eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 223>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mr.tunga Liste gör
Yazar

Alper ŞENER
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı mr.tunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 14:57
bilmem akıl karı değil sanki 280lik kombineyi 240 a satabilmek, ama şimdi düşününce şöyle bişey var kredi kartıyla alıp satıyor olabilir nakite çevirmek için, size neden mantıksız gelmedi peki?
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 14:45
Alıntı yapılan mr.tunga

internette böyle bir ilan gördüm;

bunu açıklaması nedir merak ediyorum? umarım akla uygun bir açıklaması vardır.

Nesi var? Çok mantıksız bi durum değil bence
Eskişehir
Yukarı
mr.tunga Liste gör
Yazar

Alper ŞENER
Yer: İstanbul
  Alıntı mr.tunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 14:37
internette böyle bir ilan gördüm;

bunu açıklaması nedir merak ediyorum? umarım akla uygun bir açıklaması vardır.
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 20:12
Bence kulüp bazı büyüklere bedava vermiş,o saygıdeğer büyüklerde almış kombineyi başkasına (yakın,eş,dost,akraba vs..) al sen git diye vermiş o başkası da almış 220 TL kar ile satmış,sonuçta enayi durumuna kombineyi 220 TL ye alamayan bizler olmuşuz.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
akf Liste gör
Yazar

akif
Yer: dorlion
  Alıntı akf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 19:50
Alıntı yapılan Frequency

Benim duyduğum bu şekilde 200 liraya alınan kombineler var. Hatta birde utanmadan 20 lira kar koyarak 220 liraya satmış

muhtemelen bir kuruma klüp ısrarla satmış, kurumda çalışanlarına 200 liraya vermiş, maçla falan ilgisi olmayan bazı kişilerde bu kombineleri biraz kar birazda parayı kurtarmak için satmış olabilirler. Akla en yakın gelen ihtimal bu.
Halil Ünal, Messi'yi de getirsen istemiyorum seni
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 18:43
Benim duyduğum bu şekilde 200 liraya alınan kombineler var. Hatta birde utanmadan 20 lira kar koyarak 220 liraya satmış
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 18:41
Alıntı yapılan Frequency

Alıntı yapılan disasel

oralara toplu satıldığı için indirim yapmış olabilirler.
İşte bende bunu kastettim. Birdahaki senelerde indirimli yerlerden alırım Angry. Neden 60-70 lira daha fazla ödeyeyim ?

Ben bu yaz ETi de staj yaptım.Kombineleri 280 liraya 6 takside aldılar toplu şekilde yani tek avantaj peşin fiyatına 6 takside bölmeleri yani bariz bir şekilde indirime gitmediler..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 18:37
Alıntı yapılan disasel

İşte bende bunu kastettim. Birdahaki senelerde indirimli yerlerden alırım Angry. Neden 60-70 lira daha fazla ödeyeyim ?
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 15:48
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2009 saat 15:15
Alıntı yapılan Frequency

Geçen gün bir muhabbet esnasında bir arkadaş  220 liraya kombine aldığını söyledi. Fakat isim vermedi. Arçelik yada Eti gibi bir yerde çalışan bir kişiden aldığını söyledi.O kişide 200 liraya almış 20 lira kar koyarak bu arkadaşa 220 liraya satmış. Sebebini tam bilmemekle beraber bu insanların 220 liraya nasıl kombine sattığını anlayamadım. Yanlız parası değilde enayi yerine konmak bana açıkçası baya bi koydu. Madem Eti , Arçelik gibi yerler daha ucuza kombine alıyor benimde oralarda akrabalarım var bende bidahaki sene ordan alırım.  Bütün bu bilet , kombine vs. olaylarının tek suçlusu YÖNETİM'dir.

Balık başdan kokar işde onların parası 25 ytl yapılan bilet fiyatları

Eskişehirspor dernekleri susacakmısınız yoksa yönetimin bu yanlışını durduracakmısınız

Eskişehirspor taraftarıysak hep birlikde maclara gitmeme kararı yapacakmıyız yönetim bu taraftarı takmıyor örgütlenelim maca gitmeme kararı alalım herkes bu yanlışa destek versin kombine bileti alanlardanda bu işe saygı duymalarını istiyorum Bu Eskişehirspor sahipsiz degil sayın yönetim istediginiz gibi at koşturamasınız ve bazı insanlara beleş bilet vererek bazı işleri de işin üstünden gelmeye calışmayın ADİL OLUN
Sayın halil ünal bugün cuma cuma namazında secdeye kafanı koydugunda ne diye dua etiiniz kul hakı yigiyorsunuz bunun vebali büyük başkan ve yönetim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 112113114115116 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır