eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 116117118119120 287>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 12:08
Alıntı yapılan Daimi Özdemir

sevgili arkadaşlar ilk önce tüm eskişehirspor taraftarına meraba demek istiyorum uzun zamandır işlerimden dolayı siteye yazamıyorum inanın cok özlemişim kızılcıklı gurubu olarak bu hafta çtesi günü sezon öncesi  yapcaklarımız hakkında ortak bir toplantı yapacagız tüm arkadaşlar davetlidir bu sezon bedava bilet olayı olmayacandan dolayı daha güzel türbün yapacagız ben buna tüm kalbimle inanıyorum zaten tüm guruplar bedavaya  hayır derse  tüm cürük elmalar düşecektir zatende düşmeyede başladı mahallecilik zihniyeti olmadıgı sürecede daha iyi türbün illaki olacaktır eger bu haftaki toplantıya herkes katılır isteklerini taleplerini anlatırsa daha iyi olur  DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI  NEFER

Öncelikle sezon açılışınızı kutluyorum abi Smile
Bu sene özlediğimiz eski günlere döneceğimizi herkese göstereceğiz kapalı artık tek ses olacak orayı komple doldurup son düdük çalana kadar küfürsüz bir şekilde on numara takımımıza destek vereceğiz.
Ve elele verip o eski saygınlığımızı geri kazanacağız.
Kimse şunu unutmasın HEPİMİZ AYNI VATANIN EVLATLARIYIZ. Ankara Bursa İzmir Kars Diyarbakır İstanbul Ordu Trabzon Sakarya Antalya Gaziantep Hakkari vb. hepimiz bu vatan için bu bayrak için sırt sırta mücadele vermiş bir ecdadın evlatlarıyız. O yüzden kimseye düşmanlık beslemeden herkesin imrenerek gösterdiği yollarda taşlanan değil karşılanan alkışlanan o eski günleri KIZILCIKLI-NEFER olarak tekrar yakalayacağız.
Bu yazılanların aksini yapacak olan varsa şimdiden vazgeçsin çünkü bu yola baş koyuldu artık.
Burası KAPALI burdan çıkış yooook...

Ama özellikle şu altı çizili yere değindiğin için teşekkür ediyorum Daimi Abi. Gayet açık ve net bir söz Armanın ve Tribünün üzerinde kimse kendini tutmasın.

Son olarak KIZILCIKLI-NEFER için büyük bir nimetsin seviyoruz seni Daimi ÖZDEMİR...
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2010 saat 10:25
sevgili arkadaşlar ilk önce tüm eskişehirspor taraftarına meraba demek istiyorum uzun zamandır işlerimden dolayı siteye yazamıyorum inanın cok özlemişim kızılcıklı gurubu olarak bu hafta çtesi günü sezon öncesi  yapcaklarımız hakkında ortak bir toplantı yapacagız tüm arkadaşlar davetlidir bu sezon bedava bilet olayı olmayacandan dolayı daha güzel türbün yapacagız ben buna tüm kalbimle inanıyorum zaten tüm guruplar bedavaya  hayır derse  tüm cürük elmalar düşecektir zatende düşmeyede başladı mahallecilik zihniyeti olmadıgı sürecede daha iyi türbün illaki olacaktır eger bu haftaki toplantıya herkes katılır isteklerini taleplerini anlatırsa daha iyi olur  DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI  NEFER

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
doktor66 Liste gör
Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 12:23
http://www.sporajans.org/anketp.asp
son yıllarda en büyük tribün anketi eskişehirden " kızılcıklı " var..
tek sevdam ES-ES
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 03:01
Alıntı yapılan anil_es

Alıntı yapılan Aşk_ı Deplasman

Alıntı yapılan anil_es

benim kizilcikli grubuna bir sorum olacak; acik tribun kapaninca (kisa zamanda kapanacagi soyleniyor) kizilcikli ayni yerde mi devam edecek yoksa acik tribune mi gececek? benim icimden gecen butun gruplarin acik tribunde olmasidir, tribun performansi %100 artar, ayrica televizyondan macimiz verildiginde tribunlerimiz daha renkli gorunur, bandoyu da daha etkili kullaniriz.

Fakat karşılıklı o rakibi yıldıran, takımımızı ateşleyen besteleri unutulur o zaman...Haksızmıyım.

Buna açık tribün kapandığında tribünümüzün büyükleri oturur karar verir. Şimdi bu konuşmalar için çok erken bence.

Fakat kendi şahsi görüşüm, biz yerimizde kalırsak daha güzel olur. İşte şinanariyi birde o zaman izleyin

tribunun sag ve sol tarafi da yapabilir bence karsilikli tezahuratlari, kapali sag bence sayi olarak yetersiz de ondan soyledim yoksa kizilcikli ve nefer sinanariyi simdi de cok iyi yapiyor ama acik maalesef kapaliya 20 dk eslik edebiliyor; ben de eskisehir'e geldigim zaman aciga giriyorum , benim gibi cok bagirmak isteyen var ama bir turlu iyi organize olamiyoruz, kizilcikli ve nefer de aciga gelirse daha da buyuruz, 13bin kisi 90 dk. kapali bir tribunde tek ses bagirirsak daha guzel olmaz mi? hem bandonun espana haric besteleri de cok basarili yapilamaiyor; halbuki cok guzel besteler var, bunlari kizilcikli nefer altes birlikte cok daha iyi kullanabiliriz ama tabi ki erken ve tribun buyuklerimiz en dogru karari verecektir zamani gelince.

Kapalı ile Açık tribunun karşılıklı yaptığı tezahuratı pekala açık tribunde setin altı ve üstü yapabilir... açık tribune ilk girdiğim zamanlardan beri bu düşünce aklımın bi köşesinde durur hatta gruplar olmadan bile açık trıbunde bunun yapılabilineceğini düşünüyorum...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 01:35

Alıntı yapılan anil_es

benim kizilcikli grubuna bir sorum olacak; acik tribun kapaninca (kisa zamanda kapanacagi soyleniyor) kizilcikli ayni yerde mi devam edecek yoksa acik tribune mi gececek? benim icimden gecen butun gruplarin acik tribunde olmasidir, tribun performansi %100 artar, ayrica televizyondan macimiz verildiginde tribunlerimiz daha renkli gorunur, bandoyu da daha etkili kullaniriz.

Fakat karşılıklı o rakibi yıldıran, takımımızı ateşleyen besteleri unutulur o zaman...Haksızmıyım.

Buna açık tribün kapandığında tribünümüzün büyükleri oturur karar verir. Şimdi bu konuşmalar için çok erken bence.

Fakat kendi şahsi görüşüm, biz yerimizde kalırsak daha güzel olur. İşte şinanariyi birde o zaman izleyin

tribunun sag ve sol tarafi da yapabilir bence karsilikli tezahuratlari, kapali sag bence sayi olarak yetersiz de ondan soyledim yoksa kizilcikli ve nefer sinanariyi simdi de cok iyi yapiyor ama acik maalesef kapaliya 20 dk eslik edebiliyor; ben de eskisehir'e geldigim zaman aciga giriyorum , benim gibi cok bagirmak isteyen var ama bir turlu iyi organize olamiyoruz, kizilcikli ve nefer de aciga gelirse daha da buyuruz, 13bin kisi 90 dk. kapali bir tribunde tek ses bagirirsak daha guzel olmaz mi? hem bandonun espana haric besteleri de cok basarili yapilamaiyor; halbuki cok guzel besteler var, bunlari kizilcikli nefer altes birlikte cok daha iyi kullanabiliriz ama tabi ki erken ve tribun buyuklerimiz en dogru karari verecektir zamani gelince.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 00:32

Alıntı yapılan anil_es

Bandoyla da aynı yerde olması zaten başlı başına olay olur. Biz sadece fikrimizi söylüyoruz tabi ki zamanı geldiğinde büyüklerimiz oturup konuşurlar onlar karar verirler.
22 Haziran 2013
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 00:11
kızıLcıkLının yeri bence çok iyi,,stad modernLeştiğinde siz o zaman görün ESESi
Yukarı
Aşk_ı Deplasman Liste gör
Deneyimli Yazar

Serdar...
Yer: Tunalı !
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 00:03
Alıntı yapılan anil_es

Saldır Eses Saldır Ölümüne !
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 21:34
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
burakmangal26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 20:09
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 116117118119120 287>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz