eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıProf. Dr.Yılmaz Büyükerşen Şuan Ntv'de(Tekrar)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 15>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:22
Alıntı yapılan ceren1965

evet ömer bilhar ben yılmaz hocaya oy vermeyeceğim.şimdi ben yobazmı oluyorum.ayrıca yobazlıktan kastın ne onuda anlamadım.yobaz olmaktanda korkumuyorum senin gibi medeni olacaksam yobaz olmayıda yeğlerim senin anladığın dilde.insanları böyle ayırmakta sizin ne kadar eşitlik ilkenize sığar bunuda bana bir izah ediver canım kardeşim

Yılmaz hocaya oy vermeyenler yobaz olur şeklinde bir açıklama yapmadım. Ben yobazlık konusunda buradada kimseyi işaret etmedim. Bana göre ülke son derece laik düzeyde işlerken sırf alınacak oylar uğruna din üzerinden siyaset yapan kişilere sözüm. Bu kişiler cahil olsa bi nebze anlayış olunabilir fakat ülkenin zirvesini oluşturan kişilerin ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatrük'ün koyduğa kanunları değiştirmesi hiçte iyi bişey değil. Bakın Amerika da yapılan anketlerde bile "Tanrı Kimi Geri Göndersin" sorusuna cevap Atatürk olarak yansıyor. Bu ülkenin en çok özlem duyduğu kişiye yapılan bnu tarz hareketler saygısızlıktan başka bişey değildir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:19

Eskişehir Belediye Başkanı iyi hoşta yerel seçimlerden önce mahalleliyi kahveye toplayıpta yapacam dediklerinden birini yapsaydı daha çok sevinirdik..Ben şahsen Eskişehirsporlu olmasını beklemiyorum kendisinden yeterki taş koymasın ..

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:15
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan omerbihlar

Bende bu görüşe katılmıyorum. Yılmaz hocanın Eskişehirspor üzerinden siyaset yapacağını pek sanmam. İnşallah yerel seçimlerde yine aday olur ve yine seçilir. En azından şehir bazı yobaz kesime teslim edilmemiş olur. Sözüm meclisten dışarı (değil)
Gerek yok böyle kutuplaştırıcı mesajlara. Büyükerşen'e oy verenler medeni, vermeyenler yobaz mı oluyor senin görüşüne göre?

Ben öyle bir yorum yapmadım. Burada da kimse üzerine alınmasın. Çünkü üzerine alıncaklar bu platformda değiller. Üzerine alınacak kişiler Atatürk ilke ve inkilaplarını hergün hiçe sayarak değiştirmeye çalışanlar ve ya müslüman olacaksın ya laik şeklinde açıklama yapanlar. Bu açıklamayı kimin yaptığınıda siz araştırıp bulun.
Ömer Bıhlar
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:09
Arkadaşlar Lütfen Politikayı Konuşmayalım Burada.Giderek Politikleşiyor Mesajlar.Konuyu Açmamın Sebebi Başkanın NTV'de Yayına Çıkmasıydı.O Kadar.

Bu Resim Fenerbahçenin bilim ve spor kongresine konuşmacı olarak katılan büyükerşenin resmi.İlk Gördüğümde bir Eskişehirsporlu Olarak Kızdım.Ama febe Onu Oraya başkan fenerli diye çağırmadı yerel yönetim konusunda uzman oldugu için çağırdı.Başkan Katldıgı Panel Konferans Semine Radyo Tv Yayınlarında Röpörtajlarda Eskişehir Dediği Zaman Bana Yeter Bir Eskişehirli Olarak.sporun sadece futbol olmadıgını savunan bir kişi.Bu yuzden seçim Yaklaştıgı için tvye çıkıyor demeyin.ve Siyaseti buraya Taşımayalım
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
knight26es Liste gör
Yeni Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 15:05
Clap
Alıntı yapılan red_thunder

Bencede Herkes Belediyeye yükleniyor..Belediye Başkanı Klüp başkanı değildir..Birileri gibi iyi günde Stada gelip göz boyamaktansa en azından bu şehir için çalışsın.Belediye başkanımızda bunu yapıyor.Belediye ticari bir kurum değildir.Diğer  şehirlerdede şehir için hiç birşey yapmayıpta arada futbola yardım eder gibi görünüpte takımlar üzerinden rant sağlayan birsürü başkan vardır! Boşverin bu takıma yardım etmesin ama bu şehir için çalışan adam gibi bi Başkanımız olsun..Birileri yardım etmiyorsa eğer diyorsak nerede bu şehrin işadamları firma sahipleri!!! Bu şehirden ekmek yiyipte görmezlikten gelenler? Eğer birileri suçlancaksa buraya gelene kadar suçlancak birsürü insan çıkar..
bu alkışlanır işte........ClapClapClapClap
Kaç takımın lig ikinciliği var...
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 14:50
evet ömer bilhar ben yılmaz hocaya oy vermeyeceğim.şimdi ben yobazmı oluyorum.ayrıca yobazlıktan kastın ne onuda anlamadım.yobaz olmaktanda korkumuyorum senin gibi medeni olacaksam yobaz olmayıda yeğlerim senin anladığın dilde.insanları böyle ayırmakta sizin ne kadar eşitlik ilkenize sığar bunuda bana bir izah ediver canım kardeşim
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 14:47
Bencede Herkes Belediyeye yükleniyor..Belediye Başkanı Klüp başkanı değildir..Birileri gibi iyi günde Stada gelip göz boyamaktansa en azından bu şehir için çalışsın.Belediye başkanımızda bunu yapıyor.Belediye ticari bir kurum değildir.Diğer  şehirlerdede şehir için hiç birşey yapmayıpta arada futbola yardım eder gibi görünüpte takımlar üzerinden rant sağlayan birsürü başkan vardır! Boşverin bu takıma yardım etmesin ama bu şehir için çalışan adam gibi bi Başkanımız olsun..Birileri yardım etmiyorsa eğer diyorsak nerede bu şehrin işadamları firma sahipleri!!! Bu şehirden ekmek yiyipte görmezlikten gelenler? Eğer birileri suçlancaksa buraya gelene kadar suçlancak birsürü insan çıkar..
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 14:46
Alıntı yapılan omerbihlar

Bende bu görüşe katılmıyorum. Yılmaz hocanın Eskişehirspor üzerinden siyaset yapacağını pek sanmam. İnşallah yerel seçimlerde yine aday olur ve yine seçilir. En azından şehir bazı yobaz kesime teslim edilmemiş olur. Sözüm meclisten dışarı (değil)
Gerek yok böyle kutuplaştırıcı mesajlara. Büyükerşen'e oy verenler medeni, vermeyenler yobaz mı oluyor senin görüşüne göre?
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 14:20
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan yirmialtı

malum seçimler yaklaşıyo Büyükerşen Eskişehirspor u ağzına almaya başlamış
Ben de bu görüşe katılıyorum. Seçimlere az kaldı..

Ömer Bıhlar
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 14:18
Alıntı yapılan eskobar

yılmaz hocayı nekadar anlatsak azdır  ama ESKİŞEHİRSPORUMUZA tek  kuruş  yardımı  olmammıştır  hatta  takımın  önünü  kapatmaktan  başka bir  iş  yapmammıştır  bunu  ben  demiyorum  takımıızın  başkanı  NEBİ HATİPOĞLU  diyo  ....ÇOK  YAZIK  ÇOK

bence Sporun Sadece Futbol Olmadıgını Savundugu İçin yardım Yapmıyor olabilir.
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır