaya sokarsa oazam ayrı olur

Aslında bazı konuların dogru gelecegiz diyen burda gaz veren iyi şeyleri comak sokan iş icrata geldimi kenara cekiliyor elerini taşın altına sokanda yok yani orda yerden göge kadar haklısın birlik beraberlik olmadımı biz hala aynı eşek oluruz .

ALMIYORUM ALDIRMIYORUM

"Formun 7 bin üyesi var" değil "Forumun yaklaşık 7 bin üyesi var" dedim.

Tamam.Bu forumu takip edenler de olsun.Onlar kaç kişi ? Eskişehirspor Camiasına göre nasıl bir güçleri var ? Münferit tepkinin sonuç verdiğini nerede gördünüz ? Bırakın Allah aşkına...O 300 kişiden ordu falan olmaz.Onlar sadece kendi tepkilerini verirler,kendilerine zarar verirler.Onlar gitmezse maçına başkaları gider.

Bende onu diyorum zaten.Toplu bir alım demek en az 6-7 bin kombine demektir.Belki de daha fazla.Yani o durumda toplasanız 1-2 bin kişi kombine almış olacaktır.Bedava bilet devam ederse ki bu şekilde giderse edecek,çok daha güzel olaylar görürsünüz tribünlerimizde.

Siz münferit tepkinizi "sanal" bir platformdan veriyorsunuz.Diğer herkes gibi.Bir tepki mi koyulacak ? Sıkıntımız mı var ? Eskişehirspor taraftarı daha maça toplu gidişlerde 500-600'ü geçemiyor.Kortej işinde böylesine bir kitlemiz varken en kötü tribünlerden biriyiz.3 bin kişi kol kola bir yere yürüyemiyoruz.Yürüsek bile doğru düzgün bağıran bile yok.

100 kişi almasın,200 kişi almasın,300 kişi almasın.Etrafınızda takip edenlerle beraber 3 bin kişi almasın.Hiçbir yere varılamaz.Bu tür şeyler de kusura bakmayın ama hiçbiri internet köşelerinde karar verilmedi.Yine buralarda karar verilmez.Verilirse açıklanır,BASIN TOPLANTISI'nda olduğu gibi hepiniz görürsünüz.

Dendi ki bedava bilet başlığında "Nefer neden yok" ? Nefer bu zamana kadar duruşunu sanalda değil hayatta göstermiştir.Merak edenlere,bunu konu olarak alıp giydirenlere en güzel cevabı Şehir basınına yakışan şekilde not düşerek göstermiştir.

Söylemeye,anlatmaya çalıştığım şeyse budur.Siz sanaldan münferit olarak hareket edersiniz.Başkaları tepkisini "gerektiği gibi" koyar.Koydu da,koyacak da.

Halil Ünal ve ekibi için tribünler ne kadar umrunda ? Verir bileti sustururlar.Verir otobüsü lehlerine alkış tuttururlar.Konu eğer böyle şeylerse,onlar elbet bir çözüm yolu bulur.Taa ki Eskişehirspor taraftarı takımına "gerektiği gibi" sahip çıkana kadar.LigTV istediği kadar yayın yapsın.Bize tek yan etkisi deplasmana gidişimizde bir yere 1000 gidiyorsak 800 küsür gidebiliriz.Gerekirse az oluruz,ama öz oluruz.

4-5 yıl önce olanları halen hatırlıyorum.Belki o zaman çocuktum ama o zamanın getirileri çok şey kazandırdı bana.En azından böyle durumlara gülüp geçebiliyorum.

Ben şahsen her zaman elini taşın altına koyup,o taşın altından kurtulmak isteyen insanların yanında oldum.Yanlarında olmaktan gurur duydum.Milyarlarca para ödediler.Hala ödüyorlar.Hemde haketmedikleri ve "YARI YOLDA BIRAKILDIKLARI" için.Ama hiçbir şey onların arkadaşlığını,abiliğini,kardeşliğini bozmadı.İzin vermediler.

Bu yüzden 16 sayfalık başlıkta ilk yorumumu attım.Biz bir şeylere dayanarak konuşmayı tercih ediyoruz.Abilerimiz üzerlerine düşen görevi yaparak cümle aleme duyuru yaptılar.Bize de boş konuşma değil "yapılanların üzerinden" konuşma hakkı tanıdılar.

Benim söyleyeceklerim bunlardır.Çok inanıyorsanız böyle bir şeye sezon başında belli olur zaten.O zaman başıma kakarsınız,bak tepkimizi gösterdik diye.
Nefer
Yukarı
tridimit26 Liste gör
Yazar

Erkan
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 00:25
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Allah aşkına size soruyorum.Forumun yaklaşık 7 bin üyesi var.Forumsa 100-150 kişi arasında dönüyor.Böyle bir durum var ve "sanal"dayız.Geçicez bu işleri...

Buradan 100 kişi almasın,200 kişi almasın.Tamam 300 kişi almasın.Ne işe yarayacak ? Tamam etrafımızdakilerle beraber 3 bin kişi almasın.Elimize ne geçecek ? Bugün forumda "almayacağım" diyenlerin hepsi teker teker alacak kombinesini.Tıpkı Anti Bizans geceleri yada bu tür org.larda "kesin gelirim","orada olucam" gibisinden.Sonuç ne mi ? "Sorun çıktı gelemedim,işim vardı,çişim çoktu" ve daha niceleri...

Yazmayım,genç yaşıma laf sokacakları için parazit olmayayım diyorum ama; harbiden boş işlerle uğraştık,uğraşıyoruz ve uğraşmaya devam edeceğiz.
Sen yaşın itibari ile geçeceğiz bu işleri diyebilirsin.Ben şahsi adıma ne başka grup ne de oluşum her sene aldığım 4 kombineyi bu sene almayı hiç mi hiç düşünmüyorum.Çünkü şeffaflık netlik doğruluk adına yönetimin yaptığı planladığı hiçbir şey yok canım kardeşim.İnsanlar bir açıklama bekliyor artık bilmem bunun farkında mısın...Haaa ben 1985 den beri bu tribündeyim.Bu kapama olayını da ne bir yerim ıslanmasın üşümesin diye değil sırf daha iyi atmosfer,desibel,ortam için istiyorum.Artık zamanı geldi.Kandırılmak istemiyorum.Sezon başı yapılan açıklamalardan haberin yok mu ??? Ben sadece kombine almıyorum.Ama maçlara elbette bilet alıp gelip gideceğim.En azından bazı beleşçiler gibi klubün sırtından geçininip olay çıkarmayacağiım.500 milyar ceza verdirtmeyeceğim...Ona buna yalanmayacağim.Kendi dik duruşumla kendi doğrularımın arkasında duracağım...
Anti bizans gecelerine gelince....O caddede adam bıçaklamak toplanmak sonuç getirmez.TAA ki Adam gibi ona buna küfretmeden kendi değerlerini adam gibi savunmakla bir yere ulalırsın...
Biz Aslanın Kral olamadığı,Kartalın yuva yapamadığı,Kanaryanın uçamadığı yerdeyiz,BİZ ESKİŞEHİR'DEYİZ...!
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 00:11
Yönetimi begenirsiniz veya begenmessiniz,antrönör veya futbolcular icin begenip begenmediginiz olabilir her sey hakkinda insanlar hürdür süphesiz ,bilet alip almamaktada fakat bir baslik acip ALMIYOR VE hele hele  ALDIRMIYOR gibisinde bir yaklasim hic bir Eskisehirspor taraftarina yakismayan bir yaklasimdir  ben kendi adima acani ve destekleyenleri hayifliyorum bazi seylere karsi cikmak baska klübün gelirlerini baltalamak ve onun hakkinda negatif  kampanyavari yaklasim baska seydir.
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 00:10
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Allah aşkına size soruyorum.Forumun yaklaşık 7 bin üyesi var.Forumsa 100-150 kişi arasında dönüyor.Böyle bir durum var ve "sanal"dayız.Geçicez bu işleri...

Buradan 100 kişi almasın,200 kişi almasın.Tamam 300 kişi almasın.Ne işe yarayacak ? Tamam etrafımızdakilerle beraber 3 bin kişi almasın.Elimize ne geçecek ? Bugün forumda "almayacağım" diyenlerin hepsi teker teker alacak kombinesini.Tıpkı Anti Bizans geceleri yada bu tür org.larda "kesin gelirim","orada olucam" gibisinden.Sonuç ne mi ? "Sorun çıktı gelemedim,işim vardı,çişim çoktu" ve daha niceleri...

Yazmayım,genç yaşıma laf sokacakları için parazit olmayayım diyorum ama; harbiden boş işlerle uğraştık,uğraşıyoruz ve uğraşmaya devam edeceğiz.

Formun 7 bin üyesi var diyorsun birde üye olmadan takip edenleride biliyormusun peki bu 7 bin ve üye olmayan esesliler cevresindekileri ve yakınlarını uyarısa kac bin olur bunu birde böle düşün.

Diyorsun 300 kişi almasın ne işe yarayacak diyorsun yeri geldimi o 300 kişi bir ordu olur.

Tepki verildimi hep aynı olmalı yoksam yarısı alıp yarısı almadımı bu işden herkes zararlı cıkar özelikle esesim

Takıma zarar gelsin istemiyoruz hep aynı şeyleri konuşuyoruz ama bazıları takıma zarar veriyorsa bizlerde buna tepki veriyorsak hep birlikde olmak zorundayız

Artık eskisi gibi fazla bilete ve kombineye zam yapacaklarını sanmıyorum sebebi ise esesin macları tv de olacagından gafelerde evlerde ucuza seyredilecegi icin artık sdatlara maca gelen sayısıda düşecekdir taki gelecek yönetim iyi kadro yapıpda şehiri havaya sokarsa oazam ayrı olur

Aslında bazı konuların dogru gelecegiz diyen burda gaz veren iyi şeyleri comak sokan iş icrata geldimi kenara cekiliyor elerini taşın altına sokanda yok yani orda yerden göge kadar haklısın birlik beraberlik olmadımı biz hala aynı eşek oluruz .

ALMIYORUM ALDIRMIYORUM
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 00:04
Ne zaman kapanır acık o zaman düşünürüm almayı.Artık sıcakta kavrulmak istemiyorum karın üstünde donmak istemiyorum yagmur yagdıgında ıslanmak istemiyorum.2 senedir aynı yalanları duymak da istemiyorum..
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 00:03
100-150 kişi arasında dönüyo ama üye olmayıpta okuyan binlerce renktaşımız var burayı 
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 23:56

Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 117118119120121 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır