eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBu Seneki Bilet Fiyatları (Anket)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 54>
Anket sorusu: Sizce Bilet Fiyatları Nasıl Olmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
54 [12,74%]
18 [4,25%]
253 [59,67%]
40 [9,43%]
54 [12,74%]
4 [0,94%]
1 [0,24%]
0 [0,00%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 13:39
Alıntı yapılan UFUKESES

Yönetim seneye kombineleri nasıl satacak merak ediyorum.

Katılıyorum.Seneye kombine satmak hayli zor olacak yönetim için.Şahsım adına iki kere düşünürüm almadan önce.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 13:33

Yönetim seneye kombineleri nasıl satacak merak ediyorum.

Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 13:18
Karda yağsa fırtınada çıksa -20derece sogukta olsa bu maça Eskişehir cocugusan Gelirsin..Wink
I LOVE YOU ESES
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2008 saat 12:09
ESKİŞEHİRSPOR - G.B.B maçında yönetim son Karşıyaka maçında olduğu gibi bilet fiyatlarını düşürmüş.  Buna göre;  Açık Tribün : 5 ytl,  Kapalı tribün :  10 ytl

Bu haftasonu yine mükemmel bir atmosfer yaşanacak.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 15:25
Alıntı yapılan esesesin

Arkadaşlar tartışma başlatmak istemem ama sizce destek gerçekten maçı izlemeden bağırmak mı?
    Beşiktaş tarafrafı Liverpoola tribün dersi verdi diyen salak spiker herhalde 8-0 lık maçtaki tribünleri görünce yerin dibine geçmiştir.Bejekelilerin ayakları titredi eli ayağına dolaştı ve rekor kırıldı.Tribündeki her Liverpool taraftarı golleri gördü ama.Adamlar top rakipteyken oturduğu yerden öyle bir baskı uyguladı ki bejekeliler altına etti.Demek ki destek için her zaman  ayakta olmaya da gerek yokmuş.
    Genç kardeşlerim size tavsiyem boş boş bağırmak yerine maçı izleyin ve top rakipteyken ıslıklayın,güzel hareketleri alkışlayın ve maçın gidişine göre bağırın.Karşı takım ataktayken es es gol gol gol diye bağırmak destek değil olsa olsa köstek olur.Sahadaki futbolcu herşeyi uğultu olarak duyar. Bu yüzden en güzel tezahürat ıslık ve alkıştır.Anlayana......

Sadece tezahürat ve alkış demişsiniz..1 hafta bütün tribünlerimiz bunu uygulasa forum sitelerimizde,basında, taraftara nasıl bi tepki gelebileceğini düşünüyomusunuz...
Söyledikleriniz zaten yapılıyor tribün işinin demirbaşı bestedir alkış ıslık zaten oluyo...

Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 10:22
     Arkadaşlar tartışma başlatmak istemem ama sizce destek gerçekten maçı izlemeden bağırmak mı?
    Beşiktaş tarafrafı Liverpoola tribün dersi verdi diyen salak spiker herhalde 8-0 lık maçtaki tribünleri görünce yerin dibine geçmiştir.Bejekelilerin ayakları titredi eli ayağına dolaştı ve rekor kırıldı.Tribündeki her Liverpool taraftarı golleri gördü ama.Adamlar top rakipteyken oturduğu yerden öyle bir baskı uyguladı ki bejekeliler altına etti.Demek ki destek için her zaman  ayakta olmaya da gerek yokmuş.
    Genç kardeşlerim size tavsiyem boş boş bağırmak yerine maçı izleyin ve top rakipteyken ıslıklayın,güzel hareketleri alkışlayın ve maçın gidişine göre bağırın.Karşı takım ataktayken es es gol gol gol diye bağırmak destek değil olsa olsa köstek olur.Sahadaki futbolcu herşeyi uğultu olarak duyar. Bu yüzden en güzel tezahürat ıslık ve alkıştır.Anlayana......
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 05:45
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan omer_26

Bu sene içerdeki bütün maçlara  gittim ama 1 tek golü bile görmedim.

Adaş aynen bende öyle. Bu sezon evimizde oynadığımız maçlardaki çoğu golü iki gün sonra özet görüntülerden izliyorum.

valla bende öle bi kaç golü yakaladım baqırmaktan qol göremios önemli deil orda gırtlaqımız yırtılana kadar desteklios o bile yeterr...EmbarrassedZaten kızılcıklıya baqırmayan adam qelmes..LOL
I LOVE YOU ESES
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 02:50
Alıntı yapılan omer_26

Bu sene içerdeki bütün maçlara  gittim ama 1 tek golü bile görmedim.

Adaş aynen bende öyle. Bu sezon evimizde oynadığımız maçlardaki çoğu golü iki gün sonra özet görüntülerden izliyorum.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 00:36
Alıntı yapılan omer_26

90 dakika bağırıyorum.Ertesi gün arkadaşlar felan soruyo nasıldı maç goller nası oldu benim verdiğim yanıt ne biliyim maçı mı izledim.Bu sene içerdeki bütün maçlara  gittim ama 1 tek golü bile görmedim.

İşte bu bilinçli taraftarlarımızın desteği sayesinde  başarılar kaçınılmazdır....

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
omer_26 Liste gör
Yazar

ömer
Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 00:08
Bilet fiyatları benim gibi öğrencilere çok çok pahalı benim babam ne iş adamı ne de bi yerde müdür ben maçlara para istesem 30 milyon artı deplasmanı var hadi deplasman uzaksa zaten gidemiyorum 2 ayda 1 deplasmanla 100 milyon eder benim bide okul masrafım var.Zaten cebimde para olduğu zaman kesin alıyorum ama olmadığı zaman sağ olsunlar abilerimize söylüyorum giriyorum.Ama girdikten sonrada çekilip kenara macı seyretmiyorum 90 dakika bağırıyorum.Ertesi gün arkadaşlar felan soruyo nasıldı maç goller nası oldu benim verdiğim yanıt ne biliyim maçı mı izledim.Bu sene içerdeki bütün maçlara  gittim ama 1 tek golü bile görmedim.
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır