eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Alıyoruz Cehenneme Kombine!! (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111112113 217>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 14:41
850 kişiyimi geçmiş
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
leventozergen Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı leventozergen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 14:34
kombine 850 yi geçmiş
levent
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 13:18
Alıntı yapılan tmac26

2010-2011 sezonu...

1-esesliadem         0044
2-Nightofman26    0052
3-Curva_Eses       0503
4-escemo26          0057
5- tmac26              0049

6-Atilla Gezmen 0001

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=116523&hab=%DDlk%20kombine%20sat%FDld%FD#gor

Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 12:49
Alıntı yapılan Murat Diri

Eyvallah kardeşim siz kusura bakmayın ben galiba celallendim neyse varsa satan eden gelsin yüklü miktarda alacağım ;)
getirsin abi bizde yüklü alışveriş yapalım bu rantçılardan LOLLOLLOL
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 12:29
Eyvallah kardeşim siz kusura bakmayın ben galiba celallendim neyse varsa satan eden gelsin yüklü miktarda alacağım ;)
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 12:02

bende birbirimizi tanıdığımız için böyle şaşırdım abi burada forumu açtım ilk senin mesajını gördüm şimdi Yavuz ORHAN'da böyle bi açıklama yaptı ama güvenilirlik konusunda onunla aramda çok fark var o yüzden bir de emrah direk beni yazmış açıklama diye abi ondan yoksa ben üzerime bile alınmam eğer sana karşı yanlış bir hitam da da bulunduysam senden özür dilerim büyüğüm ve abimsin ama böyle bi konu da da zan altında kalmak istemem saygılarımla abi.

murat abi direk senden ve mustafa akgörenden acıklama istedim cünkü suan Tribünde tek güvendiğim inandığım kişi sen varsın Mustafa abi de zaten hem tribünde hemde onunda sözüne inandıgım için böyle birşey yönelttim yanlıs anlasıldıysam kusura bakma...
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 12:01

bende birbirimizi tanıdığımız için böyle şaşırdım abi burada forumu açtım ilk senin mesajını gördüm şimdi Yavuz ORHAN'da böyle bi açıklama yaptı ama güvenilirlik konusunda onunla aramda çok fark var o yüzden bir de emrah direk beni yazmış açıklama diye abi ondan yoksa ben üzerime bile alınmam eğer sana karşı yanlış bir hitam da da bulunduysam senden özür dilerim büyüğüm ve abimsin ama böyle bi konu da da zan altında kalmak istemem saygılarımla abi.

Murat, birini direk suçlayacak olsam zaten direk ismini söylerim zaten benim buradaki amacım çevrenize iyi bakın böyle birşey farkettiğiniz an kaynağını bulun kurutun demekti çünkü bu adamlar sıkışınca veya deşifre olunca direk suçu herkesin üzerine atabilirler herkesi kirletebilirler. Bu işi yapanlar zaten kendilerini biliyorlar ve zaten taraftar değiller ve Eskişehirspor onlar için sadece bir rant kapısı... Herkes önlemini alsın bu çamur kimseye bulaşmasın...Öpüyorum seni kardeşim..
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 11:55
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
Yer: bursa
  Alıntı eses16_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 11:52
2626yı bekliorum bende alıcam :))
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2010 saat 11:51
Murat ben seni hedef alarak yazmadım mesajı yanlış anlama lütfen...

Bana bu tarz bir teklifte bulunan olmadı sanırım olamazda. Ama çok yakın arkadaşlarımdan direk bu fiyatlara teklif aldıklarını bir kaç gün önce bana söylediler. Bu insanların sözüne güvenmesem zaten kesinlikle böyle birşey yazmam foruma..

Kombine istemiyoruz diye sen açıklama yaptın ve daha sonra diğer grup ve kişilerde bizde kombine istemiyoruz diye beyanatlarda bulunduklarını hatırlıyorum bu sebeple ben mesajı herkesi kapsayacak şekilde yazdım sadece senin üstüne alınman  için bir sebep yok ayrıca seninle ve gruplarla ilgili bir isimde duymadım bu işlere bulaşmayacağını biliyorum...Eskiden bu işler alelade açık açık yapılırdı satan kişiler kendilerini belli ede ede satış yaparlardı ama bu sene taraftar tepki verince artık daha gizli ve kimlik belli etmeden yapıyorlar

Murat ben seni tanıyorum benim yazdığım mesaja celallenmene gerek yok ben dedikodu yapmam iftirada atmam sen ve bu forumdaki herkesde beni tanıyor ve biliyor. Sadece ortada bu kişiler dolaşıyor gözünüz açık olsun ve herkes önlemini alsın diye yazdım kimseyi suçladığım yok. Ben kişileri tanımıyorum isimlerinide bilmiyorum ama bu tekliflerin yapıldığını biliyorum duyuyorum. Mutlaka bu kişilerle muhattap olan kişiler bunların isimlerini biliyorlarsa açıklayacaklardır.

Sonuçta isimlerde hiç önemli değil sonuçta bedava kombine verilmese bu kişilerde satamazlar benim esas üzerinde durduğum konu " Kimseye Bedava Kombine Vermeyeceğiz" diyen kişilerin bu sözlerinin arkasında durmadıklarıdır...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 109110111112113 217>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır